Jump to content

palmiall

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik palmiall postitused

  1. äkki oskate öelda mis ajal kõige mõistlikum neid võtta ja mis koguses magneesium on mul 359 mg 1 tablett calcium on 800 mg 1 tablett tsink on 15 mg 1 tablett tänan tarkade nõuannete eest
  2. lisan oma toitmise hommik 80g puder (neljavilja, riisihelbe v tarta) 4 muna 2 viilu sepikut kanafilee singiga lõuna 80-100g riisi 300g kanafileed väheste sysivesikutega kastmed ja rasvata punased kastmed 3 söök 5 muna omlett kanafilee singiga v kodujuustu 200g + kanafileesinki kõrvale 2 viilu sepikut 4 söök 200g rasvata kodujuustu + 200g kanafileed trenn on umbes tund 1,5 h peale hommikusööki ja pool h enbne trenni 30g sheik ja peale trenni kohe 40 g sheik selliseks kujunenud mu praegune toitumine.. trennis 5 korda nädalas kavaga 2 trennis 1 vaba 2 trennis 1 vaba.. usun et toitumine mul peaks enamvähem paigas olema, sest lihaskasv toimib ja samas põleb ka rasv kuna enne trenni olin suht rasvane ja praegu usun et rasva % umbes 11.. lihtsalt viimasel ajal olengi harjund puuvilju õhtul v siis öösel teleka ees sööma.. söögid on 2,5-4 tunnise vahega sellep polegi kindlat kellaaega, sest kõik oleneb kuna ärkan, kuna hetkel puhkus paar kuud
  3. mis arvate kas peaks päevas puuviljade söömist piirama ja kuidas pean silmas just kõige syytumaid ( õun, mandariin) ja kuidas lood kui enne magamaninekut tunnike nosin paar mandariini v õuna?? mis on teie arvamus?
  4. minul tuli samasugune valu siis kui kasutasin winstroli, see viib vee liigeste vahelt välja ( tuleb rohkem vett tarvida aga ikka valus) igaksjuhuks kirjutasin samade harjutustega valutas
  5. kas on mingit lehekylge vms kust saaks kalorite, rasvade, valkude, süsivesikute suhte.. et palju tohin syya kui massi kasvatav periood jne..
  6. Tsink, magneesium, kaltsium.. kuna ja kui palju?

    tänan vastuste eest
  7. silmas pean nt fast'i BURNEREID.. kuulsin kellegilt trennist et ära neid kyll söö kui tahad et lihase kasv oleks efektiivsem:S:S maru segane jutt.. kas see mõjub sis ka kuidagi lihastele v millegile??
  8. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    palju ja kuna soovitate teie syya omega3'e.. sellepärast selline küsimus et nimelt niiöelda sprosonri poolt on mul omega3'd tasuta ja piiramatus koguses ehk oskate nõu anda ??
  9. nimelt söön enne magamaminekut kanafileed umbes 200g.. mis arvate sellest. mida see teeb.. halb vhea??
  10. krt kugistasin kella 9 ajal jälle järjest 6 mandariini ja ühe õuna sisse:s ei saanud pidama lihtsalt
  11. Paluks ülevaatliku nõu massikava juures

    kust sa praetud munadel õliga 45 g rasva saad:D:D:D lisad 45 g õli??
  12. tere panen teile oma umbes täpse toitumiskava.. äkki oskate midagi juurde soovitada v midagi maha võtta või lihtsalt näpunäiteid sooviks kaalu tõsta kuid mitte rasva arvelt.. palun vaadke üle ja öelge mis arvate, kas lisada midagi või midagi ära võtta kas mu süsivesikute, kalorite, valgu ja rasva tarbimine on normis või teie arust midagi valesti.. lisan ka seda et trenn on alati vähe kõva, annan endast kõik:) hommik puder umbes 80g (riisihelbe, tatra, neljavilja jne) ECO moosi umbes 20 g 3 viilu sepikut kanafilee singiga ja värske kurgiga 1,5 h peale hommikusööki 25 g sheik (enne trennisheik) sisaldab 5 g beta alanini ja vitamiine plus 1 õun 3,5 h peale hommikusööki, seega peale trenni 35-40 g sheik plus 5 g beta alanini plus 30 g süsivesikuid umbes 4 h peale hommikusööki 2 söök 80-100 g riisi (vahepeal hakkliha riisi ja sibulaga') 300 g kanafileed 50 g punast ECO v ungle bens kastet värske kurgi viilud 1 õun 3 söök 5 muna omlett 2-3 viilu sepikut kanasingi ja kurgiga natuke lahjat hapukoort ja lahjat punast kastet 4 söök 200 g juurvilju v rohelisi ube vms 200 g kanafilee tükkidega segamini punast kastet maitsestamiseks 2 õuna või mandariini
  13. mees 23 a 174 cm 70 kg tegelikult vahepeal oligi hommikusöögi juures 3-4 muna
  14. Toitumiskava

