Jump to content

kadri k

Kasutajad
  • Sisu loend

    130
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Koik kadri k postitused

  1. saledaks?

    Päris maha ma ei laidaks veregrupi järgi toitumist.Toimib see siis kui tead milliseid toiduaineid võid süüa ja milliseid mitte, aga kui sa sööd neid ikkagi valel ajal ja palju, siis sellest suurt kasu pole kaalulangetamisel.Veregrupidieet soovitab veel süüa valke hommiku poole ja süsivesikuid õhtu poole, mis minu arvates on täielik jama.
  2. toitumine

    Nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi... Nii nagu Punamütsike mainis on oluline teada kuna süüa süsivesikuid ja rasvu ning milliseid neist eelistada.Kindlasti tuleks vältida nende söömist õhtul, kuna siis praktiliselt enam mingit kulutust organismil pole. Ise ma veregrupidieeti ei kasuta, küll aga tean millistest toiduainetset peaksin oma veregrupi juures täielikult hoiduma ja võin öelda, et see peab paika ka.
  3. Kuidas oleks õigem?

    Tere! Koostan nii toitumis kui ka treening kavasi, samuti annan ka konsultatsiooni tunde, mis on aga tasuline. Ole hea ja võta minuga ühendust meili teel.
  4. Kuidas oleks õigem?

    Tere! Lihaste kasvatamiseks oleks kindlasti vajalik teha jõusali trenni, kus seeriates teed 8-12 x vastavat harjutust.Hea tulemuse saavutamiseks soovitan sul käija 3x saalis, 2x bodypumbis ja iga jõusaali päeval tee aeroobset 30-45 min kõndi, sõitu, steppi.Jooksu ma tõesti ei poolda, sest tavaliselt kipub pulss rasvapõletusest kõrgemaks minema. Bodypumbi trennis proovi raskusi suurendada, siis vormid paremini ka lihaseid. Lihaste kasvuks vajad ka loomulikult ehitusmaterjali- toiduvalke.Söö tihedalt ja iga toidukorraga proovi saada 25 g valku.Parimad valgu allikad on:kanafilee, kalafilee, tuunikala, loomaliha, kodujuust, kohupiim (rasvatud). Jälgi ka süsivesikuid mida sööd, söö rohkem jur- ja puuvilja, kui teraviljatooteid ja jahutooteid. Edu
  5. mis need on?

    Lohukesed? Endal sellist moodustist pole küll märganud.On need pehmed?Võibolla on naha alla kogunenud rasvakiht, veekiht mida iganes, kui näinud ei ole siis ei saa täpselt vastata ka.
  6. Tere, Kadrike!

    Tegelikult toimub võistlusteks valmistumine aastaringselt, aga 2 kuud enne hakkan jälgima rangemal oma toitumist( 5x päevas söön, iga toidu kord sisaldab valku, süsisesikud jätan päeva peale, põhiliselt söön juur- ja puuvilja süsivesikutes, valkudest-kana , munavalgeid, kohupiima ja proteiini).Kui sul on soov saada täpset infot ja abi, siis võiksid mulle oma soovidest ja eesmärkidest lähemalt kirjutada meilile, siis saan juba personaalselt läheneda.
  7. keha trimmi

    Väga hea treening lihaste trimmimiseks on kindlasti bodypump.Lisaks sellele võiksid käija ka kõndimas, madalal pulsi sagedusel.Kindalsti peaksid jälgima ka oma toitumist, kuna sinu töö on põhiliselt istumine nagu ma aru sain.
  8. Tervist!

    Tere! Kui sa treeniksid kõhtu 3x nädalas ja seda siis juba korralikult nii 5 harjutust 3x20 ja toituksid ka korralikult, siis peaks rasvakiht kaduma ja lihased välja tulema küll.Aga ära unusta rasvapõletus trenni, mis on väga oluline rasva kaotamise juures.Sõida ratast, kõnni, sörgi jne, aga hoia südame löögi sagedust madalal.Edu!!!
  9. tere

    Tere! Tulemused ei tule kahjuks üleöö, selleks et keha viia vormi tuleb sihikindlalt, järjepidevalt, õigesti toituda ja treenida.Kaua sa üldse oled trenni teinud?Vead võivad olla nii vales treeningus kui ka toitumises, kui sul on soov saada personaalset abi siis pead mulle meilima oma toitumise , siis saan juba edasi soovitusi anda.
  10. Kõht, Kintsud? aidake..

