Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Puhtalt hüpoteetiline olukord, aga ma ise kogesin seda omal nahal, olles päris priske laps. Mõistagi polnud see mu enda valik. Laps pole süüdi, et kodune toitumine vale on. Samuti pole tal võimalik seda ise muuta, kui vanemad paadunud magusaarmastajad on. Kuhu ma tahan jõuda on see, et tihtipeale näevad õpetajad õpilast vaid enda tunnis ning pole kursis, milline on kodune olukord, kui suur on stressitase seoses teiste õppeainetega, millised on suhted kaasõpilastega jne. Maailm ei ole must-valge.
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sul on õpilane a, kes kaalub 70kg ning õpilane b, kes kaalub 100kg. Esimesele on lõuatõmme tunduvalt kergem. Kui mina oleksin nüüd priskema õpilase vanem, kes on ebaõiglases olukorras, siis kütan su ###### nii kuumaks kui vähegi võimalik. Igale kehatüübile peab olema jõukohane harjutus. Kui jõusaali tuleb ülekaaluline ja treenimata klient, siis personaaltreener ei määra talle kunagi programmi, mis liiga raske on. Kui selline printsiip kehtib kõikides treeningsaalides, siis mis annab teile volituse kõiki lapsi ühe pulga järgi hinnata?
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Trimmis mõistus on alati füüsilisest tugevusest parem. Elame maailmas, kus nohikud otsustavad, kuhu me arenemas oleme ja kellelegi ei saa füüsisega tegelemist peale suruda. Liha võib olla paljudel nõrk, aga intelligents niidab kui vikat. Keda kotib palju keegi joosta suudab, kui tänapäeva väljakutsed on sootuks teist masti?
  4. Treening

    Oluline on, mida sa jõusaalis teed. Praegu ei oska muhvigi öelda
  5. Noh, mul lõppes 4x nädalas jõusaali ning 2x 15 min HIIT`i tegemine närvisüsteemi ülekoormusega
  6. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

    D vitamiiniga on tõsiselt raske ülepingutada. Selleks peavad kogused ikka meeletult suured olema.
  7. Kaalud rasvaprotsendi mõõtjaga

    Oleneb siiski kaalust. Profi- ja kodukaalul on suur vahe
  8. Sooviks abi/nõuandeid

    Võtad komponentide järgi.
  9. Ära ülbitse, sa ei hiilga siin eriti millegagi.
  10. Miks hirmutav? Rasv on märksa parem energiaallikas, kui süsivesikud
  11. Kyäni

    Asjal on iva vaid juhul, kui makstakse toodete müügi eest. Kui hakatakse püramiidi tegema, siis on tegu klassikalise "tipud võtavad koore, keskmised aga madala lurri" juhtumiga ning edasi pole mõtet rääkidagi. Maailmas on palju häid tooteid, mida müüakse võrgustikes, ja mis jaekaubandusse ei jõua, aga nende esindajad tegelevadki ainult toodete müümise ja mitte inimeste värbamisega. Rusikareegel: kui rahalise edu ainult toob suur kaasatavate isikute hulk, siis on toode vigane.
  12. Fat be gone...

    Just. Pigem soovitaks nüüd hoopis lihasmassi kasvatada.
  13. Dwayne "the rock" Johnson

    Dafuq
  14. Dwayne "the rock" Johnson

    USAs on lubatud ainete nimekirjas mitmed huvitavad asjad, mis meil aga steroidideks tembeldatud on.
  15. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Kaalukaotus kiilub kinni, aeglaselt hakkab kaduma lihaskude ja ainevahetus aeglustub
  16. Kaal ei ole 4 kuud langenud

    Kas sa oled BAVi arvutamisel lähtunud rasvavabast massist või koondkaalust?
  17. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Süsivesikurikas toitumine ei tekita ehk puberteedieas probleeme, aga hiljem küll. Kasvufaas saab läbi ja probleemid hakkavad pihta,
  18. See oli üks osaleja ja on kohatu kohe kedagi süüdistada, kui on fakt, et kaal hakkab kõikuma igasuguste dieetide puhul. On ju normaalne, kui ühel nädalal tuleb tsipa juurde ja hiljem jällegi läheb rohkem maha, lisaks me teame, et inimene ei koosne ainult rasvast, eks ole
  19. toitumine...

    1 gramm rasva on reeglina 9 kcal, välja arvatud kookosrasv. Sellel on nõksa väiksem energiasisaldus
  20. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Umbes 2/3 imendub
  21. Mina ei saa ikka aru !

    Valku on liiga vähe, samuti kasulikke rasvu ning süsivesikuid on ikka liiga palju.
  22. Neile kes plätumehi siunavad

    dafuq?
  23. Natuke abi palun

    Kangiga eesküki võid asendada näiteks hack-kükiga masinal. Teine variant on seda vabas vormis teha - võta joogapall, aseta see enda selja ja seina vahele, võta hantlid kätte ja go mad with it
  24. A-kujuline keha ja jalad ilusaks

    Kehakuju on konkreetselt sõltuvuses keha hormonaalsest tasakaalust. Siin peaks seda toitumist lähemalt jälgima ja selleks soovitan sul Fred Antsoniga ühendust võtta. Ta arvestab vist ainsana toitumis- ja treeningkavade koostamisel ka hormonaalset tasakaalu.
×