Jump to content

batmannu

Kasutajad
  • Sisu loend

    176
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik batmannu postitused

  1. Lemmikloomaga jõukasse?

    Tervist! Mujal maailmas olen päris palju näinud bodybuildereid oma koertega jõukates trenni tegemas. Kus eestis (tallinnas) on lemmikloomadega trenni minek lubatud?
  2. Lemmikloomaga jõukasse?

    Ma ei käigi, sest ei ole leidnud sellist kuhu saaks minna! Mul on elektriauto (mille aku mahtuvus on piiratud) ning lühikesekarvalisel koeral on talvel külm mitte töötavas autos või siis õues passida. See ei ole lahendus, et ta trenni ajaks autosse jätan ning samuti ei ole aega, et päeva jooksul mitu korda kodu-töö-trenni-kodu-jne vahet sõita. Otsin ikka veel kohta kus treenima hakata, kas kuskilt tuleb mõni sõbralik pakkumine ka?
  3. Lemmikloomaga jõukasse?

    Tavaliselt inimestel ei ole koera karvale allergia, vaid kõõmale. Kuna mul on lühikarvaline koer, kelle kõõma kogus on väike ning keda pesen tihti, ei ole täheldanud et allergilistel inimestel oleks koeraga kokkupuutest allergiahoog tekkinud. yup, nii ongi! olen palju kodust ära ning et koer ei peaks hommikust õhtuni üksi kodus olema, kaasan teda oma tegemistesse nii palju kui võimalik. Ta käib minuga tööl kaasas ja igal pool mujalgi. Kui ikkagi hommikul 9 paiku kodust välja lähed ja 11 paiku õhtul koju jõuad, siis minu meelest on täitsa mõistlik sõber kaasa võtta. See on ka üks põhjuseid miks otsin kohta kus saan trenni koera kaasa võtta. Mul lihtsalt ei ole aega, et kodu ja töö ja muude tegemiste vahelt vahepeal koer koju viia ning siis uuesti peale võtta ning edasi toimetada. Hetkel on elutempo lihtsalt selline kiire, mistõttu otsin lahendust, et saaks saalis trenni ka teha!
  4. Lemmikloomaga jõukasse?

    Minu koer kindlasti kange ei karda ning ta on mul rahulik kukkununnu kes vahest ükskõik mis hinna eest tahab musi teha.. koerad on erinevad ning sellist hirmu kindlasti ei ole, et koer jääb kuskile alla või hakkab hirmsasti segama.
  5. Lemmikloomaga jõukasse?

    Panen siia ühe pildi ka koerast. Ta pole kuri ning on suhteliselt atleetlik - seega sobiks ideaalselt jõukasse motivaatoriks!
  6. Lemmikloomaga jõukasse?

    no koera seisukohalt on fantastiline kui ta igale poole kaasa võetakse ning enda seisukohalt on koera kaasa võtmine jälle suur aja kokkuhoid. võibolla jack russeliga ning sellise hüperaktiivse koeraga oleks tõesti saalis segav tegur, kuid kui koer on enam-vähem mõistlik ning rahulik ei tohiks olla probleem. Arusaadav kah, et kõik ei olegi koera inimesed.. nii et siis keegi ei tea kas tallinnas/harjumaal leidub sellist kohta, kuhu saali saab koera kaasa võtta?
  7. Lemmikloomaga jõukasse?

    Kallis foorumi külastaja, ma ei kirjutanud seda postitust, et saada teada mis on sinu arvamus lemmikloomade ning nende tolereerimise osas, vaid kirjutasin kuna soovin teada saada, MILLISESSE jõusaali saab lemmiklooma kaasa võtta. Aitäh
  8. Lemmikloomaga jõukasse?

