Jump to content

Tim.

Reval-Sport Powerlifting
 • Content count

  333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Tim.

 1. HelenaMangFitness.com

  Kas uues Pro liigas sarnaselt vanale IFBB PRO-le kaob ära samuti dopingukontroll? K.a Bikinis, rääkimata kulturismi kattidest jne.
 2. Sellised sapised kommentaarid võiks vähemalt nii palju läbimõeldud olla, et teadvustada endale seda, et wellness fitness on ju edasiminek bikinist lihasmassi osas, Fitmodel samas tagasiminek kuivuse ja lihasmassi osas - seega mida isehakanud spetsialist täpsemalt mõtles?
 3. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Kahjuks ei saa Fitness5'i ning muid sarnaseid, objektiivselt mõõdetavaid alasi ju väga siduda erinevate ilukliinikutega, spordiriiete brändidega, riiete-, pesu-, aksessuaari, toidulisandiäriga jne nii märgatavalt nagu seda saab teha silikoonrindadega kallites bikinis ringi jalutavaid naisi, kes paar aastat treeninud, või siis lihtsalt edevaid kleite sahistavaid naisi. Tagumik keeratakse ikka sinna poole kust raha rohkem tuleb peale :).
 4. Madise tee unistusteni..

  Olgu need diagnoosid mis nad on, aga miks sinna lavale üldse nii sita suhtumisega ronida?
 5. Põnevaid leide toidupoest.

  Arvestades Melderi eelpool mainitud juttu(mille sisu ju pole midagi uut või imestama panevat) ning toiduainete tootjate üldist suhtumist, on juba minu arust suur võit see, kui firma üldse tunnistabki, et apsakas tehti, selle asemel et mitte vastata / saata miski automaatselt genereeritud sisutu vastus..
 6. Põnevaid leide toidupoest.

  Kas tõesti usud, et toode kutsutakse tagasi kõikidest poodidest, kuna teatud partiis on siltidega viga sisse pandud, kõik see siis ülipisikese % inimeste jaoks, kes REAALSELT valivad toodet oma sisu mitte hinna/saadavuse järgi? Obsessiivne sisu jälgimine on tore ja paljude siinsete inimeste igapäevaelu osa, aga selliseid asju oodata suurelt tootjalt, kelle jaoks see tähendab finantsilist kahju, on päris jabur. Kuigi selle krõbedate kanataskute reaalset sisu tahaks isegi teada, sest maitsevad jube hästi.
 7. Mõnda aega tagasi tuli Jürgeniga mõte teha Revali jõutõstjate & fitnessistide variant Mannequin Challenge-ist. Omavahel arutasime detaile ning panime plaanid paika. Ajasime kerge pundi kokku ning tulemus tuli päris mõnus. Panen ka siis siia Fitnessi vaatamiseks!
 8. Toidulisandite tarbimine trennivabadel päevadel

  Eks antakse soovitusi ikka nii, et poes saaks kaupa müüa võimalikult palju. Asi eriti usutavaks teha, sõnastatakse lause nagu see oleks eriti kindel fakt .
 9. HelenaMangFitness.com

  Kogu raam on nii vinge juba praegu, k.a lihasmass - kas tulevikus näed end pigem bodyfitnessi tasandil ilma tegemas ja bikiini jääb ainult nn. stepping-stone'iks?
 10. World Masters Powerlifting Championships 2016, Tallinn

  Eile väisas üritust ka EOK president Urmas Sõõrumaa! Vasakult siis Marko Terasmaa, IPFi president hr. Gaston Parage, hr. Sõõrumaa ning Kaido Leesmann!
 11. 1.Kaido Leesmann 2.Siim Rast 3.Hjalmar Mäe 4.Elar Kraav 5.Gert Koovit 6. Aimar Kuusnõmm
 12. Taavi Merisalu Blogi

