Jump to content

Aleg96

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Aleg96 postitused

  1. Kõikvõimas KÜKK

    Tere tahaks teada kas ilma pausideta kükk arendab hüppevõimekust paremini kui pausidega kükk,sest näiteks kui laskud põlvedest ja puusadest alla ja oled nii paar sekundit ja siis hüppad tuleb tulemus kehvem kui hüppel millal sa ei oota peale maksimaalse sügavuse saavutamist.
  2. hommikune trenn

    Ma olen trenni koha pealt suhteliselt algaja ja tahaks teada kas mu trenni tegemine on õige,sest ma olen aru saanud et vale trenn ei kasvata lihast vaid mõjub hoopis vastupidiselt. Nisiis ma käin iga hommiku umbes pool 7 trennis enne midagi ei söö vaid söön peale trenni kaerahelbe putru sest olen kusagilt kuulnud et hommikul trenni tegemine enne söömist põletab palju rasva sest et tal pole varusi kust seda võtta ja siis võttab seda keha pealt aga nüüd siin foorumis ringi vaadates olen aru saan et see on väga vale sest tühja kõhuga trenni minemine pidi täielik lihase tapmine olema nii,et kavatsen hakata nüüd kindlasti sööma hakata enne trenni,midagi kerget nagu müsli ja peale trenni kaerahelbe putru.Aga nüüd ma räägiks trennist trenn on pool tundi järjest jooksu siis 4 seeriat kätekõverdusi kus ühes seerias on 25 kordust ja samapalju istessetõususi. Olen 14 aastane kaalun 63 kilo ja olen 170 cm pikk ja võhma jagub umbes nii palju et joosta 10km sörki.Ma ei tea kas minu vanuselt veel eriti biitseps välja joonistub ja kõhulihaste pärast väga ei muretse sest olen aru saanud et minu eas on vaja väga palju rõhku panna korralikule söömisele.
  3. kiire kaalukaotus

    Olen 14 aastat vana,kaalun 55 kilo ja olen 170 cm pikk.Olen teinud umbes kaks kuud korralikult iga päev trenni,trenn on pool aeroobne,30 minutit jooksu,siis tõmban natuke lõuga ja siis teen paar seeriat kätekõverdusi ja istessetõususi.Toitun korralikult,söön tihti toorest tai liha,söön palju piimatooteid,ei söö eriti saia,söön ka muna,eriti omletti kujul.Enesetunne on hea peaaegu iga trenniga on tunda kuidas tulemused kasvavad,näiteks eile tõmbasin 7 korda lõuga ja täna 8.Kõik on täiesti korras aga ei saa ühest asjast aru,ma olen kaotanud viimase kahe kuuga umbes 10 kilo ja viimastel trennidel läheb ültse iga trenn vähemalt 2 kilo.Kust nii suur kaalukaotus ,tahaksin ise ikka kaalu juurde võtta.Lihased mul arenevad korralikult,ennem mul oli üks keha pool ülepinges ja teine täiesti lõtv nii et oli selg kõver aga see probleem hakkab aina rohkem ära kaduma,aga ikkagi ei saa aru miks mul nii palju kaalu kaob kuigi lihased arenevad?
  4. kiire kaalukaotus

    Trenn võtab ikka võhmale küll.
  5. Jooksmisvõimalused Tallinnas

    Üks väga heade jooksmisvõimalustega koht on Nõmmespordikeskuse ümbruses seal see Harku terviserada ise elan seal paarisaja meetri kaugusel ja käin seal iga päev jooksmas seal on olemas ka üks jõutegemiskoht kus saab lõuga tõmmata ja muid lihtsamaid harjutusi teha.
  6. hommikune trenn

    Tänud sellest lingist oli palju abi.Proovisin nüüd ise ka järgi,enne kui käisin tühja kõhuga hommikul trennis siis see kurnas mu täiesti ära ja ma tilkusin higist.Nüüd täna hommikul sõin kaks viilu sepikut ramaga ja trenn oli palju kergem ja higistasin ka vähe,kuigi ma olen alati väga palju higistanud.
  7. hommikune trenn

    Kui ma foorumis ringi vaatan siis see ajab mind segadusse et mõni ütleb et peale öist und on keha rasvapõletusreziimil ja mõni jälle ütleb et see on äärmiselt kahjulik tühja kõhuga jooksma minna tahaks väga teada kuidas siis on?
  8. hommikune trenn

    Õnneks mul hommikul söömisega probleeme pole
  9. hommikune trenn

    Tänud vastuste eest
×