Jump to content

MikroToitaine

Kasutajad
  • Sisu loend

    292
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MikroToitaine postitused

  1. 45. EMV kulturismis ja fitnessis. Järelkaja, pildid, videod!

    härrad ja prouad täna ka grimmiga üle ei pingutaks
  2. Fitid

    Tere! alles eile oli fite väärtuses 512 krooni vms... kuid täna juba Sul on -1447 fitti, väärtusega -361.75 EEK 1 fitt = 0.25 EEK Kasutaja ID 16895 tänud!
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    avastasin, et olen nii paksuks läinud, et isegi hamburgeri söömine võtab higistama. uue hooga saab trennis käidud nüüd, sest homme kell 11.00 on kooli lõpetamine xD
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    lauri helistas, et 16.00 on kohal
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    oleks tahtnud ka ühispildil olla kuid võiustlus nagu ta läks päris õhtusse ja juba 18.30 pidin viljandi poole liikuma hakkama, oli aint kusagil 30 minutit aega, samuti jäi mul üle jan tana võistlusgrimmi ja koorijat, et kes võistlevad karikavõistlustel saab vähemalt 1 kihi endale veel peale tõmmata sellega.
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kurjam alles avastasin ,et postitatud -.- homme 16.00 olen kohal.
  7. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    tagasi sisi reval cupilt:D mis oskan öelda:D ULME seda oli teada, et vastu pole väga panna ag see, et siim kelner tuli kogu võistluse absoluutseks võitjaks oli küll päris hämmastav:D mees kaalus ka 90kg ligidal. Head ja vead tuleb ära parandada ja loodab, et järgmistel võistlustel ei hakka vabakavaga kiirustama.
  8. egas keegi homme juhuslikult kusagil 16.30-16.45 ajavahemikus reval spordist balti jaama poole sõida ? või veel parem, ehk Tartu
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    küsiks üle, et kuidas mul grimmiga lood, kuna võistlen juba sellel NV reval cupil
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    15.00 nii vara küll ei jõua -.-
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    endal mul nüüd jama lugu, tekkinud metsik köha... üritan sellest lahti saada, kuna vabakava suht võimatu esitleda, sest köhahood nii pidevad, et segavad kõik ära ...
  12. Nimi ja perekonnanimi: Kert Uppin Vanus: 19 Algaja või edasijõudnud: edasijõudnud Kategooria: juuniorid -80kg Spordiklubi:PlanetSport Tartu
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    bodypumpi ei tule aga poseerimises olen kohal
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    viimane käik läheb nüüd sisse, iga päev kogu keha läbi ja aeroobse koormuse tõstmine (:
  15. kunas viimane päev on registreerida end võistlustele ? ning kas võistlus on grimmiga ikka?
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kuna muumitroll ei suuda end vormi ajada siis selleks puhuks osteti täna mulle isiklik stepper koju:D
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    hommikune kaal näitas 79,4 ja õhtul enne trenni oli 80,1. Huvitav on see, et jõunäitajad on korralikult tõusnud, seljale 50 kg hantliga polnud mingi mure tõmbeid neljanda harjutusena teha ning teiste harjutustega on tõusnud jõunäitajad kusagil +10 kg va raskemad harjutused nagu hantlitega lendamine jne.... kõik ilmselt tänu neile vitamiinidele mis ma ivolt ostsin samuti muutsin pisut toitumist, katsetan 2 nädalat nüüd atkinsi dieeti ja vaatan mis välja tuleb. homme hommikul kell 7 olen saalis olemas.
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    kuna hetkel kooli esmaspäeviti pole olen nv viljandis ja saabun tartu esmaspäeba lõunast, trenn käib sama moodi ikka edasi ja kaal langeb, plaan tallinnas juba lavale astuda kuid see veel küsi märgi all, paar nädalat veel aega .
  19. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    avalikustan siis enda võistlus loo kah:D
  20. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    noo kui pm nädal aega 40 palavikus oled ja vägisi süües ka toit sees ei püsi, peale seda on muutust näha
  21. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    olen õhtul olemas, peale haigust on ikka suht nõme trenni teha, jõud kadunud ja suurt motivatsiooni pole -.-
  22. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    tervis tuleb kiirelt juba tagasi ja homme plaanin viljandis trenni teha ja esmaspäevast ilmselt planet spordis tagasi
  23. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    proovisin imre soovitatud tuunikala juurviljade konservi, tõesti paugutab mis kole kuna täna istun 39 palavikuga kodus -.-
  24. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Suht paljud imestavad kuidagi, et kuidas ma kaalust alla võtan jne:D eks kirjutan siis mida ma sisse söön ja mida mitte Toidulisandite koha pealt kasutan olimpi thermo speed extreami, fasti rohelise tee kaplseid ning dietmixi, toidu koha pealt nii palju, et suht suures kogustes saab söödud sügavkülmutatud juurvilju ( odavad ja pole viga midagi) veel söön kanafileed, tuunikala, kodujuustud ja lahjat kohupiima. Veel on mul 2 trenni päevas, hommikuti enne kooli aeroobset treeningut 30-50 minutit olenevalt enesetundest ja õhtuti siis jõusaal.
×