Jump to content

Aimar Kuusnõmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    542
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Aimar Kuusnõmm postitused

  1. Saaremaa surumine

    Minule sobiks kohe järgmime nädalavahetus 10juuni.
  2. Edaspidi kajastuvad siis minu, Gunnari, Raini ja Raigo trennid ja tegemised omanimelises teemas.
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, nüüd küll mõned postitused vahele jäänud aga trenn käib ikka täie hooga. Vahepeal sain Siimult kutse 3 linna võistlusele ja kuna vorm kõige kehvem ei ole otsustasin osa võtta. võistlus toimub 3 juuni stockholmis. Kahju, et täpselt saaremaa mv ühel ajal. oleks tahtnud ka seal osaleda. Vahepeal tulemustest siis teinud surumises 170ga peaaegu 3ne ja täna kükis 210ga 2ne. Jõutõmme on hetkel veel selline tagasihoidlik aga trennid on rasked ja küll see ka tuleb. kavasse võtsin kõrgelt aluselt jalgevahelt tõmbe ja zercheri küki. vahepeal olin siin 1 nädala nohune ja siis trennis ei käinud. Kartsin, et haigena trennis käies venitan haigust pikemaks ja vorm läheb kehvemaks. Haigusnädalal kukkus kaal ka 80 peale. Nüüd tagasi 81-83
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere taas, panen lühidalt tegemised kirja: Käes on hetkel siis jõusaali poolepealt kergem nädal ja käin poksimas. Kolmapäeval tundus kükis kang seljas mugav ja nii ma otsustasingi proovida palju hetkel sees on. Teadsin et veebruaris jäin alles 200le alla aga samas tegin 190ga 3x3 ära nüüd. Ja endalegi üllatuseks kükkisin 225, sisetunde järgi jäi midagi veel varuks. Kaalu tõus on kükile väga positiivselt mõjunud. Kuna praegu tegelen tõsiselt jõusaaliga siis jäi poks tahaplaanile ja mingi kuuaega jäi kindlasti vahele. Õnneks kõik asjad ära ei unune aga jalad olid küll nagu maakülge kleebitud Oli tehnika trenn ja lõpus 6x3min sparr. Lõpus higistasin samamoodi nagu saunast tulles. Kolmapäeval on ringtreening ja seal saab ilusti jõuvastupidavust treenida. Kehakaal püsib üle 80
  5. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Nädal taas mõõdas. Kehakaalu olen saanud stabiilselt 80+ see annab hästi ka trennides tunda ja tulemused paranevad. eile tegin kükis 190ga 3x3 Täna oli surumise päev ja eesmärk sai eelmine nädal võetud et 180 läheb kangile. Esimene katse läks aia taha ja vajus kuidagi näo peale. Samas ei tundunud ületamatu ja oli kohe tahtmine uuesti proovida. veidi puhkasin ja uuesti kangialla. Seekord siis sai ülesse surutud. Eesmärgini siis hetkel 10kg minna. Edasi tegin kaldpingilt hantlitega surumist läksin kuni 50kg hantliteni ja nendega 2x6 Rinna lõpetuseks tegin venitava harjutuse. Õlale tegin seistes surumist, kettaga ette tõsted, plokil küljeõlg, tagaõlale tegin kineticu peal ning lõppu biitseps. See nädal katsun veel vastu pidada ja teen kolmap. selja trenni ning reedel surumine(triitseps/lailihas) Järgmine nädal siis poksi trennid. Surumisest sai ainult negatiivse korduse video seega seda siia ei pane aga kükki 190st on üks video olemas
  6. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, uus nädal on alanud ja panen siia kirja ka siis tänase trenni. Kehakaal liigub õiges suunas ja õhtuseks kaaluks olen suutnud saavutada 81,3, hommikul kaalunud ei ole aga pakun sinna 79 kanti. Eile käisin jalatrenni tegemas. kerge peavalu kimbutas ja väga pikka trenni ei teinud. Rinnalt kükki 120ga 5x5 ja ühe jalapeal kükk smithil ja 2pead ja säär. Täna oli siis surumistrenn plaaniks võtsin 155ga vähemalt 5x2 teha aga esimene oli nii kerge et otsustasin 3seid teha ehk siis 5x3. Tänud Priidule kes kangi kätte tõstis. Kuna rinnalihased niigi pinges siis rohkem rinda ei julgenud lõhkuda ja tegin venitava harjutuse rinnajaoks lõppu. Edasi õlg: kangiga püsti surumine 6sed läksin kuni 70kg ja 3x6 viimase raskusega. Õla 2ne harjutus oli kettaga ette tõsted, selg vastu seina 5x8 2 esimest seeriat 25ne ketas ja 3l 20kg ketas 3s harjutus oli tagaõlg. 4x8 kinesisi(?) peal Lõpus veel plokil kõrvadeni tõmbed(istudes) ja biitseps. Plaan teha see nädal veel tõsisem trenn, siis järgmine nädal ülesse minek surumises. ja peale seda vast kerge nädal otsa. Kergel nädalal lähen tegelen rohkem poksiga. Ja siis uuesti edasi tava trenn. Kui surumises ülesse minek siis katsun selle ka videosse saada.
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    just nii, kehakaalus kuni 83kg ja võistlustel
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Tere, üle pika aja otsustasin taas vaikselt blogi kirjutada. Kindlasti ei hakka siia igast trennist või tegemisest kirjutama aga vahel ikka. Vahepeal siis oli jõutõstmise osas täielik motivatsiooni puudus ja ei viitsinud vormi teha ja pooliku vormiga võistlemine on ka halb variant. Selle asemel siis leidsin end teisest trennist ehk "tai poks" Kevin Renno võistlusspordi akadeemias. Väga hea kogemus ja käin kindlasti ka seal edasi. Kiidan ja soovitan kõigile kes vähegi huvitatud minge ja proovige. Minul on vahel juba soojendusel kops koos, jõutõstjana soojendus on ju riietus ruumist kangini jalutamine. Üldiselt andis poksitrenn kõvasti mahtu ja hoidis lihaseid doonuses. Jõusaali ka päris ära ei unustanud ja käisin nii kuidas jõudsin. Kui motivatsioon oli kadunud kadus ka kehakaal ehk siis kaalusin vahepeal 70kg. Nüüdseks olen tõsisemalt jõusaali trenni ette võtnud ja eesmärk on selge. Sügisel EMV on plaan suruda 190kg. Selleni on veel õnneks aega. Tõsist trenni olen teinud natukene üle kuu aja ja kehakaal on ka paranemas. Kuu tagasi kaalusin 74-5 nüüdseks 77-79kg. Kaaluga tahan jõuda 82+ kg juurde. Selle jaoks olen hakanud korralikult ikka hommikuti putru sööma ja toidulisandid uusti menüüs. ning valin valgurikkamaid toite. Praegused toidulisandid on Fast Kreatiin, olymp tribusteron, olymp multi vitamiinid, vahel ka beta alanin ja täna lisandus hera 80 mida polegi veel purgiga ostnud, kindlasti mugavam prote kätte saada kui sealt koti seest oli. Nagu ka eesmärk on surumine siis põhi rõhk ongi seal. Hetkel olen eesmärgist 20kg kaugusel või siis 10cm kaugusel. ehk siis rinnalt 170 ja 10cm pakupealt olen 190 surunud. Natukene kardan ikka neid rinnalihase kinnitusi mis õlapool on ja tänu sellele teen vahele n.õ kergeid nädalaid kus käin rohkem poksimas või saalis kergete raskustega pikemad kordused. Jala trenni teen korra nädalas, vahel juhtub et jõuan ka 2 teha. täna oli üks neist trennidest, 1. Kükk kuni 180ni 3sed plus 180ga 3x3 2. Proovisin jõutõmmet aasta jooksul teist korda, lõppu panen videod 3. Kang turjal ette kummardused 5x6 70kg 4. Keretõsted lisa raskusega 4x6 40kg 5. Kõht, erinevad harjutused Kava oli lühike aga aega kulus kuskil 1,45 Enne kui veel videod lisan siis kirjutan, et ootan igati tulevikus oma trennidele või blogidele tagasisidet. Mida teen valesti või mida võiks proovida. Ja alati võite küsida kui miski huvi pakub.
  9. European Classic Powerlifting Championships 2016 in Tartu

