Jump to content

Indrek Viska

Kasutajad
 • Content count

  412
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Indrek Viska

 1. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

  Tere taas Tartu etapiks on fotograaf olemas ning pilte jagame endiselt sellepärast muretsema ei pea.
 2. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

  Tere Esta Pildimaterjali leiad siit http://mybody.ee/fitness5-jargmine-osavoistlus-11-mai-kimberi-klubis-kohtunikuks-heiki-nabi/ Martin või minult saab ka suuri pilte kui keegi soovib. Kvaliteet ei ole just kõige teravam, aga Tartus parandame vea.
 3. Palju õnne Peep, tasus pingutamist. Austria kohalikud mehed on kärmed ning pildid on juba olemas. NÄEB SIIN
 4. Mikk Raudsepp

  Jääme esilinastust ootama
 5. Massilisajad

  Tere Ma ei teagi massilisajat ning Eestis müüdavat toidulisandit , mis tervist kahjustaks. Üldjuhul koosnevad need lihtsalt valkudest, süsivesikutest ja kreatiinist. Kui soovid energia ülejääki tekitada toidulisandi abiga antud juhul massilisaja näol on valik üpris lai. Foorumis on sellekohane teema täiesti olemas http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/23411-massilisajad/ Väga keeruliseks ei ole vaja seda enda jaoks mõelda.
 6. Egle, väga mahlakas eesti keele kasutus. Edu Sulle
 7. Õnnitlused kuldmedali omanikele Nataliale ja Olegile Suured õnnitlused ka esimesele athletic fitnessi hõbemedalistile Estale ja finalistidele Kristole ja Kristjanile ning bikini fitnessi tubli 5 koha koju toonud Eglele. Õnnitlused lähevad teele ka Rootsi maale Martin Münzile bronksi võidu puhul athletic Fitnessis. Loodame, et järgmise võistlus teed ikka kodumaad esindades.
 8. Ott, kas teil seal liigub ka eilsete athletic fitnessi tulemuste protokolli ringi.
 9. Väga hea, et kõik eestlased said korralikud tulemuse kirja. Muidugi Kristjani poolt tõmmatud 2:57:8. on juba väga tugev aeg, millega võib võita Alfal vabaklassi Kristo aeg 3:03.7 on samuti väga hea aeg, aga tean, et on näidanud treeningutel vähe võimsamat tulemust. Tore, et Münz, kes on Akole varasemalt ka kaotanud võitis seekord päris kindlalt,
 10. Hea mõte! Näiteks võime teha Kristiina fondi MYBODY sse, kus iga soovija saab märkida oma ostudelt 10% Kristiina fondi.
 11. Miks Kristiina ei võistle. Näiteks esimeses väljakutses olid kaks tüdrukut sees, keda ta asja võitis. Tundub, et oleks olnud võimalus medali eest võistleda.
 12. He Tundub, et seda ei ole veel ametlikult sisse lülitatud sest ifbb.com lehel ka ei töötanud
 13. Esikoht läks küll napilt, jäi ühe punkti kaugusele. Tulemus kahtlemata super. Õnniltlused
 14. Kui ajavahe on kaks tundi siis algas 23min tagasi võistlus. 6. máj 2012 - NEDEĽA ... 16:00 až 20:00 Mixed Pairs ... semifinále Men Bodybuilding (do 90 kg) ... semifinále Men Bodybuilding (do 100 kg) ... semifinále Men Bodybuilding (nad 100 kg) ... semifinále Mixed Pairs ... finále Men Bodybuilding (do 90 kg) ... finále Men Bodybuilding (do 100 kg) ... finále Men Bodybuilding (nad 100 kg) ... finále OCEŇOVANIE ... Men’s Bodybuilding
 15. Ott igaljuhul finaalis, küsimus on mis värvi medal tuleb.
 16. Eestlastele FitCamp ist tuntud Fast Teami liige Peter Wilenius võitis -180cm klassikute seas pronksi.
 17. Õnnitlused Kristiinale absoluutse võidu puhul. Täielik kordaminek. Kas Otist ka juba kulda kuulda
 18. On Ikka võimas jalg Mikul. Vägev tulemus!
 19. Oi oi see on küll vägev uudis. Õnnitlused ning Mikk ma panen pelmeenid sooja Kaks kulda peaks veel tulema Ott ja Kristiina
 20. Hr Marek Liiva paljudele tuntud kui Mr Mesi on lubanud võistlema tulla athletic fitnessis. Ta on viimasel ajal tegelenud rohkem talisuplusega, jooksu, rattassõiduga, aga samas ei ole selle juures minetanud kuuldavasti oma lihasmassi.
 21. Palju õnne uute tulemuste puhul! Jerzy Pisulskist ei oleks küll seda arvanud, sest ta on võistelnud MM il 2006 aastast alates ning ei ole ulmelisi hüppeid teinud.
 22. Tagasi uudise juurde [h2]Audentese Spordikeskuses avas uksed tervisekokteili baar ning toidulisandite pood MYBODY Audentese[/h2]MYBODY kannab endas missiooni väärtustada inimeste aega ja tervist, pakkudes see läbi profesionaalset ning teadmistepõhist teenindust. MYBODY visiooniks on olla aktiivse ja tervisliku elustiili esimene partner.MYBODY uuenduslik kontseptsioon peitub spetsialistide poolt väljatöötatud kokteilides, mis on loodud mõeldud kõigile aktiivsetele inimestele. Alates harrastajatest kuni tippsoprtlasteni.Alustame kolme kokteililise menüüga, mida on?
 23. Nimekonkurssi võitjat premeerime 7 MySmuutiga võitja enda valikul, mida saab lunastada kolme kuu jooksul. Võitjaks osutus GEORG LAASIK, Lisaks kõik, kes võtsid osa hääletusest on oodatud MYBODYisse, sest teile on broneeritud üks MySmuuti TASUTA
 24. Suur AITÄH kõigile! MYBODY tänab kõiki, kes võtsid osa uue ajutegevust parandava MySmuuti nimekonkursist ning suur aitäh kõigile neile, kes lihtsalt kaasa elasid. MySmuuti nimekonkurssil oli hääletusel kümme erinevat nime, mis olid valitud foorumis eelkonkurssi korras ning lisaks võimalus pakkuda hoopis enda poolne nimi. Muu kategoorias olid konkurentsitult kõik väga huvitavad nimed ning usun, et osa neist leiavad kasutust tulevikus Nagu diagrammilt näha võite oli tihe rebimine Akadeemiku ja Terava Pliiatsi vahel. Kuna mõlemad teenisid võrdselt punkte siis otsustasime ühehäälselt võtta kasutusele mõlemad nimed. Akadeemiku kanda jääb juba väljatöötatud ajutegevust parandav koostis. Terav Pliiatsile töötame välja täiesti uue sisu ning selle valmimisest kuulete juba järgmisel nädalal MySmuuti uue kokteili Akadeemiku esmaesitlus on kolmapäeval 07. märtsil MYBODY Audenteses algusega kell 13:00. Olete kõik oodatud maitseelamusele ning teritama oma vaimset väge Akadeemikuga.
 25. Hei Sinna muu alla on koguned üsna palju mõtteainet, mis võiks olla järgmine hitikas. Inimesed on ikka väga avatud mõtlemisega Täna on võimalus veel oma hääl anda ning jätta jälg MySmuuti ajalukku www.connect.ee/uuring/257703167/ *NB Märtsis mõõdame MyBody Audenteses ka keha koostist Kampaania raames TUNNE OMA KEHA! Loe lähemalt siit
×