    100 istesse tõusu?Kas seda siis korraga või kokku?Soovitan kõhtu treenida üli aeglaselt ja tundega, õppides tunnetama oma kõhtu, kui nii sama kiiruga üles alla rapsida, siis võid kindel olla, et mingit lihast ei arene.Kui sa teed 3 x nädalas korralikult kõhtu (4 harjutust+igat harjutust 3 seeriat ja seerias 20-25 x )peaks sellest täiesti piisama.Kõhu lihas vjab samuti korralikku taastumist, sellepärast ei soovitagi üle pingutada liigse treenimisega, tegelikult on ju sul kõik lihased olemas, ainult, et need tuleb õige toitumisega välja tuua.See jutt käib ka reite ja tuhara kohta, kui teed aeroobset rasvapõletust iga päev 30-60 min kõnd, sörk, siis peaks ka tulemusi varsti näha olema.Igal juhul edu õiges toitumises ja trennis!
  11. punnu ees

    Olen mitmeid kordi rääkinud, et ainus viis mis aitab rasvast lahti saada on aeroobne rasvapõletus madalal pulsil(120-140).Vali endale sobiv viis, kas siis sörk, kõnd, sõit jne.Tee seda 5x nädalas alustades 30 min , tõstes aega iga kord.Sa ei peagi rohkem sööma, aga kui sa valesti sööd, siis sellest juba piisab rasvaladestumiseks.
  12. algajate treeningkava

    Makaronid, riis ja kartul on liitsüsivesikud, mis imenduvad väga aeglaselt ja jätavad pikaks ajaks veresuhkru taseme kõrgele, kui tahad aga kaalu langetda, siis soovitan neid süüa korra nädalas, see eest aga võiksid süüa süsivesikutest juurvilju, puuvilju, neid ka päeva peale, mitte õhtul ene magama minekut.KIndalsti söö looma, linnu ja kalaliha, võimalikult kvsaliteetset, st vähe rasva ja palju valku.Piima toodetest soovitan lahjat kohupiima , kodujuustu, juustu.
  13. algajate treeningkava

    Koduseks treenimiseks osta endale M.Klamuse treening video, kus on kõik üksipulgi ette näidatud, siin foorumis jääksingi sulle muidu harjutusi seletama.Jah, ega kaalu hoidamine ja langetamine pole kerge, eriti kui tahtejõudu väheks jääb.Aga soovin seda siiski sulle. EDU
  14. algajate treeningkava

    Kui sa oled valinud jooksmise, siis soovitavalt kaalu langetusele oleks vajalik jälgida pulssi, see ei tohi väga kõrgele minna(mitte üle 150), kuna siis hakkab organism töötama anaerooses treeningus.Kindalsti peaksid toituma korrapäraselt , mitu toidu korda päevas kindaltel aegadel.Toidukorrad peaksid sisaldama kindasti valku(15-25 g), seda võiks saada lihast, piimatoodetest, munad, sellistest toiduainetest kus rasvasisaldus on madal.Süsivesikuid tarbi päeva keskel, jäta välja kartul, riis, makaronid, söö pigem juur-ja puuvilju, aga ära neid ka palju söö. Milliseid harjutusi sa silmas pidasid?Jõusaali?
  15. millist trenni valida?

    Kui te pole just suur jõusaali fänn, siis kindalsti siin kohal soovitaksin bodypumpi, sellise kangi treeningu jooksul saavad kõik lihased suure koormuse ja on üks parimaid viise hoida keha vormis või siis viia vormi.Kindalsti tehke juurde lisaks spinningule aeroobset trenni( rattasõit, kõnd, sörk, stepper), madalal pulsil ja jälgige oma toitumist.
  16. Mida süüa?