    võin küll eksida aga minule kusagilt meelde jäänud 13cm
  10. Eesti meistrivõistlused klassikalises jõutõstmises 2015 - LIVE STREAM!

    saada igaksjuhuks andrusenkole meeldetuletus mailile, et ära muudetaks.
  11. Eesti meistrivõistlused klassikalises jõutõstmises 2015 - LIVE STREAM!

    Loodetavasti jõud ka mitte
  12. Eesti meistrivõistlused klassikalises jõutõstmises 2015 - LIVE STREAM!

    kas arvuti ekraan on must või plakatil viga, Alex on 201.5 aasta juunioride maailmameister. Muidu plakat vägev
  13. Broneeringud on selle jaoks. Tuulelaevad.ee
  14. 6 medalit väikese riigi kohta pole üldse mitte paha tulemus! Palju Õnne!
  15. Palju Õnne medalistid, tubli töö tehtud!
  16. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    Mina tegin trenni eile spartas. Kerge ei olnud, kuidagi tuim pigem. kava siis 1. Rinnalt kükk 152,5kg 2x4 2. 6cm matilt tõmme kuni 230(uus rekord) tõmbasin rihmadega ja käed pealt haardes. 3. Ohutuküki kangiga 5x6 kasvava raskusega. lõpetasin 140ga 4. Trapets. 5x8 kasutasin samuti rihmasi. Ütleks et tunnetus oli hoopis midagi muud. sai keskenduda harjutusele ilusti. 5. Rippumine 5kg lisaraskusega 2x1min tala taga + 1min toru küljes ilma raskuseta
  17. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    minul siis umbes 30+kg Eile siis tegime surumist. Raidil ka õlg parem ja areneb kiirelt. 1. Sinise kummiga surumine 150kg 8x3 2. Kitsalt surumine 3sed 3. Triitseps plokil 4. Lõuatõmed 3x8 5. plokil alakõhuvastu tõmbed 5x8 6. Tagaõlg 5x8 7. Biitseps kangiga 8. Rippes kõhulihased 4x12
  18. Tekis väike küsimus selle osas, et võistlus nimetatakse karikavõistluseks aga autasustatakse kaalukategooria võitjaid medalitega ja absoluuti karikatega. Kaaluvõitja on seega karikavõitja aga karikat pole? pigem siis medalist ju...
  19. Rait & Aimar valmistumine RAW MM 2015, Salo

    teoorias mida suurem raskus seda vähem nad ju aitavad. ning kui kõrgele sa need kummid kinnitad.
×