Jump to content

jaanus666

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jaanus666 postitused

  1. treeningjärgne lihaste valu

    Ütleme nii et pole 10 aastat jusaalis käinud ning võtsin nüüd käsile toitumiskava ja jõusaali. Üleeile käisin jõusaalis ning nüüd teist päev kõik kohad julmalt haiged. Saan aru kõigest, pole kaua teinud trenni ning asi kõik loogiline. Aga küsimus järgmine: Kas pean ootama kui lihased puhkavad ning valu kaob, ja lähen alles siis uuesti, või lähen täna uuesti valuga trenni tegema?
  2. toiduõli

    Ja kas oliiviõli aitab praadimiseks ka või ainult salati sisse?
  3. toiduõli

    Kas keegi oskab mulle õelda, milline on poeletil oliiviõli külmpress (kallim klaaspudelis õli)? Täpselt nii oli mul toitumiskavas kirjas et iga lõuna seda supilusikatäis salatile panna. Soomes leidsin küll poest aga eestis aru ma ei saa. Olive oile ja virgin olive oile on nii palju ja igas suuruses ja maitses. Et milline see külmpress on täpsemalt.
  4. Kaalust maha

    Tere. Olen 24 aastane meesterahvas, 187 cm pikk ning kaal 113. Plaan siis kaalust alla võtta ning kõhust lahti saada.. Olen nädal aega nüüd toitunud siit foorumist ja mujalt võetud andmete põhjal. Uuriks siiski spetsialistidelt siin et kas kõik on paigas. Hommik kell 6.30 : kauss fitnessi kelloggseid jogurtiga Vahepala kell 10 : 1 õun või 1 pirn Lõuna kell 12 : peotäis pruune makarone keedetud kujul ning kalkuni/ kana filee jupp pannil praetult(jääb sinna 100g ja 200g vahele), lisaks veel segan salati kõrvale: paar salati lehte, pikast kurgist selline 5cm pikkun jupp ning üks tomat ja veerand paprikat. sinna peale supilusikatäis oliiviõli külmpressi. Makaronidele panen peale felixi ketšupit. vahepala kell 15: 1 õun või 1 pirn Õhtusöök kell 20: variant 1: 200g 0.3% kodujuustu, kuhu lisan suitsukala, küüslauguküüne ja 3,5 % hapukoort. Kõrvale 1 tomat ja veidike värsket kurki. Peale sööki supilusikatäis mölleri kalamaksaõli. variant 2: 3 munaga omlett kuhu lisan tuunikala, jupp kurki ning 1 tomat. Valmistamise ajal olen söönud 1 õuna või pirni. Peale sööki supilusikas kalamaksaõli. variant 3: 200g 0.3 % kohupiima kuhu olen lisanud pähkleid. Ning üks õun või pirn. Peale sööki supilusikas mölleri kalamaksaõli. Päevas joon vett ca 4l Ning enne magamaminekut 2x30 kõhulihast. Kas on mingeid muudatusi või soovitusi et asi kõik õige oleks?
  5. Kaalust maha

    Ma mõtlesin just et siin kogenenud ja targemad inimesed soovitavad. Kindlasti on siin kasutajaid kes oskavad kaasa rääkida sel teemal. Sry aga debiilne mõtlemine sul see google lahendus. Mille jaoks üldse seda foorumit siis siin pidada, , Selle idee oleksid võinud vabalt omale ka hoida ninatark. Olen enam kui kindel, et kõikidele siin foorumis küsitud küsimustele leiab googlest kah otsides vastuse. Kui mitte eesti keeles, siis inglise keeles.
  6. Kaalust maha

    olen nüüd selle ajaga mil seda teemat alustasin, kaotanud ca 12 kilo. täpselt selle kavaga mis eelpool postitasin. Mure aga selline et peeglisse vaadates siis küll absoluutselt mitte midagi aru ei saa. 113 kilo pealt 101 praegu. Et heameelega lisaksin mingi trenni kah juurde. Aga pikkade tööpäevade järel jõusaal võimalik ei ole. Et äkki keegi oskab soovitada mingit kodust varianti. Kõht ikka sama suur minu meelest ja manboobsid ikka ees. Mida soovitaksite?
  7. Kaalust maha

