Jump to content

pikkpoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    84
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pikkpoiss postitused

  1. Velomeestele/naistele

    Ketile ketiõli ja laagritele tavott.
  2. Jook

    22.00 ei ole eriti mõtet seda müslit ja võisaia endale sisse ajada. Söö selle asemel näiteks kohupiima.
  3. Home made protein bar

    Internet ei ole kade, ta jagab oma teadmisi sinuga. Siin foorumis on ka teema sellest.
  4. Rinnalihased

    Koolikott selga ja kätekõverdused.
  5. "Rooside Sõda"

    Edu teile.
  6. Pead jalale palju puhkust andma. See kui sa ühe kuu puhkad ja siis end uuesti ära lõhud ei tee ju midagi paremaks. Jooksu asemel võid väntama hakata. Käi dr. Meiterni juures ära, kindlasti on abi.
  7. Toitumiskava kulud.

    Rääkige oma kogemustest, kuidas selle rahaga siis on.
  8. Jalavõlvi juures valu

    Esimese asjana peaks ikka arsti juurde minema . .
  9. Deyvid Oprja 86 Kristina Šmigun-Vähi 5 Tatjana Mannima 46
  10. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Mulle mulle mulle. Pole küll kulturist, kuid noorsportlane küll.
  11. jõujoogi tarvitamine

    Ega see mööda külge maha ei jookse. Ise soovitaks Hera80(vaarika)+Dextro külma veega. No lihtsalt niii maitsev, annab hea enesetunde ka pärast trenni.
  12. YouTube videod

    In 1901 it became obvious that workers at the hydroelectric power plants at Chorro Falls and Gaitanejo Falls needed a walkway to cross between the falls, to provide for transport of materials, and for the inspection and maintenance of the channel. Construction of the walkway took four years and it was finished in 1905.
  13. YouTube videod

    Niiii lahe. Huvitav miks ja kuidas see üldse ehitati.
  14. Kõhulihased

    Õigesti toituma peab.
  15. Ujujad vs fitnessistid

    +1
  16. siuke mees siis:D

    Hahahahaha, erline torbik ikka.
  17. Surumiskava Kaidolt

    Tervist. No kui juba jagamiseks läks siis palun mulle ka. Algaja, jõusaali 2 korda nädalas. lollasi@hot.ee
  18. Toitumiskava on vajalik?

    Hommikul söö kõht täis, et hiljem ei peaks saiakesi sööma.
  19. Toidulisandid

    Vaarika Hera80+Dextro+külm piim
  20. Võrkpalluri treeningkava

    Mine võrkpalli trenni
  21. Algaja ja toidulisandid

    Hera80 nagu soovitati ja sinna juurde Dextro. Endal on vaarika maitseline, pärast trenni külma veega lihtsalt super(piimaga on loomulikult parem, nagu mõni uhke magustoit ), annab hea enesetunde. Toitumine peab ka korras olema, üksi lisanditest mingit head tulemust loota pole . .
  22. mesilased

    Mine ja osta paugukaid, kui neid ei müüda siis mingi raketi peaks ikka kätte saama, tuli otsa ja suru see puu tüvesse, asi musi.
  23. Anaboolne

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...aded&start=
  24. Kreatiin

    Jõuavad kätega kiiremini töötada. Imelik oleks ka kui jalad on üli treenitud ja siis ülakeha on nõrk ja peenike.
  25. Hoiatus

    Siis on kaputt, oled jõusaalist banned for ever! Hakka uuele alale mõtlema. Allveekabe pidavat uus trend olema.
×