Jump to content

harselius

Kasutajad
  • Sisu loend

    117
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik harselius postitused

  1. Teema siis selline, et 15 a vend "jäi vahele" mass2'ga ja kreatiiniga. vanemad on eriti toidulisandite suhtes konservatiivsed ja minagi ei kiida sellist asja heaks, kui 15a poisid hakkavad kreatiini tarvitama. poiss teeb küll aktiivselt trenni aga toitumisest, toidulisanditest ega treeningkavast ei tea midagi. massist ma saan veel aru, aga mis mõte on kreatiini ebaregulaarselt tarvitada?! küsisin, et kas ta on uurinud, mida kreatiin üldse organismiga teeb ja ta kostis, et annab vastupidavust ja 4,5kg massi paari nädalaga juurde :S, nagu kus tulevad sellised arvamused? tehke nüüd poisile selgeks, et see ei ole seda väärt ja on organismile liiga koormav.
  2. Pikkus

  3. Biceps vs triceps!

    kuidas? edit: sesmõttes, et saab mõõta ju viimast jõudlust läbi kineetiliste ja staatiliste harjutuste, aga kuidas tuvastada, et ühe lihase kontraktsioon on tugevam kui teisel? jube tehniliseks läheb...
  4. Biceps vs triceps!

    hmm, päris nii vist võtta ei saa, et kumb tugevam on, kuna mõlemad töötavad erinevalt (füüsikaliselt) loogika ütleb, et mida kaugemal on biitsepis kinnitus küünarliigesele seda rohkem jõudu. triitsal aga, mida kaugem on triitsepsi kinnitus küünarliigesest.
  5. Alustasin jõusaaliga

    trial treenib enamasti selga(lailihast) ja jalgu(nelipea ja säär). ehk, kui trialis tahad kõrguseid ja kauguseid aretada siis plahvatusega kükk ja jõutõmme. loomulikult ei tohiks teisi lihasgruppe alahinnata. kaal ei tohiks küll eesmärgiks olla, see hakkab ratast lõhkuma. pigem võiks olla hea kaalu ja jõu suhe.
  6. olen kokku puutunud olukorraga, kus tuttav noorena manustas liiga palju kreatiini, millest kreatiniini tase veres läks liiga kõrgeks ja kutt oli neerudega haiglas. muidugi võisid neerud juba ennem haiged olla või mingisugused teised ained talle halba teha, aga sellegi poolest jääb kahtlus kreatiini peale. tänaseni on arst keelanud tal kreatiini söömise. mõtle kui sul nüüd keegi lähedane hakkab sama lollilt kread manustama. kuigi ma arvan jätkuvalt, et kreatiin on üks parimaid aineid, mis annab suurepäraseid tulemusi ja hinna/kasu tegur on paigas. sellest hoolimata tuleb see ka omal ajal ja korralikult tarbides. glükosamiinist rääkides, selle vastu mul poleks midagi. see on pmst sama nagu vitamiinide või mineraalide tarbimine: aitab säilitada tervist. ja see ongi põhiline.
  7. see on tegelikult natuke piinlik, et ei tulda venna jutule, kuidas effektiivselt treenida, mis kava järgi või mida süüa, vaid ostetakse salaja pulbrit...
  8. oi blin... ma arvan, et see kuidas lood minu perekonnas on, ei tohiks kedagi soonida. lihtsalt infoks, et krea on veel venna käes, keegi pole seda ära võtnud. "Aduge natuke ka seda pointi, et sellest teemast siin võib sõltuda, kas tol poisil tehakse kodus kere kuumaks või mitte... pärast jääb veel taskurahast ilma, pannakse koduaresti ja ei lasta enam üldse jõusaali." htilga, kui sa aru ei saanud, siis ma esimeses postis ütlesin, et tehke talle selgeks. taskurahast veel nii palju, et peale massi ja krea ostmist jäi talle 50 senti päevas(kuu lõpuni) täisväärtusliku toidu peale raiskamiseks. teisisõnu asendati täisväärtuslik toit krea ja mass2ga. tehku saali palju tahab, keegi ei keela, aga kõik tuleb omal ajal. üleüldse sul on kuidagi väärastunud arusaam perekonnast :S pigem on probleem selles, et noored ei viitsi(?) uurida mida nad endale sisse ajavad. mentaliteet on selline: "sõber sõi ja võttis juurde, aga teine sõber sõi rohkem ja võttis rohkem juurde ja mina võtan veel rohkem ja vaatame mis saab" davai, holger ja htilga, tuld nüüd!
  9. milleks siis kreatiin? söögu a la heeringat. "magu koormata ja veidi ka neere (mis siiski suhteliselt ebaoluline)" ?! kui tegeletakse tervisespordi, kuidas saab olla magu ja neerud ebaolulised? sry, ma ei saa sind tõsiselt võtta, kuna sa nii vastuoluline karakter oled. ükskord väidad, et söögu toidulisandeid ja teinekord laidad mõtte maha ja soovitad tavatoidule suuremat rõhku panna.
  10. selle kreatiini võiks avada siis kui naturaalselt enam ei tule. kui vee koguseid ei suurenda, millise veega see kreatiin ennast seob siis? kui ta seda tarvitada ei oska siis see on koormav. kui 15 a arenev organism võtab laadimisega 20g korraga siis ega neerud väga rõõmsad ei ole. järgmised 2 päeva ei võta ja siis jälle võtab. mass2 ei ole ka midagi erilist aga mingit lisavalku ta sealt saab. kui selles vanuses midagi tarbid, siis see võiks olla valk. vb ma oleks pidanud selle spetsialistide alagrupi alla postitama äkki siis ei oleks isehakanud proffessorid targutama
  11. Hommikuti treenides pole kiirust