    Sul on ju mini bullikad Kas keegi jõusaalide omanikest ei taha sõna võtta ja öelda et "tule siia, minu juures saab koeraga ka trenni teha!"
  9. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

    kui aus olla, siis ma unustasin ära.. :/ ja nii palju ma kindlasti suruda ei jõua
  10. Haha.. aga mul on 2 sellist triksi! väga mugavad ja mõnus on nendega olla. natuke paks materjal ja ajab kergelt higistama, kuid nagu paljas oleks, väga kerge ja eriti kuskilt ei kisu Neid saab osta selliselt lehelt: http://www.dynamitebrazil.com/index.php
  11. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

    me ka hüppasime hypekatega. vist oli 3 v 5 min järjest ja pidi lugema neid hyppeid, aka 600 hüpet vms. huupi pakun neid numbreid, sest ma ei mäleta
  12. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

    ma ei jõua dipse ja lõuatõmbeid teha. mulle meeldivadki sellised teistsugused harjutused. Aga kui inimene vingub isegi rebimishaardega kükkide puhul, siis ei ole asi ju harjutuses, vaid selles inimeses endas. Ei pea olema nii, et kui harjutus on lihtne, siis võtad osa sellest ja lähed ainult võidu peale, poole lahedam on kui sa selle harjutuse sooritamiseks ka natukene vaeva näed! Kätekõverdusi oleme me kõik teinud, aeg midagi huvitavamat teha!
  13. Igakuine võistlus - Double Unders

    157 (võibolla rohkem, lugemine läks sassi)
  14. Igakuine võistlus - Double Unders

    mulle meeldib thrusterite variant!
  15. mina treenerit ei süüdistaks. sest kui sul tehnika väga halb oleks olnud, oleks ta seda kindlasti sulle öelnud ja seda korrigeerinud. kui sa raskuse all ägisenud oleksid ja ei oleks suutnud neid kordusi teha nii nagu vaja, siis oleks ta sulle ka väiksemad raskused soovitanud. Minu meelest ei ole mõtet teha trenni liiga väikeste raskustega ja ilma pingutamata. Nagu osad neiud, kes trennis biitsa ja triitsa 1-2 kiloste hantlitega treenivad. Head harjutused alaselja puhul on erinevad venitused ning jalgade tõstmised küljelt küljele.
  16. Igakuine võistlus - Double Unders

    wow, päris kõva tase! kui gripist terveks saan, siis teen ka esimese soorituse
  17. Kes veel ei tea, siis Klassikalise tõstmise Eesti meistrivõistlused toimuvad täna Sparta Spordiklubis! Täna meie kallid tõstesportlased kirgederohkes võitluses alates 11:00! Kõige kirglikumad sportlased astuvad lahingusse 18:00!! Need kes ei saa Spartasse vaatama tulla, saavad seda teha mugavalt arvutite tagant, popkorni näksides Registreeritud sportlasi näeb sellelt lingilt - http://tosteliit.ee/ofile.php?lid=1460 LIVE STREAM - http://www.ustream.tv/channel/tõstmise-em-2014
  18. Oli tore võistlus, aitäh osalejatele ja fantastilistele korraldajatele! <3
  19. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Need on nii odavad, aka 3eur vms! Olen ka Doubbleundersite poolt!
  20. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Oukei, minu sooritus 70 kordust. eriti ei kiirustanud
  21. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    haha, väga lahe!!!! tublid! ähh.. aga kuhu video jäi?? Ma mõtlesin täna 35kiloga ka teha, kuid trenni lõpus oli jalg nii väsinud et jätsin vahele
  22. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    väga ilus
  23. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    no mida sa räägid?? kes viitsib ilma raskuseta aja peale kükke teha???.. aega ju on veel kuu lõpuni. ise plaanin peale võistluseid reelikale ära teha ning sama harjutust 35kiloga korrata väga eluterve attitude, kiidan! Ootan siis konkurentsi (nii mehed kui naised, võtke ennast kokku ja tehke see ära). kui ei suuda teha 10 reb. haardega kükki, siis tehke 5, aga korralikult!
  24. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    oi Rellu, Rellu!! ootan!!! See 25 suht kerge raskus, võibolla suudaks isegi 35-40 kiloga teha, aga aeg oleks sellisel juhul poole pikem
  25. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    ma tegelikult ei lugenud seda juhendit, sealt ka möödapanek võistluse alustamise ja stopperi kasutamise jne osas video pealt on aeg näha mu meelest
×