    Need toidukorrad mis kirja panin, need on minu toitumiskavas kirjas. Ühe vahepala jätan enivei vahele juba kus on ette nähtud 200g kanaliha juurviljadega või 300g kodujuustu või 250g kohupiima. Kuna tõesti pole isu sel ajal. Ning hommikusöögi puhul see kava koostanud treener kirjutas just nii et hljem võiks hommikusöögi portsu suurendada. Nii et üks teist kahest ei jaga asjast midagi. Kas üks siinsetest veebitreeneritest, või siis sina.
  8. Kaalust maha

    No kui päris aus olla siis tegelikult need toidud mis siia kirja panin, on toitumiskava järgi mis mulle koostatud, aga kuna see nn veebitreener ei vasta mu kirjadele, sellepärast tulin ka siit natuke infot otsima. Infoks sain seda et valku vähe, rasva vähe, kaloreid vähe ja süsivesikuid liiga palju. keda siis uskuma peaks?
  9. Kaalust maha

    nojah, ma lihtsalt korra mõtlesin et mingi jama peab olema, kuna kõik siin ütlevad et kaloreid peab rohkem olema ja rasva rohkem jne.
  10. Kaalust maha

    see vist oli nii rumal küsimus, et keegi sellele ei vasta?
  11. Kaalust maha

    aga kas siis põhimõtteliselt on nii, et kui rasva ja kaloreid ja muid asju on päevas liiga vähe, siis kaal ei lange?
  12. Kaalust maha

    jutt oli 200g mitte 100
  13. Kaalust maha

    kaalunud ei ole neid kuid iga asja pakendil on kaal olemas. Kasutasin kalkulaatorit ja jagasin ära kui palju miski asi peaks olema.
  14. Kaalust maha

    No ma ei tea kas see kalkulaator äkki valetab seal siis või panin ise midagi valesti. Kui lõunas kanafilee siis näitab rasva 1.5g ja täna praadisin seafileed sisi näitab rasva 67.16 g. Vahe suht suur.
  15. Kaalust maha

    Ma ei ütleks et see väga näljutamine on mis teen, nälga küll ei tunne ise. Ning kuskilt on muidu jäänud meelde kellegi ütlus: Rasva ratsiooni pärast spetsiaalselt ei ole vaja muretseda, kuna see tuleb täis ka valkude ja süsivesikute koostises.
  16. Kaalust maha

    Lõuna ajal läheb igapäev mul supilusika täis külmpress oliiviõli ja iga õhtu supilusikatäis kalamaksaõli. Kas sellest jääb siis väheks? Lisaks veel siis lõuna ajal pannil õliga praetud liha.
  17. Kaalust maha

    täna sõin kanafilee asemel sealiha lõunaks, kas on parem? sealiha, filee, praetud õliga (200 g): - Kaloreid 796.6 Kcal, Rasva 67.16 g, Valku 46 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g
  18. Kaalust maha

    äkki oled nii lahke ja näitad mulle oma päevamenüüd ?
  19. Kaalust maha

    miks seda rasva nii plju vaja läheb? ma tahaks rasvast lahti saada just mitte vastupidi.
  20. Kaalust maha

    natuke on seal asjad valed aga enamvähem peaks nii olema. hapukoor tegelikult 3.5% ja kalkunisink hommikul on 2% rasva. neid asju nimekirjas polnud seal listis, seega panin lähimad asjad mis valikus olid.
  21. Kaalust maha