    olen ise ka seda täheldanud. plahvatus on oluliselt nõrgem, keha kontroll ja kogu keha krampis hoiak harjutuse ajal(st ebavajalike lihaste kaasahaaramine harjutustes ja õhtul tehes on hoiak oluliselt lõdvem). ma kahtlustan, et tegemist on pulsiga, kuna hommikuti küündib see mul 170ni aga õhtul peale tööd on 140midagi kuigi harjutused/raskused on samad...
  12. mitte just kõige paremini kajastatud üritus...
  13. kui ma olen 89 sündinud, aga võistluse ajaks veel 21 (st suvel saan 22) kas siis on võimalik juuniorites osaleda?
  14. meestesse on ilmselgelt vara tulla ja tõenäoliselt poleks ka juuniorites piisavalt treening staaži olnud... hetkel on küll motivatsioon 0, aasta otsa treenitud mitte millegi nimel+ paljust ma veel loobuma olen pidanud :S vb aasta pärast siis meestes, oleneb kuidas treeninguid jätkata suudan...
  15. vägev... nii palju siis võistlemisest (Y)
  16. kui ma olen 89 a sündinud aga võistluste ajal olen veel 21, kas olen siis automaatselt meeste katis või kuidas?
  17. Kulturism on surnud

    ainult testo peal olles ei saavuta selliseid tulemusi... arvan, et 70ndatel oli veel peale sünteetilise testo veel clenbuterool, metaan drostenoloon jne 96 suri Andy Münzer tema režiim nägi sis välja järgnev: Daily Ephedrin AN 1 Captagon Aspirin (to thin his blood and help with the pain of training) Valium Clenbuterol (muscle growth with fat loss) 10–6 weeks before an event 2 Injections of 250 mg Testoviron (mass gain in the muscles) 1 Injection Parabolan (anabolic to muscle growth) 30 Tablets Halotestin (anabolic steroid for force production) 30 Tablets Metandienone (anabolic steroid for mass and force production) 16 IU of STH (growth hormone: Muscle growth with simultaneous fat loss) 20 IU of Insulin 5–2 weeks before an event 3 Injections Masteron (for muscle hardship and sharpness) 2 Injections Parabolan (anabolic to muscle growth) 30 Tablets Halotestin (anabolic steroid for force production) 50 Tablets Stromba (anabolic to muscle maintenance and definition with more hardship) 2 Injections Stromba (anabolic to muscle maintenance and definition with more hardship) 24 IU of STH (growth hormone: Muscle growth with simultaneous fat loss) Two weeks everyday until the competition 2 Injections Masteron (for muscle hardship and sharpness) 2 Injections Stromba (anabolic to muscle maintenance and definition with more hardship) 40 Tablets Halotestin (anabolic steroid for force production) 80 Tablets Stromba (anabolic to muscle maintenance and definition with more hardship) 24 IU of STH (growth hormone) Insulin Aldactone, and Lasix (water reduction in the muscle) julgen väita, et paljusid aineid loetelust ei olnud saadaval veel 70ndatel ja nüüd 15 a hiljem peale andyt võib seda nimekirja veel jätkata...
  18. Kulturism on surnud

    70ndate kulturistid panid vähem roide, et säilitada esteetilist väljanägemist?! c'mon, nad panid samamoodi kõike, mis saadaval oli. tänapäeval on lisaks toitumis- ja treenimiskavadel ka meditsiiniline valdkond rohkem arenenud, millest tuleb ka "täispuhutud" pilt...
  19. VADAKUVALK

    paar "koksi" olen proovind jah
  20. Harjutused Ülaselja treenimiseks

    http://www.fitness.ee/harjutustepank hakka järjest vaatama... erinevad harjutused lailihasele, trapetsi eraldi osadele, seljasirgestajale, romblihasele jne
  21. Õlaprobleemid

    millest selline järeldus, kui küsida tohib?
  22. Õlaprobleemid

    deltalihase kinnitus koht on suhteliselt käsivarre peal, äkki seal mingi jama. delta lihas tõstab ja eemaldab õlavart... surud vasaku käega? kuidas raskusega käe eemaldamine on? närvis ei tohiks küll asi olla, kuna närvil ei ole seal kuskile vahele jääda, ainult kui lihas turse pitsitab närvi... vaevalt liiges ka kui valu lööb juba õlavarde... mingi spordiarst võiks üle vaadata, lihastestimise ära teha. ma arvan et kinesio teip võiks aidata aktiviseerida vereringet, et mis iganes seal valesti ei oleks, on lootust, et parandab olukorda...
  23. massilisaja või valk

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...mp;#entry287981
  24. Vadakuvalkude erinevus

    http://www.fitness.ee/artikkel/680/10-tark...dakuproteiinist ise ostsin 5kg 90% isolaati u 1000 eeku kes otsib see leiab...
  25. massilisaja või valk

    90%???
×