  Niikaua kuni seda jõusaali lepingutesse sisse ei panda, ei saa ju olla mingit juriidilist õigust tulla ja nõuda suvaliselt inimeselt dopinguproovi, lihtsalt kahtlustuse alusel - tavaline harrastussportlane pole seotud üldjuhul ju ühegi liiduga, millega Antidopingu Liit koostööd teeb st. selles võistlevad sportlased peavad nõudmise korral proove andma, a'la jõutõstmine, ekfl(lol), jalgratturite liit jne. Juhul kui eksin, siis mõni juurateadmistega inimene võiks parandada. Arvan, et tegu on üpris sisutühja hirmutamisega, mis väga reaalsuseni ei jõua.
 13. Taavi Merisalu Blogi

  Pikka aega tarbisin zerot regulaarselt, on väga hea enamus asjade kõrvale, aga lõpuks tüütab ikka ära. Marks&Spenceri toidupoodides on väga häid variante veel, mis samuti kalorivabad, standard limonaadi maitsega, fanta maitsega jne.
 14. Taavi Merisalu Blogi

  Samuti seal ju üks põhilisi asju, et jalg oleks tugevalt maas ja ei liiguks õhku / edasi-tagasi, luues leverage punkti. Posterior tilt ka veel tähtis asi nagu videos mainitud, et puusapainutaja täiesti mängust väljas oleks. Sul parem jalg video põhjal, ilmselt vahepeal kohati isegi õhus, tehes just täpselt seda, milles esimese asjana räägib ja lõpupoole ka selgitab päris hästi kui palju kergem on nii. Muidu kui seda nimetada kõhulihaste treenimise mõistes broscienceiks, siis ei kujuta ettegi, kuidas nimetada täiesti müstilisi kõhulihaste harjutusi mille tegijaid näeb igas suuremas jõusaalis. See crunch üpriski A&O.. Hea nurga alt filmitud ja hea näide kuidas asja õigesti teha
 15. Masendav, kudias Eestit esindavate sportlaste seas ikka veel inimesi, kes ei oska kaotada ja alati on süüdi võitjariigi sportlaste näiline dopingulembus. Nii mõnelgi oleks aeg õppida tunnistama kaotust.
 16. Bubble butiga seostub tugevalt pigem lordoos/rühiprobleem mitte lihtsalt suur lihaseline/rasvane tagumik.
 17. Palju kaaluvaru muidu klassikas võistlemisel on?
 18. SKG transformation journey

  Kas seal siis pole tavaks sõbralikult jagada pinki / masinaid, kui rahvast palju?
 19. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Pealtvaatajate seas tõeliseid suurte meeste-naiste fanatte nagu sina oled, on vähe. Bikiinide-physiquei eraldamine tähendab seda, et saal on muul ajal üpris tühi. Juhtus see ka ju näiteks siis, kui käigus oli vana kava: Bikiinid kohe alguses ja kulturism lõpus.
 20. 31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

  Kas fitnessi neiude vabakavadest ka videosi leidub?
 21. IPF Classic WorldCH Salo Finland Registreerimine

  Kas Harri Olak ka Eestit esindamas on võistlustel?
 22. Selle paella retsepti võtaks küll ligi, ainuke asi, mis ikka korralikult ila voolama pani praegu .
 23. Metal Gym ja Elite Tour võistlused

  Kui Sparta seina peal olevast tabelist, kus, kui nüüd ei eksi on siis surumistulemus +*summa üle kehakaalu*, mis surutud inimese poolt seal saalis tehtaks interneti "ametlik protokoll" nagu see metali oma, kas leiad samuti, et kui nimekirjas on mõni jõutõstmises võistluskeeldu kandev inimene, peaksid kõik teised saama samamoodi karistuse? Ise ka mõistad kui jabur see on? Saate põhjal tekib mõte, et kas sa ise ka enam aru saad mille nimel vägikaigast üritad vedada? Kogu selle komöödiaga kinnistad ainult Marko Terasmaa sõnu: "Proovi asjadest aru saada! Usun, et oled võimeline saama, aga ei taha lihtsalt."
 24. Olimp Team - Tatjana Kurilova

  Kahju, et Eestis vähemalt tundub, et on kogu see teema minemas ameerikalikult soft-pornoks. Palju rinda ja tagumiku ja jube vähe trenni...
×