Jump to content

IVARK

Kasutajad
 • Content count

  625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by IVARK

 1. Vend Vähk Peab liikuma!

  Saatsin selle kirjatüki naisele ka edasi, mõistlik jutt.
 2. Tänapäeval tahetakse kõike kiiresti, aastaid kestev jõusaalitreening tulemuste nimel ei tööta enam. On vaja kohe, kiiresti ja täna. Tulemused tulevad kohe kuid tagajärjed tervisele aastaid hiljem.
 3. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kas Sind afereesidoonoriks pole kaubeldud? Ma olen ikka veel kahevahel. Ajakulu on afereesiga märgatavalt suurem.
 4. Vend Vähk Peab liikuma!

  Tundub, et huvitavad saemehed on seal toimetanud, kõik saematerjal on metsa alla ligunema jäetud suvaliselt.
 5. Vend Vähk Peab liikuma!

  Jooksmine ongi ülehinnatud. Pealegi tähtis on, et test läbitud, teinekord võiksid meelega miinimumi teha. Väga hea, hea või rahuldav, tulemus midagi ei muuda.
 6. Vend Vähk Peab liikuma!

  Mis jooksuradadele? Vaevalt küll. Kui neid pole saalis, siis neid pole olemaski.
 7. Vend Vähk Peab liikuma!

  Eestis on ka muide mitmeid vibulaskmise maailmameistreid (ja multikordseid Eesti meistreid), kes pole kordagi vaibal käinud. Täiesti teenimatult. On nii sportvibulaskmise kui ka sihikuta vibude klassis. Ilmselt on asi mingites muudes trendides ja arusaamades ja väärtushinnangutes ja ka tutvustes ilmselt.
 8. Vend Vähk Peab liikuma!

  Noortel ongi selline kõnemaneer, otse peale, ilma keerutamata kuigi võtab veidi uimaseks küll. Kes on viisakas, see on nõrk või pehmo...aga vähemalt suitsu oskavad noored viisakamalt küsida. Kahjuks selle viisakuse ette käib alati liides "onu". Aga nende tundmatute numbritega on üldse nii, et ma olen vabaduse võtnud neile mitte vastata.
 9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Eks see sotsialiseerumine on ju individuaalne, samas kui see saab peamiseks, siis kahjuks on trenn juba teisejärguline. Seda näeb ikka päris palju, poisikutte kuskil jõusaalis seismas ja telefone näppimas. Pole just suurem asi trenn. Samas. kas Zane'i "2 sõna" väga sõnasõnalt võtta maksab...eks inimesed loobivad ikka igasugu loosungeid välja aga ise päris nende järgi ei ela.
 10. Vend Vähk Peab liikuma!

  Ta on pehmelt öeldes vanaegse mõtlemisega sell aga minu arust pole ta seisukohad alati nii jäigad olnud, lugedes seda postitust näiteks: http://suusk.blogspot.com/2008/06/pullerits-marek-kalmus-saab-hollywoodi.html
 11. Tugevad lihased kaitsevad vähi eest

  Panid kümnesse, eesnäärme massaaž on üks lahendusi kuigi mitte kõigile sobiv. AB ravi+toetav ravi õigel ajal kui mitte ei kaota, siis leevendab põletikulisi protsesse kõvasti.
 12. Tugevad lihased kaitsevad vähi eest

  Eesnäärmevähi vastu aitaks veelgi lihtsam vahend kui jõusaalis rügamine, tuleb oma organismi jälgida ja käia arsti juures kontrollimas. Millega minul nt. probleemi ei ole, küll aga ülejäänutel, kes seda statistikat kasvatavad. Tegemist pole pankrease vähiga.
 13. Vend Vähk Peab liikuma!

  Tänapäeval on kõik juba traktoristid, kes sõidab murutraktoriga, kes lükkab lund, kes teenib pappi naabri pokude hävitamisega jne. Lisaks veel pooltraktoristid ATV peded, kes künnavad hästi aga ei silu eriti. Klassikalist traktoristi enam pole, sellist kes purjuspäi põldu kündis ja ööseks traktorisse magama jäi, kusjuures parkis otse kraavi. Aga vanakooli traktoristi kohtasin maal eelmine suvi kui ta oma traktori ööseks mu maale parkis ja järgmine päev mind tervitas, ise maani täis. Jõi viina otse 2 liitrisest plastikpudelist. Õnneks pole põllul suurt eksimisvõimalust kuigi eks neid on hukka ka saanud...jah, in memoriam langenud traktoristidele.
 14. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kadripäevaga ei ole veel kõik siiski kadunud, minu poiss käib koos naabrilastega ikka majapeal kolamas aga ta on alles viiene ka.
 15. Vend Vähk Peab liikuma!

