Jump to content

control15

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik control15 postitused

  1. rind

    kui rinnalihaseid treenida, kas siis väheneb ka rasva % rinnas? (meestel)
  2. kõhtu trimmi!

    teen igasugust trenni aga kõht on ikkagi paganama rasvane,käin jõusaalis ja mängin korvpalli. kõht oleks nagu väljaveninud aeg-ajalt.kas peaks proovima mingeid rasvapõletajaid?rasvaprotsenti öelda ei oska. aga ikka jagub. kaalu 73 ja pikkust 179.samas lihast ka nagu on. just see kõht ongi probleemne koht.
  3. räpane tänavakaklus

    Vastu põlve külje pealt lüüa, siis on vaikus majas.
  4. Jalatrenn

    Missugused harjutused jalatrennil mõjutavad tuharalihast kõige vähem? Tuharalihased on nõmedalt suured
  5. Jalatrenn

    MIlleks see sarkastilisus:P
  6. Jalatrenn

    Vb tuharad ripuvad selle, et lapsest saati olen pontsakas olnud. Nüüd kui pikkust juurde tulnud, pole enam asi nii hull ja toitumine on ka paranenud kõvasti.. Ja rasvapõletus perioodi kohta olen ka uurinud.
  7. Jalatrenn

    MIks sa arvad ma rasva najalt selle 5 kilo juurde võtan?
  8. Jalatrenn

  9. Jalatrenn

    Ma mõtlesin, et kasvatan lihast ja olen ülekaloraažis seni kuni ca 80 kg täis on ja siis teen korraliku rasvapõletusperioodi. Oleks arukas?: )
  10. Jalatrenn

    On küll jah rasvane. Et lasen jalatrenni samamoodi edasi ikka ja küll läheb paremaks?
  11. Jalatrenn

    Tõesti ei ole;)
  12. Jalatrenn

    Kas need mitte ainult säärele pole? Või ma saan valesti aru... Jalapress ei mõjuta ka väga palju ju?
  13. rind

    isegi mu vanaema oleks suutnud midagi targemat öelda
  14. rind

    mõtlesin lihtsalt seda et äkki kui rinnalihas kasvab siis samamoodi areneb ka rasvake seal peal:p mitte ei löö rinnalihast nähtavale. ülekaaluga tegemist ei ole. seega midagi väga hullu ka pole.
  15. kõhtu trimmi!

    toitumiskava veel jõuaks tellida, aga seda toitu enam osta ei jõuaks:)
  16. kõhtu trimmi!

    annad ehk mõningaid vihjeid?
  17. Rasvade põletamine

    Mis kuradi jalgpalli sa kohanud oled ? : O Millises meeskonnas nii mängida annab, et iga 5 minuti tagant pead jooksma? Normaalne jalgpall nõuab ikka 90 minutilist pühendumust ja puhkamiseks mõned sekundid.
  18. Rasvade põletamine

    Ise mõtlesin kusjuures täpselt seda sama. Arvatavasti tuleb veel natuke kasvu ka juurde. Eks ma siis mingit erilist jõusaali trenni veel tegema ei hakka. Üritan natuke tervislikumalt toituda ja sporti edasi teha. Mõtlesingi, et kuidas jõusaal mõjuks, arvestades et luuud, kondid ja selg pidevalt valutavad.
  19. Rasvade põletamine

    Kuidas siis ei saa, saab ju. Ega plaan ei olegi kaalust alla võtta vaid keha natuke rohkem trimmi ajada.või umbes nii:p
  20. Rasvade põletamine

    No vudin mis ma vudin, joosta ma jõuan igatahes. Aga menüü koha pealt seda, et seda pole ollagi. Söön seda mida juhtub. (kodused toidud ja nii) päris burgereid ja krõpse näost sisse ei aja.
×