Jump to content

peugeot

Kasutajad
 • Content count

  87
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by peugeot

 1. http://www.wff.fi/fi/kuvat_olev_annus.php kellel on pange veel temast pilte!
 2. õlu peale trenni!

  ühe tunni jooksul 8 liitrit õlut. ??? ei usu, pole võimalik!
 3. võix siia üles panna kes juba registreeritud ja hea kui nende algraskused ka. siis teaks kas osaleda, päris viimane ei tahax olla.
 4. Kaitsevägi

  just.
 5. Kaitsevägi

  isssand sa oled alles nii noor siis vä? et see asi veel ees?
 6. aga millepärast sa jood? mingid mured?suur stress? vali alko või trenn. alko on ju jubeda maitsega, viina asemel proovi piima, palju maistvam ja kasulikum!
 7. Äkki kellegil autos ruumi?

  enne räägi palju nõus maksma oled. võõrastelt küsid? omal pole autot ja kas siis takso või bussi raha ka pole? oled kindel, et kui peale su võtan, et kannatad sellist teatud muusikat mida kõvasti kuulan ja suitsu haisu...?
 8. Uni kadunud:(

  mul ei aitaks mingi meesai ega piparmõndi tee aga kui naist kepin siis tuleb kohe uni peale nussimist
 9. vere ja piima joomine

  toores liha? kes, kus, miks nii sööb ja milline toores liha see süüa kõlbab?
 10. ??? pakk tulebgi kinni panna, et piisav valgukogus toidukorrast saada, see pole ju palju. aga mis muutub tülikaks ja mis oleks järgmisel söögikorral otsas? kui kulturist oled osta mitupakki valmis külmkappi ja iga paari tunni tagant paras pakk sisse panna ju.
 11. hmm mulle istub küll kodujuust soolasena rohkem nagu näiteks sampinjonide või tuunikala lisandiga väga head. kohupiim läheb pigem magusana, eriti jea rosinatega või maasikamoosiga.
 12. Täitsa lõpp. Pole enne kuulnudki

  onginii??? kulturisti vaenlane kortisool stressihormoon ja lihase lagundaja. parem räägi mis ainetega seda plokeerida!?
 13. 2 kuud

  oleneb kui tegija oled trennis ja mis eeldused ja mis teadmised ja kuidas toitud. kui teed õigesti trenni ja kõvasti ja sealjuures toitud õigesti siis algajad kasvavad kõige kiiremini. samas on tüüpe kes käivad aastaid jõusaalis jobutamas päevast päeva ja tulemust pole miskit näha.
 14. Eestlased on joodikrahvas.

  õudsalt pinda käivad jah need joodikuid, palju palju on neid ümber ringi, isegi trennis arutatakse kuhu õhtul minna ja jooma... mõned isegi uhkustavad kuidas nad autoga täispeaga sõidavad, kangelased. ma ei saa aru kas nii suur stress või probleemid, et vaja juua nii massiliselt. mind see joomine üldse ei tõmba. ei saa aru miks seda nii palju tehakse ja miks nii popp.pfff
 15. Jalgrataste reklaam

  huvitav mind pole seagand ja ette nad üldse ei jää, ei pea ootama saan foorumi teema kohe lahti võtta enne neid ja 1 moment kui mööda lähevad saab siis võtta, ega nende peale ei peagi klikkima.
 16. Sergei Kozin 139kg!

  minuarust just selline ongi õige kulturist. rammumehed enamus rasvasemad, kõht ees, see mees küllaltki kuiv ju aga ega aastaringselt peagi võistlusvormi kuivus olema, massiperiood ju.kuu-2 väntab mees ratast ja on võistlustex valmis kuiv või mis sa tõesti arvasid et kulturistid on aastaringselt kuivad, kiulised, võistlusvormis ja vahepeal massi ei kogugi ja pehmemax ei lase??? kui nii oleks siis keegi ei saaks juurde võttagi vahepeal ju massi. rammumehed ikka üsna teistmoodi näiteks: http://www.btinternet.com/~philip.j.wright/glenrosspage.htm ainuke nii kuiv rammumees on minuteada marius puzianowski
 17. Biitsepsi cm?

  ta ütles ju et tal ei ole vihikut
 18. Tärklis?

  tärklist süsivesiku pulbri asemel? tärklis ise ongi süsivesku pulber ju, mis asemel siis? veel on olemas viinamarjasuhkur-glükoos dextrose, puuviljasuhkur fruktoos, maltodextrine (vist maisist tehtud tärklis), piimasuhkur-laktoos, tavaline suhkur
 19. Plahvatuslikkust arendav kükk

  ma saaks aru, et tahad jõudu või massi arendada. aga mis krdi plahvatuslikkust?pomm oled vä? mis see peax tähendama ja mix vajalik?
 20. Toidukaubad

  aga siis on võimalik kaupmehel müüjate palkasi tõsta euroopa tasemele ju. soomes saab müüja 2000 euri palka meil 200-300 euri. kauba hinnad soomes odavamad.ajuvaba mis? järelikult on võimalik palka maksta samapalju!
 21. Toidukaubad

  igaljuhul hääl, kaotada pole miskit hinnad on metsikud, palgad olematud eestis!hea üleskutse! ja kui sellest tolku pole nagu mõned arvavad siis mis saab keskerakond kasu sellest?
 22. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

  pff ma arvan et nende suurte surujate eesmärk polegi võitluses kellelegi ära teha. kui eesmärk oleks võitluskunstid siis sellega tegeleks ja loogiline et oled siis oma alas parim ju.
 23. B-vitamiini kuur

  mix peax vitamiine kuurina võtma, neid ju ikka aastaringselt pidevalt igapäev vaja, et kui sul oli b vitamiini puudus siis kuu aega võtsid, polnud enam puudus ja kui edasi ei võta siis ikka puudus jälle ju, et kui sa nii idaalselt ja mitmekesiselt toituda ei suuda siis peaks pidevalt multivitamiine sööma.
 24. toit

  suhkrud ei sisalda rasva ja ainult energiat annavad
×