    Hommikusöök täisterakaerahelbed (50 g): - Kaloreid 192.5 Kcal, Rasva 2.5 g, Valku 5.5 g, Süsivesikuid 32.5 g, Kiudaineid 7 g jogurt rasvata (400 g): - Kaloreid 276 Kcal, Rasva 0 g, Valku 12 g, Süsivesikuid 52 g, Kiudaineid 0 g täisteraleib (28 g): - Kaloreid 62.44 Kcal, Rasva 0.56 g, Valku 2.24 g, Süsivesikuid 12.04 g, Kiudaineid 2.52 g määrdejuust 15 % (10 g): - Kaloreid 19 Kcal, Rasva 1.5 g, Valku 0.8 g, Süsivesikuid 0.4 g, Kiudaineid 0 g sink, kalkunisink 7% (50 g): - Kaloreid 65.5 Kcal, Rasva 3.5 g, Valku 7.5 g, Süsivesikuid 1 g, Kiudaineid 0 g Lõunasöök kurk (70 g): - Kaloreid 7 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.7 g, Süsivesikuid 1.4 g, Kiudaineid 0.7 g paprika (30 g): - Kaloreid 6.6 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.3 g, Süsivesikuid 1.2 g, Kiudaineid 0.6 g tomat (64 g): - Kaloreid 11.52 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.64 g, Süsivesikuid 1.92 g, Kiudaineid 0 g lehtsalat (30 g): - Kaloreid 5.1 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.3 g, Süsivesikuid 0.6 g, Kiudaineid 0.3 g makaronid (50 g): - Kaloreid 173.5 Kcal, Rasva 1.5 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 34 g, Kiudaineid 1.5 g kanafilee (150 g): - Kaloreid 172.5 Kcal, Rasva 1.5 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - õlid kõik (10 g): - Kaloreid 93 Kcal, Rasva 10 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g Vahepala õun (200 g): - Kaloreid 90 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 20 g, Kiudaineid 4 g pirn (350 g): - Kaloreid 157.5 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 31.5 g, Kiudaineid 10.5 g Õhtusöök kodujuust rasvata (200 g): - Kaloreid 160 Kcal, Rasva 0 g, Valku 36 g, Süsivesikuid 4 g, Kiudaineid 0 g õun (200 g): - Kaloreid 90 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0 g, Süsivesikuid 20 g, Kiudaineid 4 g kala, tuunikala tükid vees (70 g): - Kaloreid 77 Kcal, Rasva 0.7 g, Valku 17.5 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g hapukoor 10 % (80 g): - Kaloreid 94.4 Kcal, Rasva 8 g, Valku 2.4 g, Süsivesikuid 3.2 g, Kiudaineid 0 g kurk (70 g): - Kaloreid 7 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.7 g, Süsivesikuid 1.4 g, Kiudaineid 0.7 g tomat (64 g): - Kaloreid 11.52 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.64 g, Süsivesikuid 1.92 g, Kiudaineid 0 g küüslauk (10 g): - Kaloreid 12.2 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.4 g, Süsivesikuid 2.5 g, Kiudaineid 0.3 g Kaloreid: 1784.28 Kcal Rasva: 29.76 g. Valku: 129.62 g. Süsivesikuid: 221.58 g. Kiudaineid: 32.12 g.
  22. Kaalust maha

    toitumiskava kohta siis täpsemaid muudatusi ei ole kellegil pakkuda jah?
  23. Kaalust maha

    Ja kust ma tean palju ma cal päevas saan?
  24. Kaalust maha

    Tööpäevad pikad ning füüsilised, sellepärast ka palju vett.. Jõusaali jaoks aega pole. Mida soovitad juurde panna ja mida ära võtta menüüst?
  25. Suur kõht.

    22 aastane pikkus 189 ja kaal 112 kg, Mure siis selline et tugevalt ülekaaluline, oma viga muidugi harjunud sööma palju ja olenemata kellaajast, trenni väga pole ka viimasel ajal eriti teinud aga nüüd plaan asi käsile võtta korralikult. Jõusaali jaoks üldjuhul aega pole töö kõrvalt, ütleme nii et umbes kuu aega ei saa käia, ja siis mingi poolteistnädalat saaksin vms. Toitumiskava tellin nüüd kindlasti lähipäevil, nii et eeldatavasti suur kõht hakkab selle järgi talitudes rohkem vormi minema kuid, kuidas rinnalihaseid korda saada, sest need praegu nagu naise omad ja jube piinlik endal.
×