Jump to content

Janno R.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Janno R. postitused

  1. Milliseid jalatseid kannate?

    loodan, et sellist teemad pole olnud, kui on võite kustutada. Muidu ise kannan enamasti nike shox'e kuid vahest ka muid vabaaja jalatseid
  2. Väga tubli, palju õnne Alexile ja kogu teamile! Tahaks veel öelda, et teie Eestlased kes istusite kaamera ligidal, võiks järgmine kord viisakaks jääda ning vähem roppusi karjuda
  3. Hetkel Alex-Edward Raus võistlemas, küki algraskus 375 kg kenasti tehtud!
  4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ma ka pole ammu enda tegemistes teada andnud, trenni teen vaikselt ja tasapisi. Kuid Kaidole vastuseks, siis ta suutis mulle endasi anda oma reisimispisiku Peaaegu olen 2 aastat mööda laia maailma ringi käinud. Hetkel elan ja töötan Armeenias. Pilt tehtud 2013a Juunikus Sahara kõrbes
  5. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Palju Siim Rast kükkis? Mul kahjuks live ülekanne ei toimi
  6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hea näha, et poisid arenevad! Jätkake head tööd, ühel ilusal päeval liitun ka teiega
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    amazon/ebay on ka variant saabaste soetamiseks
  8. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kauneid jõulupühi kõikidele Teami liikmetele! Ärge toiduga üle pingutage
  9. ega see ustream eriti kvaliteetset videot ei võimaldagi
  10. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    kõvad poisid, andke aga hagu juurde!
  11. IPF 12. Noorte & 30. Juunioride Jõutõstmise MM 2012 Poolas

    jõudu Harri! Ulvar vahter ka nimekirjas aga kas osaleb ka?
  12. Väga super, Palju õnne Krissule ja Mikule!!!
  13. kas keskmisel eastlabi pildil on A.Aleksejev? Mis riigi ees ta seekord võistleb?
  14. ott peab vist õpilastele eraldi koolituse tegema harjutuste sooritamise jaoks
  15. Markol kang näeb küll uhke välja samas tehnikat kõvasti parandada ning siis saab asja küll, põlved käivad ka kükkimise pealt sisse...aga edu Markole ja teistele team Kiivika liikmetele!
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    trenn vaikselt edeneb, kaal alaneb. kaal juba 83 peal olnud. täna hommikul 83.5. enesetunne läheb aina paremaks trennis teen praegu enamus kordused 12-15 ning panen palju rõhku aeroobsele! Siim poiss on väga tubli, kenad numbrid lähitulevikus oodata
  17. Lesnar vs. Overeem

    http://www.mmavideofight.com/2011/12/lesnar-vs-overeem-fight-video-ufc-141.html alistair overeem alistas siis Brock Lesnari, yleval pool video ka
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    plaan lihtsalt kõhnem olla, ei viitsi suurt kõhtu kaasas tirida endaga käin jooksmas juba jne, tervislikum
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    nii täna toimus siis Revali aasta lõpetamine koos surumisvõistlusega, Juuniorite klassis sain siis 2. Koha tulemusega 142.5 kg 93.wilksi. Esimene oli Siim poiss ja kolmas Samakas. Olen aastaga rahul! Kaal langeb ka kenasti ning vorm ning enesetunne palju parem! Kaal juba sinna 85.9 tuuri vms.
  20. tubli oled Rauno!! väga hea meel su üle ning loodan et oled nüüd igal võistlustel kohal
  21. Pange rohkem rõhku tehnikale, need rihmad jõutõmbes visake minema. Siis saab asja ka
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Peaks ka miskit kirjutama! Võistlused läksid väga korda minu jaoks! Esimene võistlus Juuniorites ning pronks taskus. Soojendusel ei olnud kõige parem tunne ning särk ei olnud veel piisavalt hästi seljas, aga mida aeg edasi läks seda paremaks läks. Eelmistel surumise võistlustel surusin 150, kolmikalal märtsis 140 ning nüüd siis 165 mis ei olnud maksimum! Sees on palju rohkem sest ilma särgita surumine läheb väga jõudsalt edasi, võiks siis särgiga ka nii olla Eile sai juba trennis kergelt selga ja õlga tehtud, täna aga jalga, ei läinud väga hästi, kuna nüüd algas praktika siis päris karm ikka peale rasket tööpäeva trenni kükkima minna, aga mis ei tapa teeb tugevaks! Praegune eesmärk on selle aasta sees suruda varustuseta 152.5 kg, hetkeseisuga 145 kg kirjas
×