Jump to content

henriiiii

Kasutajad
  • Sisu loend

    88
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik henriiiii postitused

  1. Fast HT-R

    kas võib neid koos tarbida? ühese sheigina juua?
  2. EMV 2012

    Hei, kuna on EMV 2012 kulturismis? Ja kuidas see "asi" üldse toimub? Kas iga inimene saaks võistlema? Või saaks kuskilt lugeda seda kõike? Vanusegrupid? Kaaluklass? jne kas on nii, et kui olen 21 ja kuni 83 kg!? võistleksin vastamisi Imre Vähiga? Kui nii siis ei näe erilist mõtet üldse alustada seda värki... Olen mõelnud, et võiks omale mingi eesmärgi seada(EMV 2012!?)....lugesin vist kuskil, et sept 2012 kuskil? 9 kuuga oleks võimalik ehk mul lavavormi jõuda... Katkendlik jutt, aga saate aru küll...
  3. EMV 2012

    EMV valisin sellepärast, sest sinna on aega. Minu esialgseks eesmärgiks ei olnudki minna sinna võitma, vaid see, et olla selleks ajaks lavavormis ja saada võistlemise kogemus. Ja kui rääkida EKV'st siis oleks liiga vähe aega ma arvan, et õppida poseerimist jne. ja ise elan pärnu kandis, kas siin on mõni võistlev/kogenud treener?
  4. EMV 2012

    Hetke vormiga ei pääse ma kuhugi vast . Aga millal see ekv on siis?
  5. EMV 2012

    Okei, aga kuna algab regamine?
  6. EMV 2012

    Ei ma päris nii ei mõelnud. See jah suht loogiline, aga just, et ma ei pea olema mingitel eelnevatel võistlustel võistelnud olnud?
  7. EMV 2012

    Kas EMV'le pääseb igaüks? Et ainult registreerida ja kõik? Ja kuna algab regamine?
  8. EMV 2012

    Okei, tänud.
  9. EMV 2012

    Kas on siis nii, et kui olen mõõtmisel üle 180 cm, võin kaaluda kuni 88 kg ja kui alla 180, siis kuni 86 kg? Mul vaja varakult asjad omale selgeks teha samm sammu haaval.
  10. EMV 2012

    Võistluste ajaks olen 21. Kas juunioritel ja meeste arvestustel on samad kategooriad?
  11. EMV 2012

    Ma olen lugenud seda. 3. Kuni 180 cm.................................pluss 6 4. Üle 180 cm: pikkus 180,1-190 cm: ...pluss 8 Mul kehtib üks kahest. Ütleme, et olen üle 180 cm, et siis võin võistlusten kaaluda kuni 88 kg? Aga, mis juhtub kui kaalun rohkem seal? Kohe disklahv? või olen siis muus kategoorias?
  12. EMV 2012

    Okei, 1 küsimus veel. Olen enam-vähem 180 cm pikk ja kaalun hetkel 85-86 kg. Kuidas ma otsustan või mis määrab minu kategooria? Oleks hea kui saaksin teada, mis piiridesse ma pean mahtuma.
  13. Tõsiselt hea film oli! Kuid võiks ka tulevikus teha ühe sellise, kus näitab algusest lõpuni ära terve võistlemise protsessi, mis peab tegema, et jõuda lavani ja sealt ka edasi. Kuna endale pakub väga huvi, siis oleks see tõsine samm lavalaudadeni. Et rääkida kaalumisest, grimmimise ja poosideni. jne.
  14. Mida arvate jõunäitajatest?

    Hei, lihtsalt küsin Teie arvamust minu näitajate kohta. Vanus: 20 Pikkus: ~180 cm Kaal: ~87 kg Lamades surumine: eile surusin 100 kg 6 korda. Ilma abita. Selg ei tõusnud. Kükk: Eelmine kolmapäev tegin 105 kg 6 korda. Jõutõmme: Täna siis tegin 110 kg 6 korda. Ise mul on hea tunne kuna ületasin kõiges kolmes saja piiri. Aga mis Te arvate minu näitajatest? On need head? Või...?
  15. Mida arvate jõunäitajatest?

    Täna oli siis rinnatrenn jälle. Kuna eelmine kord lõpetasin neljanda seeriana 102,5 x 4, siis mõtlesin, et teen täna 4. seeria 105 kg-ga. Alustasin 97.5 kg-ga ja lisasin 2,5 kg iga seeriaga kui õnnestub teha 6 korda ära. Lõpetasingi neljanda seeria siis 105 kg x6 ning mõtlesin, et teen 1 seeria veel, sest tundus et jõuan. 5. seeria tegin siis 107.5 kg x6, tuli ära ja siis tegin 6. seeria ka, suutsin 110 kg 5 korda ära suruda, kuuendat ei jõudnud... karjusin üle saali, hea tunne oli
  16. Mida arvate jõunäitajatest?

    väike update siis... Enne jõule surusin ära 105 kg 6 korda rinnalt. 2. jaanuaril lõpetasin 4. seeria 102.5 kg x4, sest jõuludest vana-aasta õhtuni ei pidanud toitumisest kinni ning maiustasin palju. 9. jaanuar ei saanud õige pingi peal suruda, surusin siin smithi peal...imelik oli kuidagi, tegin mingi 85-90 kg-ga. Kuid mis mind imestas oli see, et negatiivse kaldega surusin ma 110 kg suht kergelt ära 6 korda. neljas seeria. Oleks vb isegi 115-120 ära tulnud. järgmine esmaspäev proovin 105x6 jälle neljanda seeriana. Kui tuleb ära siis proovin ka 107.5-e iga seeriaga lisan muidu 2.5 kg.
  17. Allar Rajaga jäi toitumisest rääkimata...
  18. Mida arvate jõunäitajatest?

    Rinnalt surumine tõusis 2 nädalaga 100x6-lt 105x6 kg-le. Nüüd vist nii palju ei tule kuna siin need jõulud ja vana-aasta õhtu sees, ning suht toitumiskava ei jälgi nii täpselt see nädal. Maiustan palju. Aga plaan on jaanuarikuus 110 kg 6 korda ära suruda. Rinnalt surumises olen seal intermediate-advanced vahel kuskil, 3. ja 4. taseme vahel jõutõmme novice, 2. tase kükk intermediate, 3. tase
  19. EMV 2012

    Vaatasin neid pilte ja kui sellised vastu on, siis prooviks kindlasti ära. Hakkan siis valmistuma.
  20. EMV 2012

    Ise olen hetkel 20. Suvel saan 21. Pikkust hetkel umbes 180 Kaaluks 86-87. Lihasmass on mul olemas, kondine ma ei ole. Kuid on paar kilo üleliigset rasva. Hetkel veel muidugi vara öelda ja otsustada, kuid teen trenni edasi ja jälgin toitumiskava ning eks kevadel näeb, mis ja kas.
  21. EMV 2012

    Kes eelmine aasta kuni 83 kg ja kuni 21 eluaastat võistles? Kes oleks minu kaasvõistlejad, sooviks pilti luua, et kellega ja mis vormis jne. Kuskil näeb pilte?
  22. EMV 2012

    No ikka leiab ju - kui tahan eest ära jõuda, pean rohkem vaeva nägema
  23. EMV 2012

    :D Kui tuled, siis puista väheke motivatsiooniallikat ka - lootust!
  24. EMV 2012

    Ja kui plaan võistlusteks, siis oleks vaja ka treeneri?
×