Jump to content

fromfirsttolast

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik fromfirsttolast postitused

  1. Massilisajad

    Tere! Kas tasuks osta massilisaja või siis eraldi proteiin,kiired ja aeglased süsivesikud.Eesmärk just massi lisada kõvasti. Mõtlesid, kas tuleb ikka sama hea kombinatsioon välja ainete suhtes. Massilisajate maitse on küll üldiselt väga hea. Tänan!
  2. Proteiin või Gainer

    mis põhjusel?
  3. Tere kaalust juurde

    Kui algajal oleks valida kreatiini ja massilisaja vahel,siis peaks kreatiini eelistama?Kuna mõlemat ei suuda hankida.Massilisaja asemel hoopis jogurtit,banaani?
  4. Mass FX

    Mass2 on jah kallim,alustuseks proovin fx-i ära.
  5. Mass FX

    Ega keegi oska Mass FX-i kommenteerida?Küllaltki tundmatu toode,mida googeldades ei leidnud. http://eiselt.ee/index.php?option=com_epoo...&prodCat=14
  6. kaal

    Jah kindlasti.Kooliajal oli sellegagi raskusi
  7. kaal

    ise olen nii umbes 181 kanti ja 61kg.ühest sõnast piisab-jube. Aga mis seal siis ikka,rasket trenni ja rohkelt sööki.
  8. Mass FX

    Katsetab ära sel juhul .Toitumisharjumusi olen parandanud,kuid palju on veel teha
  9. Mass FX

    mõtlengi et ehk 2,aga mis aja peale ära tarbida
  10. Mass FX

    **Tarbi toodet 1-3 korda päevas, toidukordade vahel/asemel, vastavalt lisavalgu vajadusele. Üks portsjon tuleks tarbida koheselt peale treeningut** Kas seda võiks ainult treeningpäevadel kasutada,u 3 korda nädalas,peale trenni? või jääb väheks? hea hinnaga muidu 189.- ,proovimiseks
  11. Toores muna!

    Üks ütles et peale trenni 5 muna joomine toimib effektiivselt.Lugedes seda teemat,siis vaevalt jah
  12. Powerball.. mida arvate?

    sain enda oma osta.eest 320.-ga.spidoka ja tuledega.Usun küll et kasutan pikka aega seda.kui pikemat aega ikak teha,võtab käed läbi küll.
  13. Powerball.. mida arvate?

    olen paar tundi blue neoni juba omanud,väga tore asi 7k sain hetkel kätte. muideks tahaks teada kus on piir treenimise ja rekordite tegemise vahel,kuna ainult rekordeid tehes ei pidanud kaua vastu pidama?
  14. Rakvere jõusaalid

    Tere! Sooviks teada millises jõusaalis Rakveres tasuks enam käija? Rohuaia jõusaal veel üldse töötab? Lntsport-is maksab 8x õpilaseke 370.- mis kannatab veel isegi ehk ära.Spordihalli jõusaali ei ole uurinud veel. Ehk siis kokkuvõtteks,milline jõusaal on oma hinna eest kõige parem.
  15. Rakvere jõusaalid

    ei no siis on tore,et alles.Tasub ikka uurida ka ennem mis viga algajal ju LNT-s,küll hiljem jõuab vinnis käija.
  16. Rakvere jõusaalid

    Lnt jõusaal lakkas tänasest siis ka olemast.Peab uue koha otsima,kuid kuidagi ei tahaks rahvarohkesse spordihalli ronida.eriti kui veel alles algaja. ehk siis vinni
  17. Kindad

    sai weekend-ist ära ostetud väiksema suuruse(fitness bull`s 190.-).nahast,ilusad ja mugavad väga rahul.
  18. Kindad

    Terv. tahtsin küsida jõusaali kinnaste kohta. Weekendis müügil siis korralikud kindad ja kääte lähevad nii M kui L. kuid kas peaks ostma väiksema numbri või need mis algul mugavamad tunduvad? aitäh?
  19. Rakvere jõusaalid

    Vinni jõusaal oli väga hea,kuid sooviks siiski Rakveres käija.Bussisõit võtab oma raha ning aega kulub samuti kooli kõrvalt rohkem.
  20. ektomorf+toidulisad

    gmaster,aga mis sa soovitaksid mu ette võtta?Valida serious mass või mõni teine,peaasi et kauemaks jätkuks.
  21. ektomorf+toidulisad

    kui kuuks jätkus siis küll natukene vähe.või ehk saab jah rohkem,kuna mul on väike kehakaal.Mõtlesin et võtaks kohe kõige suurema ja odavama massilisaja millest jätkuks 2 kuuks või nii nüüd ei teagi mis teha.
  22. ektomorf+toidulisad

    (ei hakka uut teemat tegema) olen samuti ektomorf,mees,pikkus u 180cm ja kaal 58kg lähen jõusaali kuid ma usun et mulle tavatoidust ei jätku ka mõtlen tellida serious mass 5,5kg. Eesmärk on parandada kehaehitust kuna olen kondine.ja kauaks jätkuks sellest 5,5kg.jõusaalis võimalik käija 2-3 korda nädalas.ja jooksmas ka vahel. Aitäh!
  23. Postitused teemas

    Pane Seaded-kuvamisseadete alt-muuda standard Nähtavas kohas
  24. Powerball.. mida arvate?

    kaevan natuke vana teemat üles.. Kuidas hinnad sportland-ides ja rademar-ides on,kui neid ikka seal on? Suvel pole plaanis jõusaali minna,kuna Rakveres on põhimõtteliselt avatud ainult 1 korralik jõusaal(suvel). Ehk aitab selle 2 kuu jooksul midagi arendada?kuna tõesti käsivarred väga peenikesed
  25. Algaja lihastesse

    Treeningukavade kohta küsimus:Kas võib valida esimeseks kavaks *Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks* või peaks siiski alustama algajate kavast? Füüsiline vastupidavus on suhteliselt suur ja kodus natukene trenni tehtud.olen poiss,16a,58kg.Suvel plaanis kõvasti trenni teha,mis arvate kava suhtes? ja kuidas neid seeriaid teha näiteks 3 x 8 – 10
×