Jump to content

karulakarula

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik karulakarula postitused

  1. Jõutõmme

    Suur tänu! Edaspidi teen jõutõmmet üle nädala ja seerias teen rohkem kordusi.
  2. Jõutõmme

    Mul jäi arusaamatuks, et kuidas siis oleks mõistlik jõutõmmet teha, et selga ei vigastaks. Mul endal see kartus, mis takistab suuremaid raskusi kasutada. Muidugi pikkust on ka 187cm. Püüan ise hoida selga sirgena, kui üles tulen. Soovitusi?
  3. Trennist taastumine?

    Kas see Trauben sugar on hea? Mõtlen, et kas malto on parem? Muidugi mind on huvitanud alati, et kas Trauben sugar ja nt. malto suhkruhaigusele kaasa ei aita? Või kuidas ültse nende süsivesikutega on selle suhkruhaiguse kohapealt?
  4. Hüppeliiges

    Tasapisi hakkab paremaks minema. Mida rohkem jalg rahu saab, seda parem. Loodetavasti paraneb hästi.
  5. kas keegi on proovinud? Nitrix

    Olen ka proovinud. Kui saaksin aega tagasi kerida, siis ostaksin pigem selle raha eest valku. NT. Whey Goldi !
  6. massiivsus

    Soovitan sul eelkõige süüa regulaarselt, juua vett päevas 2 L, teha trenni järjepidevalt ja puhata. Eks kreatiin tuleb ikka kasuks.
  7. Hüppeliiges

    Oskab keegi spordiarsti soovitada L- Eestist? Või mõnda traumatoloogi?
  8. 1 õlu peale trenni = kasulik?

    ämmamoori maja laulus oli vist see- " viina joo kui noor veel oled sa, küll vanaduses aega.... jne.
  9. Mida võiks jõusaalis käiv inimene tarbida?

    Endalegi kulus ära. Soovitan teistelegi!
  10. Ootaks häid soovitusi

    Kindlasti oleks hea abimees sulle juba valmis treeningkava, mille saad SIIT Samuti palju näpunäiteid treeningkavade kohta saad foorumist.
  11. Hüppeliiges

    Võrkpallis, nagu tavaliselt, keegi ikka väänab jala välja. Seekord juhtus siis nii, et hüppeliiges oli natukene valus aga hüpeliigesest all, jala välisküljel on jube valu. Varbaid liigutan, siis on valus ja suur muhk on ka tekkinud. Teine häda on siis, et sääremarja( jala sisemine) ümbruses on valu, et sõber arvas, et seal võib põletik olla pingest. Võib see tõsi olla? Ja mida teha nimetatud probleemide puhul?
  12. Kava.

    Trenni alusta kindlasti soojendusega. Selleks võiks olla jalgratas, sõudmine või jooks. Valid selle mis on meelepärane, siis on hea trenniga edasi liikuda. Kindlasti ära unusta venitusi peale trenni!
×