    oskad sa midagi soovitada mul menüü juures muuta?? millest ma seda rasva juurde saan? st mida syya juurde?
  15. Toitumiskava

    selge.. jälle tarkusetera oleneb see kehakaalust ka kui palju w? sest ma ise suht lühikest kasvu ja seega pole kaal kõige suurem
  16. täpselt sama süsteemi järgi olen ka mina oma tulemusi aina paremaks ja paremaks saanud keegi vähemalt saab minust aru:D
  17. ei suuda targad inimesed viige mind siis õigele teele kui ma nii valel teel olen oma toitumisega.. abi abi abi.. aitähh
  18. Toitumiskava

    ise tarbin kuni 80 g päevas
  19. Toitumiskava

    võimalikult vähese all ongi silmas peetud seda piiri mida võib. ja häid rasvu mitte prae rasvu ega muud si***
  20. ongi nii must ja valge minu arust kui ise teed ta mustaks ja valgeks ja toitud, treenid ja puhkad nii nagu peab
  21. no mina ei tea kuidas teil on aga mina näen paremaid tulemusi kui saan rohkem valke.. ja sellise valgu kogusega on minul ainult lihased kasvanud ja rasva % vähenenud.. kuna tean et trenn on mul ränk siis ei karda ka et ei suuda neid valke ära kasutada, pigem söön rohkem valke kui ajan rasvast ila näost sisse nagu enamus.. mis siis jääbki valke üle, kusen välja ja vsjoo.. parem üle kui vähe palju siis teie arust norm päevane valgu vajadus on kui trennikoormus on suur.. gramm w:D:D:D
  22. Toitumiskava

    mina alustasin umbes aasta tagasi trenniga.. esmaslt kaotasin 5 kuuga umbes 8 kg liigaseid rasvu.. kaal ainult langes trenni tehes.. ei pidanud mingit dieeti, muutsin lihtsalt enda toitumise, kuna varem oli päris nässus see.. ainutl väljas söömised ja rasvased toidud kuid hetkeks olen saavutanud sama kaalu mis oli enne treeningute alustamist ainult et lihaste arvelt on kaal tõusnud ja rasva enam yldse pole.. kõhulihaseid ka näha vaikselt, usun et suveks täitsa hea kui samamoodi jätkan minu kava selline hommik 80g puder (neljavilja, riisihelbe v tarta) 4 muna 2 viilu sepikut kanafilee singiga lõuna 80-100g riisi 300g kanafileed väheste sysivesikutega kastmed ja rasvata punased kastmed 3 söök 5 muna omlett kanafilee singiga v kodujuustu 200g + kanafileesinki kõrvale 2 viilu sepikut 4 söök 200g rasvata kodujuustu + 200g kanafileed trenn on umbes tund 1,5 h peale hommikusööki ja pool h enbne trenni 30g sheik ja peale trenni kohe 40 g sheik võimalilkult vähe rasvu ja piisavalt sysivesikuid ja palju valke, et lihaste kasv oleks hea.. samas mul kogu selle aja põlenud ka rasv sellise kavaga
  23. mis see valk halba teeb..olen arvestanud et umbes 2,5 -3 g valku kehakaalu kg kohta eesmärk pole kindlasti massi kasvatamine vaid puhta kuiva lihase kasvatamine
  24. Coca-Cola Zero ja Light

    keemia keemiaks, enamus asju keemia.. keemiat ma ei karda. küsimus oligi pmst ainult selline kas see mõjub ka keha rasvumisele kui seal põhilised näitajad just 0. ja isegi marek kalmuse käest tellitud toitumiskavas on sees joogid toidukordade vahele, coca cola zero, tee, mineraalvesi
  25. Coca-Cola Zero ja Light

    mis arvate coca cola zero joomisest toidukordade ajal!?!? sysikaid, rasvu, kaloreid ju null, olgugi et keemia, kuid minu arvates ei tohiks see kaalu ega rasvaga midagi teha
×