    Tere! Peale sellist ränka süsivesikute vaest toitumist, soovitan sul tasapisi neid oma menüüsse võtta.Hommiuksöögi juures võiks olla puder/helbed, täistera leib; lõunasöögi juurde juurviljad/puuviljad.Esialgu jätaks toidust välja kartuli, riisi ja makaronid, neid söö korra nädalas.Soovitan sul veel üks toidukord lisada.Täpsema menüü saamiseks pead mulle meilima. Edu
  17. Andke palun nõu!

    Tere! Shaiping on minu jaoks üks arusaamatuid treening viise, just toitumise ja joomise seisukohalt, soovitatakse seal ju mitte juua ja süüa enne ja peal e trenni, täielik jama... Selleks , et lihas kasvaks peab ta saama ehitusmaterjali-valke( liha , piima tooted, munavalge, kala )Lihaste kasvuks sobiks kõige paremini jõusaal ja selleks, et keha kuju muutuks ilusamaks ja reljeefsemaks tuleks kindalsti teha rasvapõletust( jooks, kõnd, sõit jne) madalal pulsil.Küll siis ka tulemused tulevad! Edu
  18. Veel küsimus c55 kohta

    Tere! S55 soovitan asendada ainult 1-2 toidukorda päevas.Kui ühe sheigi jaoks kulub 25 g pulbrit, siis minu arvutuste järgi jagub seda 17 korraks.Kindalsti soovitan sul oma toitumine kriitilise pilgu all võtta, liikuda ja asendada kindlasti 1 toidukord s55, siis kaovad ka kilod. EDU
  19. s55

    Tere! Tõhus on see siis kui asendad vähemalt ühe toidukorra päevas sellega.Kasutan seda ka ise aega ajalt, mitte pidevalt ning siiani pole kaalu tõusu täheldanud.Julget proovimist
  20. ampullid

    Uskumatu lugu, aga ma ei tahaks uskuda, et tervise viperdused nüüd ampullidest tingitud on.Pakendi ja ampullide erinevus on sellest, et teine firma hakkas neid tegema, aga sisu peaks sama olema.Ega sa muidu valgu pulbrit ei tarvita?Minul isiklikult tuleb sellest vistrikke , aga ka higistamisest loomulikult. Kaalu tõus võib olla ikka tingitud söömisest , treeningust(kui paju teed aeroobset jne). Bodypump ei tohiks ka kaalu tõsta, kuna treenitakse lihase vastupidavust.Aga kui asi hullemaks läheb siis kindalsti pöördu allergoloogi juurde, võibolla on vistrike tekke põhjuseks siiski allergia.
  21. Isu

    Söögi isu ohjeldamiseks soovitan sul hästi palju liikuda, mitte istuda kodus , kus külmkapp lähedal on.Kindlasti pane paika oma söögi ajad.Muud erilist ma soovitada ei oska, kindalsti pole mõtet igasugu söögi isu pärssivate tablettidega petta.
  22. ampullid

    Ampulle on pakis 21 .Mulle isiklikult meeldivad ampullid rohkem kui tabletid, ajavad rohkem higistama.
  23. söök

    Kui tegu pole mingi sheipinguga ,siis mina soovitan süüa tund enne trenni(lihtsüsivesik+ väike kogus valku) ja vahetult peale trenni lihtsüsivesik.Hiljem kodus teha endale valgu rikas toit( liha , kohupiim, kodujuust), süsivesikutest midagi lahjemat (porgandi salat, juurviljad) EDU:)
  24. tere!!!

    Arvan , et kõige mõistlikum oleks sul rääkida alustuseks mõne oma tuttava aeroobika treeneriga, kas või samas klubis kus käid.Alustuseks oleks vaja saada praktikat ja siis minna koolitustele(Faf´i).Kui sul on tõeline huvi spordi vastu, siis miks mitte omada ka vastavat haridust. Aga soovin sulle edu töö leidmisel ja hariduse omandamisel.
  25. käed.

    Abiks on peale õigele toitumisele kindlasti veel harjutused nii biitsepsitele kui ka triitsepsitele.Nt.kätekõverdused(käed kitsalt), käsikute tõstmine,(biitseps), käsiku surumine kukla tagant istudes(triitseps).Väga raske on sulle anda koduseks treenimiseks harjutusi kui puuduvad vajalikud vahendid, aga piisab kui ostad endale väiksed hantlid.EDU
×