Jump to content

Stenn

Kasutajad
  • Sisu loend

    58
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Stenn postitused

  1. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    1) 45. Kulturismi ja Fitnessi Eesti Meistrivõistlused 2) www.kehavormi.ee slogan 3) IV taseme treeneri tunnistust Proovime ka.
  2. Jooksmine

    Treenides sääri kulturistlike eesmärkidega kannatab jooksmine. Janar kuskil artiklis kirjutas ka sellest.
  3. Martinkink blogi

    Tean, vahel tekib momente, kus lähed kangi alla ja ei jõua. Mõtled, mis toimub. Söögid on nagu söödud, uni on olnud piisav, füüsis peaks olema ka hea, aga siiski on asi kinni peas. Ükskord oli suure kangiga biitsepsit tehes selline moment, et ei jõudnud 5x ära eelmise trenni raskusega. Pidin langetama ja päris kõvasti. Kuid sama järgmine nädal oli naksti kohe 2,5kg juures. Seega ei teagi, mis valesti võis olla. Point on selles, et sellistest ajutistest raskustest tuleb üle olla ja edasi treenida, järjepidevus on võti. Edu.
  4. Otsin õpilast Pärnu kandis.

    Kulturismi ja käesurumisspordihuvilisi Rakveres ja selle ligidal aitan ka mina!
  5. Rattaga kilod maha

    Arvan, et seda on liiga palju algul. Võta koormust vähemaks ja luba rohkem puhkepäevi endale. Kindlasti uuri toitumise kohta ja telli toitumiskava.
  6. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

    "Tegelikult ei maitse miski nii hästi, kui hea tervis" Ainuke asi millega nõus olen ja mille üle tasuks mõelda selles Mari Metsalliku loos.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Proovi millagi ära palju 1xmax nüüd juba on? ma ei mäleta täpselt palju vahepeal tegid ühe korraga järjest?
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kõrge biitsepsi tipu pärast vist pole vaja muretseda!
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Piirdud siis hetkel ainult rühmatrennide + lõuatõmmete ja rööbaspuudega? muid lihasgruppe eraldi ei treeni?
  10. Ja just tänu selle sooviloole tuli mul tahtmine too akordioni peal täna ära proovida ja seda ma tegin!
  11. Jook mida jood trenni aeg?

    BCAA on toetanud mind viimasel ajal.
  12. Olin ise kaua pessimistlik nende taastavate päevade võlu suhtes, et ala raskus väga madal, aga maht suur ja seeriate vahelised pausid mitte pikad, aga tuleb tõdeda, et sellest on tõepoolest kasu. Kombineerides 1x nädalas raske trenn ja kergem päev lihasgrupile töötab ka minu peal.
  13. Videos kõike ei saanud kahjuks edasi anda ja seletasime kohati liiga pealiskaudselt, aga keda huvitab, siis kindlasti tulge trenni ja hakake tegelema, näpunäidetega pole kitsi! Harjutusi on muidu veel ja laua taga omad nipid, seega.... armwrestling.ee
  14. Ütleme nii et hea viis ühendada kõhulihaste ja niudenimmelihase trenn käesurumiseharjutusega
  15. Treeningkava

    Sobib toitumise paikapanek ja igatrenn raskuste/korduste suurendamine.
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Hea! Ise teen juba üle kuu aja programmi, mis äeb ette 5x nädalas tõmbamist. Alustades oli rekord 11, nüüdseks 20. Ja jätkan tõmbamist, see on nagu sõltuvus, enam milleta ei saa
  17. Mul kül mingit seost ei teki selle lauluga. Kui ainult see, et koor laulab.
  18. Keegi siit foorumist Saaremaa võistlustel ka osaleb -85kg ja mulle konkurentsi pakub ?
  19. Kusjuures sellest filmist saingi mina inspiratsiooni sellise alaga tegelema hakata! Samuti meeldib mulle see, et ala on seotud tihedalt jõusaaliga, mis mu põhiala ikkagi olnud on.
  20. Kui pole tegemist turniiriga, siis on omavaheline kokkulepe, mis käega rammukatsutakse, kuid üldjuhul surutakse mõlema käega läbi. Turniiril on määratud kas siis üks käsi ainult või on kahekäe turniir nö. Igatahes, au on olla üks eestvedajatest just treeneri poole pealt ja juhendades jõusaali alaselt käesurumisest huvitujaid. Kõiki, keda antud spordiala huvitab, soovitan külastada meie foorumit: http://www.armwrestling.ee/index.php Foorumist leiate informatsiooni tehnikate, harjutuste jms huvitava kohta. Liituge julgelt ja võtke sõna! Tegemisel on ka koduleht, kust hakkab tulevikus leidma erinevat informatsiooni ürituste, surujate, treeningreiside jms kohta. Tahaks mainida ühe asja ära. Muidugi oleneb tõesti inimesest ja tema eesmärkidest, aga mina soovitan treenida kogu keha ikka ning mida lähemale võistlustele, seda vähem teha nö teisi harjutusi. Jäävad praktiliselt 1 kuu enne võistlust ainult käesurumisspetsiifilised harjutused. Kui võistlused läbi, siis lisame teisi harjutusi nagu kükid, tõmbed, surumised - ühesõnaga treening hakkab jälle välja nägema nagu kulturismitreening rohkem. See on ju iga spordialaga nii, et kui tahad paremaks ujujaks, siis ujud rohkem, paremaks jooksjaks, siis jooksed rohkem, rohkem lõuatõmbeid teha, keskendud lõuatõmmetele. Nii ka käesurumises. Laua taga tööd tehes areneb kõige kiiremini. Kuid selleks peavad olema sul laud ja toetav meeskond, kellega praktiseerida. Keda rohkem huvitab, kuidas paremaks käesurujaks saada, see leiab infot meie foorumist ja samuti meiega ühendust võttes. Ootame huvilisi alaga tegelema ja klubisi ning seltsinguid moodustama. Kui kuskil peaks juba leiduma mingi punt, kes salaja kuskil keldris sama spordiala harrastab, võtke julgelt ühendust!
  21. Doping vs trenn (dopingu osa tulemustes)?

    ZyZZ jätab täiesti külmaks. Doping on paha paha, tehke trenni naturaalselt ja nautige elu!
  22. Vend Vähk Peab liikuma!

    Valvina, Valentina, Viira,
  23. 1 Kai Greene 2 Phil Heath 3 Dennis Wolf 4 Branch Warren 5 Dexter Jackson 6 Cedric McMillan 7 Evan Centopani 8 Roelly Winklaar 9 Lionel Beyeke 10 Ronny Rockel
  24. Kas see 3+1 on siis selline: 3 rasket trenni ühel nädalad ala esmaspäev ring,õlg, triitseps, teisipäev jalg,säärt,kõht, kolmapäev selg,trapets, biitseps, siis neljapäev puhkus ja reedel otsast peale, kuid siis väga kergelt sama jaotus, peale mida jälle üks puhkus ja siis kordub kõik ning tugevalt jälle? Lihtsalt teen asja selgemaks selle järgi
  25. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Naised bodyfitnes+163 cm Cristina Alev - 3 Annika Summel - 5 Jaanika Saareleht - 6 Mehed klassikaline kulturism-180 cm Imre Vähi - 2 Mikk Raudsepp - 3 Marti Taru - 5 Mehed klassikaline kulturism+180 cm Jüri Leinvald - 3 Indrek Viska - 6 Mehed kulturism-90kg Ott Kiivikas - 2 //My bad
×