Jump to content

Totenkopf

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Totenkopf postitused

  1. Unehalvatus

    Rääkige oma kogemustest unehalvatustega. Link: http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
  2. Algaja palub abi...jälle

    Pealkiri pane siiski järgmine kord teema põhisem. Pealkiri algaja palub abi jne on ju elementaarne kui see algaja alafoorumis on. Siis on lihtsalt inimestel konkreetsem pääs teemasse ja võid rohkem abigi saada. Loodan, et mu mõttekäik keeruliseks ei jäänud.
  3. Kama

    Keefiriga kama + röstsepik hea rammusa juustuga on väga maitsev minu arust
  4. Whey Gold Standard

    Väga huvitav on lugeda kuis inimesed juba tarbivad toidulisandeid ja siis küsivad, et kas nad ikka võtavad seda õigesti. Arvan, et kellegil pole vajadust toidulisandite järgi ennem kui nad pole selle vajadust tunnetanud ja sellest piisavalt teadmisi omandanud.
  5. Kus saalis käite treenimas?

    Keegi oskab öelda kuidas hetkeolukord TTÜ jõusaalis on? Kuidas rahvast on jne?
  6. Huvitavad tähelepanekud.

    Kuidas siis hetkel lood TTÜ jõusaalis on? Puhtus jne. Tahaks uuesti käima hakata seal aga asjadest ilma seal küll jääda ei tahaks.
  7. SportACT i banner

    Ju vist siis oled
  8. 15a paks neiu.

    ´Ja teadagi liigne stress=mitte edukat kaalu alandamist.
  9. Kes see jurakas on ????

    Nimi on seal kirjas ka ju.
  10. Kreatiini täpne kasutamine.

    Nii, esiteks kasuta otsingut, mustmiljon teemat on olnud selliseid juba. Teiseks kas on sul mõtet ennem võtta seda kui sa ei tea millega, kui palju jne? - vist mitte.
  11. Unehäired

    http://www.wikihow.com/Sleep-Better siit võib ka abi olla
  12. Vajaks abi :)

    Ega ennem kui ei tea mida osta ja mis milleks, pole mõtet toidulisandeid sisse ajada IMO. Alguses toitumine korda ja saad sealt kõik vajalikud ained.
  13. Pikkus

    Aineid Sa oled 15 alles ju, sul on aega kasvada küll ja küll.
  14. kuidas saate süüa

    Ma ei tea, rosinatega kohupiimale kõrvale veel klaas piima ja on ülimaitsev
  15. Kasv!

    Seo jalad ühe auto taha ja käed teise taha, eks edasi tead ise.
  16. Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

    Millega sa mõtled? Proovi pead.
  17. Mina tegelen hetkel...

    Mul aitas liiter teed sidruni ja meega täna elu sisse puhuda ja pohmaka kaotada imekombel
  18. Kreatiin

    Pead ei anna ja mürki ei võta aga usun, et nad niisama neid säilivusaegu sinna peale ei trüki.
  19. Mina tegelen hetkel...

    Haha, see on jõhker jah lõpp on põhilne
  20. söögikorrad

    Kuidas ei ole aega hommikul süüa? Magad nii kaua, et ei jõua? Nii mugav ei saa ju olla. Tsipage varem üles ärgata ja küll varsti harjud ära
  21. Kõhulihaste treeninug mõjud

    See väide on tõene.
  22. Tattoo

    Kelle jaoks on - kelle jaoks ei ole Aga jah, selliste suurte tribal tattoodega on teie tätoveerijal kindlasti "põnev" seda joonistada.
  23. Kreatiin = doping?

    wow, märkimisväärne!
  24. Beef jerky

    Suht kõikides suuremates kauplustes peaks olema. Näiteks rimides on kindlasti(suuremates) Aga ta ei ole minuteada seal, kus beef jerkyd jms on, vaid kuskil külmas.
  25. Jäi silma

    Hea
×