Jump to content

Kevin10

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kevin10 postitused

  1. Triitsepsi massi kasvatamine

    Mis oleks head triitsepsi massi harjutused, olen proovinud erinevaid, aga ei ole erilist arengut märgata massi osas ja mitu korda nädalas peaks biitsa ja triitsa tegema massi periooil?
  2. Triitsepsi massi kasvatamine

    tänud vastuste eest, eks ma hakkan kõvast pumpama siis
  3. Triitsepsi massi kasvatamine

    no olulised on ikka mõlemad ju? sinu jutu järgi võiks ma kepikõndi teha ja kõvasti süüa, ja triitseps tuleb naguniuhti?
  4. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    kasutan n.o explode juba pikemat aega ja kiidan väga ja siiamaani pole mingitest kõrvalmõjudest haisugi.
  5. Sixpack

    tervist, mul selline loll küsimus, et kas keegi teab mõnda head kõhulihaste treeningkava, oleks soov saada suuremat "sixpacki" olen proovinud nii ja naa aga ei midagi erilist, äkki on ka nõuandeid toitumise poolepealt:) ettetänades Kevin
  6. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    See on õige, olge tänulikud et sellin asi korraldati, mitte ärge vinguge et seal on mõni täht valesti, kas te ise tegite selleks midagi ära, et saate nuriseda, olge tänulikud Imrele et sellise aja ettevõttis ja oma vabast ajast seda korraldas.
  7. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    mhm, pea asi et lavale lastakse
  8. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    mul se esimene võistlus ja pea eesmärk oleks ikkagi võistlus kogemus, aga heast kohas ka ära ei ütleks, peamine see et võistelda saan, kogemuse pärast:)
  9. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    mul selline tobe küsimus et mis siis saab kui kaalumisel selgub et ma pole kaalus? kas lähen järgmisse kaalu ja võistlen ikka?
  10. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    Hei kutid, kes te võistlete, kas noortest keegi on huvitatud grimmi kahepeale võtmast minuga:P? mul üks tellitud:P kui kellegil huvi siis andke teada:P 5210193 või Kevinris@hotmail.com
  11. Müüdid

    Vabandan et sellised küsimused aga olen kuulnud igasugu jutte et jõusaalime mehed ei pruugi tulevikus lapsi saada??? ja kuidas nende juuste kasvuga on? sõbraga käin koos tema juba 5 aastat käinud ja eest juuksed läinud tean veel mõnda jõuksimeest kel juukseid pole millest se tuleb ?
  12. BSN True-Mass klassifitseerub ravimina

    kui oled eriti kerges kaalus saad 50% soodustusega retsepti
  13. BSN True-Mass klassifitseerub ravimina

    püüdke tänaval liikuvat keelatud ravimeid, jätke sportlased rahule palun
  14. bsn

    kas keegi on kasutanud bsn syntha6 või truemassi ja kuidas toimis palju kaalu tuli? ise võysin just syntha6 järgmiseks tahan truemassi
  15. bsn

    tänud vastanutele, kasutan üüd syntha6 te malto 6ega ja ma fännan ka bsni sest coleman reklaamib seda igalpool:D
  16. tere

    mul juhtus ka õnnetus rattaga3 a tagasi ja kusjuures annab tunda õlapressil aega ajalt aga ei midagi hullu aga ära sa jumalaeest katkise rangluuga midagi tee sest siis sa hiljem kindlast saali ei saa. head paranemist
  17. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    179cm 76kg 16.a
  18. millist soovitate?

    milline creatiin kõigeparem, ultra life, fast või aminostar? ja miks just see?
  19. kas normaalne?

    olen 16 aastane kaalun 74kg 180cm pikk surun rinnalt 80kg biitsepsit teen 15kg hantliga, triitsepsit plokil 25-30 kg ja õlgu 40kg kangiga ette-taha ülepeatõsted.(kiire ja piltlik ülevaade)treeninud 7 kuud. kas se on hea vorm?
  20. Creatine ja Muscle+

    tere olen trenni teinud 7 kuud 16 aastane.Olemas sellised asjad nagu muscle+ ja fast creatine kuidas tarbida kõige otstarbekamalt neid?
  21. Creatine ja Muscle+

    30g musclet ja 7 g creatiini
  22. Creatine ja Muscle+

    tänud
  23. Creatine ja Muscle+

    aga miks mitte trenniajal?ja kui ei siis mida trenniajal võtta, ja miks on peale treni tarbimine kasulikum?
  24. kas normaalne?

    pole viimasel ajal proovinud aga kunagi mingi 16tk
  25. Aitab või ei ?

    mina tarbin seda ja söön krralikult treenin igapäev ja kaalu saab küll alla ju põleb rasv kah ja ###### on ikka väiksemaks jäänud
×