  Vahepeal läks siin võitluskunstide teemale jutt, täna on sünnipäev võitluskunstide legendil ja ka fitnessi isal Bruce Leel: https://www.youtube.com/watch?v=x5sIyzUiQk4 Kindlasti hea motivaator ja inspireeriv tegelane kõigile noortele! Mind on ta inspireerinud ka kõige raskematel hetkedel, mitmeid harjutusi teen siiani. Nt. nn. randmeharjutustega suutsin oma liigesed ka ära rikkuda , hea näide, et me kõik oleme erinevad - absorb what is useful nagu ütles Bruce Lee!
 16. Vend Vähk Peab liikuma!

  Oli näha, et see kollase särgiga jobu midagi kommenteeris seal ja eks kops läheb ikka üle maksa, niigi veresuhkur madal. Kohtuniku töö on numbreid laduda, mitte kommenteerida. Õnneks oli tegemist kulturistiga, oleks sama asi kuskil võitlusalal olnud, siis ilmselt see kohtunik oleks juba haiglas.
 17. PrinkPepu

  :-) Värnikul oli ka sama küsimus ükskord. Huvitav teema ikkagi.
 18. Vend Vähk Peab liikuma!

  Minu arust on juba vastupidine trend hoopis, levima on hakanud mingi talutütre maania, kus kõik on paha, mida arstionu või apteeker soovitab. Kõike saab ravida takunööri, heintesöömise ja nälgimisega. Vaktsiinid on pahad ja antibiootikum on paha, nii paha, et ravikuur katkestatakse kohe teisel päeval, et ikka resistentsus saaks mõnuga välja areneda. Kõik see hullus levib tänu ühele hullunud sõbrannale, kes ratta veerema paneb ja siis ülejäänud hordid kordavad seda käitumismalli, levitavad oma infi buduaaris jne. ja sellest saab mingi ülim tõde. Nii hakkavad näiteks taas lastel arenema haigused, mis olid ammu kadunud kuna vaktsiinivastane sõbranna tähtsa näoga seletas, et nii on ja jääb. Mehed seevastu on teine äärmus, need ei tee ühte ega teist kuni otsad annavad.
 19. Vend Vähk Peab liikuma!

  Nii, äratus! Millega blogipidaja tegeleb? Kõik kulgeb plaanipäraselt?
 20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Nii tekibki tõde. Keegi kuskil rääkis, siis juba küsitakse, et kas on tõsi jne. Pall läheb veerema. Nüüd tuleb sellega ainult leppida, sest ega koske tagasi ei suuna jõesängi. Eks sõjadki saavad alguse tihti tühja koha pealt. Üks variant on nende "teadjate" mõnitamine, ütle, et tarvitasid jah, ameriitsiumi vm. nad pole sellest kuulnudki ja patravad seda pläma igalepoole edasi ja satuvad ise naerualuseks.
 21. Vend Vähk Peab liikuma!

  Muide pirnikujulised naised on suht ideaalilähedane naisterahval, see mida sa mõtlesid on õunakujuline, ma tuginen võrgumaterjalidele: http://img.webmd.com/dtmcms/live/webmd/consumer_assets/site_images/media/medical/hw/h9991471_001.jpg Aga mooramaamehi on ennegi näidatud, nt. raamatus "Lõhkiläinud kolumats" näitas mustlane laadal neegrit, kes omakorda näitas keelt.
 22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Lugesin viimast sissekannet ja siis märkasin all koledat verbaalmoodustist, kontrollisin, kõigis veebilehitsejates on pilt sama: Toitumis- ja treeningkavad: https://www.facebook...onaaltreenerkjk
 23. Vend Vähk Peab liikuma!

  Jah, häid pilte ikka hea vaadata hõõgveini rüübates ja jõuludeks valmistudes. Taas sajab valget lund...
 24. Vend Vähk Peab liikuma!

  Rööbaspuudel surumine või koogutamine, heal harjutusel mitu nime. Ma teen näiteks kätekõverdusi kehva tehnikaga, saadav suur kordade arv annab närvisüsteemile positiivse laengu. Poolkükke teen kangiga ka oluliselt rohkem kui sügavkükke, mida ma ei salli üldse. Kui kõike tehniliselt väga hästi teha muutub varsti igasugune treeningprotsess tüütuks pisiasjade kallal nokkimiseks. Muidugi mingid suhteliselt arengustaadiumis noorhärrad võiks esialgu teha tehniliselt õigesti, muidu tabavad neid veel vigastused, selles mõttes peaks Imre panema videotele juurde vist lisalause "dontraizisäthõum".
 25. Vend Vähk Peab liikuma!

  Nii hästi rääkisid, et sülg tuli suhu. Sellise reklaami peale hakkab isegi pealinna mees Tartus jõusaalis käima.
×