Jump to content

Marek*

Kasutajad
  • Sisu loend

    270
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Marek* postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tervist! Oleks tahtnud veel enne sõjaväge mõned vormipildid aga pole sellist aega olnud nii ,et olge moodsad:D!
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    No eks ma siis üritan minig pühapäev tulla.
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tervist! Tahtsin küsida ,et kas kolmapäeval ka tund on ja mis kell? Et tuleks näitaks kah siis ennast üle pika pika aja.
  4. PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, OTT KIIVIKAS!

    Õnne!
  5. Siim Rast sai 23!

    Õnne!
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mis kell pühap. tund on,et siis saan ka tulla vb.?
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ise tulen loodetavasti Augustist Uuesti trenni!
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre, Said sa mõne uude gruppi?
  9. Palju õnne, RAIGO KUUSNÕMM

    Õnne!
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tere! Olen ka hetkel ikka vahepeal käinud jõusaalis , aga hetkel tegelen oma eksamite jalõpetramisaga. Suvel ikka üritan jõusaali sattuda. Loodetavasti ikka sügisest Planet Sporti.
  11. PALJU ÕNNE ARGO ADER!

    Õnne!
  12. Laura "Rosin" Reisalu SÜNNIPÄEV!

    Õnne!
  13. *Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja: Jevgeni Kuzmin *Body Fitnessi Absoluutne võitja: Annika Summel *Bikini Modeli võitja: Liis Ivask *Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja: Imre Vähi EDIT! Meeste kulturismi Absoluudi TOP 6: Imre Vähi Janar Rückenberg Marek Morozov Andrei Abrossimov Nikolai Kornõšev Jevgeni Kuzmin
  14. Kas on oodata ka ennustus võistlust??
  15. PALJU ÕNNE RAIN KUUSNÕMM

    Õnne!
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tervist! Saan kah nüüd yle pika aja Tartus trennis k2ima hakata. Olen täna kohal!
  17. 1.Dexter Jackson 2.Victor Martinez 3.Dennis Wolf 4.Ronny Rockel 5.Toney Freeman 6.Essa Obaid 7.Branch Warren 8.Johnnie Jackson 9.Roelly Winklaar 10.Robert Piotrkowicz
  18. 32. EMV jõutõstmises: videod ja fotod!

    1.Alex Raus 2.Aimar Kuusnõmm 3.Erkki Hirsnik 4.Rait Sagor 5.Siim Rast 6.Elar Kraav
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kui finants lubab siis saan hakata sellest kuust trennis käima tartus(Planet Spordis).
  20. PALJU ÕNNE NATALIA!

    õnne!
×