Jump to content

lifer

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik lifer postitused

  1. Kurgumandlid

    ma arvan et kui kurk enam ei valuta ja saad normaalselt süüa, siis võid hakata ka trennni tegema, suht loogiline
  2. Sääred

    pilt oleks hea, ma olen naistejalaexpert , esimene asi mis ma naiste juures vaatan on just jalad
  3. ei lugenud kõike läbi, aga lugesin piisavalt ma arvan, 1 aprill on juba läbi kuhjuks
  4. 8-12 korda sikutan kangi ülesse, siis teen väikse pausi ja siis veel 3 korda ????
  5. tavaliselt jah. vaatasin neid treeningkavasid kuidas ma nendest nr-st aru peaks jagama » Kaldpinnal kangi surumine 4 x 8 – 12 ???? kordused ja seeriad, mis need täpsemalt tähendavad, kuidagi segaseks jäänud
  6. ei hakka uut teemat tegema, sama valdkond enamvähem, segaseks jäänud need seeriad ja kordused, ise treenin nii, treenin näiteks rinda, 15kg hanlitega lendamist, mingi 40 sek umbes, siis teen mingi minut pausi ja teen kükki ja siis jälle ülakeha mingit osa, on see õige?
  7. soovitage valkusid mis sobivad ka toidukorra asendajatena
  8. Ohtlik Dieet?

    pikkuse järgi sinu kehakaal on ju igati ok, 190-90kg nt mina olen 170/72 ja näen hea välja, võiks isegi rohkem olla natuke sa tahad 75 peale saada kaalu? miks on sul vaja ennast kõrendiks nälgida
  9. endal oli ka trenni alustades sääre pealpool luu peal valu, vahest oli isegi raskusi käimisega, (2km) aga se valu oli mingi kuu aega, ja siis kadus ära
  10. tagumik

    ülejäänud keha on nagu trimmis aga tagumik on selline punnpepu , mis ei taha kuidagi ära kaduda kõik muu on nagu trimmis ja proportsioonis, samuti olen tuharat kõvasti treeninud? teine küsimus, mida olen otsinud, aga liiga lamp niimoodi leida, on rasvad, kui kehal on kerge rasvaprotsent, kas see pidurdab lihase arengut massitreeningul, või on vaja rasva põletada ainult selleks et lihasd paremni esile tuleksid?
  11. tagumik

    ta ei kobruta ja naiselik ei ole ta ka kindalsti kohe mitte, võibolla mul mingi kompleks, kui punnpepu naistele meeldib, siis on ok
  12. tagumik

    aeroobset ei ole erititeinud, paar korda olen jooksma käinud, ilmselt see ka kõige parem kalorite kulutamine? östrogeenide kohta ei oska öelda, sams ei usu et neid peaks olema, eks teen vereanalüüsi
  13. Kondid paistavad?

    äkki paned oma kehast ühe pildi, arvan et asi pole üldse ni hull
  14. minumeelsest savi alju sa üles lükkad, tähtis on missugun su keha üleüldsielt välja näeb
  15. Patustamine!!!

    miks üldse põletada rasva, kas selleks etlihaseid paremini esile tuua, samas endal on tekkinud väike rasvaprotsent, olen vist toidulisadega liialdanud, kas see õjutab kuidagi massitrenni?
  16. Artikkel "rasvap6letajatest"

    veits offtopic, ilmselt olen toidulisadega liialdanud ja tekkinud väike rasvaprotsent, kuidas see mõjutab massi treeningut?
  17. Whey Gold Standard

    kui teen hommikul 1 süsikate ja valgu sheigi, japlaanin selle 3-4 tunni päras ära juua tööjuures, kas ta on siis veel kasutuskõlblik, või kaua ta niimoodi säilib?
  18. Whey Gold Standard

    tellisin troopilised puuviljad 2,27 kg, saadeti mulle hoopis 4,7 kg pütt, suur aitähh muidu hea maitsega, ja hästi lahustuv proteiin
  19. Haapsalu inimesed !

    Wiedemanni spordihoones olev jõusaal , peaks olema piisavalt tasemel, haapsalu parim jõusaal
  20. YouTube videod

    miks siis ei saa, igatsugu jama netist vaadatud, üks räigemaid asju mida näinud olen on http://1guy-1cup.com/ räigeks läheb 21 sekundil, kui kannatad nii kaua vaadata suht haige värk 2 girls 1 cup , on ka üks räigemid asju mida näinud olen http://free2g1c.com/ , ILUSAID FILMIELAMUSI!!
  21. Kuuride vahe

    nimekirja võiks veel lisada clomidi
  22. Jooksmine õhtul.

    ei hakka eraldi teemat tegema, kas jooksmine on hea kui tahad jalgadele massi, või on parem teha seeriaid raskustega?
  23. soovitatav kogus toidulisandit

    küsimus, kas creatiini võib valgujogi sisse segada? hetkel olen teda nii manustanud , on see õige?
  24. ei hakka uut teemat tegama, küsin siin samas, lihasvalu tekib sellest et treenimisel oraganismi tuleb piimahape, kas valusat lihast on mõtet treenida? kui mitte siis kui kaua peaks olema paus? täna mul tööjuures tuli ametit vahetada kuna triipsepsist käis selline valu läbi et võiammtu oli teatud liigutust teha
  25. Biolabi toidulisandid

    no nii nüüd sai, whey+ ära proovitud champoin 8 on tõesti okse võrreldes muude asjadega, esiteks väga halvasti lahustuv(ja kui ära lahustub siis jood nagu mingit paksu möga), ainuke asi millega teda juua võib on piim, mahlaga oli ta ikka väga vastik, sama raha eest kindalsti mõtekam fitshopist tellida, kus juures sain kaasa ka tasuta sheikeri, ei tea kas siis pandi kogematta, või esimest korda tellides kingitusena kaasa
×