Jump to content

StenD

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik StenD postitused

  1. Biceps

    Mitte ühtegi uut teemat ei saa niimoodi postitatud, et mõni poolearuline jõmm oma arvamust kõige kriitilisemal moel avaldaks. Mõni tüüp tundub ikka päris kõva vend olevat - iga asja kohta on nagu midagi seletada, antud juhul siis erxs11 ja laika. Kas keegi midagi treeningpäevikust on midagi kuulnud? Kes tahab oma arengut peeglist vaadata, kes omakorda üles märkida. Lihtne. Aga alati leidub ikkagi üks loll, kes hakkab mölisema mingit mõtetut jura ja siis paar-kolm lammast, kes kohe järgi panevad. Ma ei saa aru kuidas sul, oldman, on üldse tahtmist siin oma arvamust avaldada - nii kui midagi ütled, tuleb mingi ennasttäis tattnina ja hakkab oma teadmisi, mis on amööbi tasemel, avaldama. Anyway, minul igatahes on sellest foorumist täiesti villand, parem küsin siis otse teadjate käest kui pean siin kuulma mingite asjapulkade arvamust. Edu sulle Oldman, kohtumiseni mõnes teises foorumis.
  2. SÜDA

    No kui sa soovid mingi mõtetu visiiditasu pärast oma närve ja tervist rikkuda, siis PALJU ÕNNE. Kui on mingi teatud asjaga probleem, siis MINA soovitan minna erialase arsti juurde. Südame tugevdamiseks on hea juba eespool mainitud panangiin, magneesiumi tabletid (ka koos inuliiniga) ja doppel herz ning loomulikult aeroobne trenn. Siin pole mõtet hakata vaidlema, et mis on õigem ja mis mitte - igaüks teeb omad järeldused ja käitub sellekohaselt. Mina isiklikult teen niimoodi, et ei peaks muretsema vale diagnoosi või ebakompetentse vastuse pärast - säästan närve ja elan tervislikult.
  3. Mandlite ära lõikamine

    Ise elasin ka selle protseduuri läbi umbes pool aastat tagasi - see muidugi on igal inimesel isemoodi aga minu jaoks oli see üks haigemaid asju üldse; esiteks see valu mis peale operatsiooni on: mina elasin selle nimel, et uut valuvaigistavat süsti saada Rääkimine ja neelatamine oli mitu päeva võimatu ning hingata sai ainult nina kaudu - kurgunibu paisus nii suureks, et magades pidi külili olema kuna see vajus muidu kurku. Pärast paranemist ei tahtnud jogurtit, jäätist ja kohupiima mitu kuud näha, sest midagi muud olulist nagu süüa ei saanud - jube soolase toidu isu oli. See on lihtsalt minu kogemus asjast. Kui mandlid tuksis, siis tasub igal juhul ära lõigata. Kuna ma iga kevad olin angiinis, siis oli see minule möödapääsmatu operatsioon. Kui peaksin selle uuesti läbi elama, siis teeksin seda, sest siiamaani on väga normaalne olnud. Trenni hakkasin ka mingi 3-4 nädala pärast täiega tegema nii, et ära muretse ja lase asi ära teha EDU!
  4. SÜDA

    No perearsti juurde ma küll ei soovitaks minna - need ainult kehitavad õlgu ja ütlevad, et noor inimene ja küllap vist pole midagi vms; ühesõnaga, perearstid teavad kõikidest asjadest natuke, välja arvatud kirurgia - sellest ei tea nad mitte midagi. Kui lähed ja teed EKG, siis seal ei näita ka ilmselt mitte midagi. Suure tõenäosusega on tegemist tõesti vahelihasega mis tähendab, et muretsemiseks põhjust pole. Kui aga siiski asi sind vaevama hakkab, siis soovitan soojalt minna spordiarsti juurde, kellega konsulteerides ilmselt parima lahenduse leiad. Edu.
  5. ..jagan oma arvamust ero-ga
  6. Pilt?

    Pane ise ennast põlema debiilik!! Mõeldud on tõenäoliselt Amazon Rate, mitte Rate.ee!
  7. Max rinnalt

    Siia foorumisse võiks teha mingi ``ilanurga`` , kus kohalikud daunid oma pooletoobist juttu saaksid ajada. Ja mida see näitab ,et palju sa surud? Tänavapeal saad ikka 50 kg mehe käest vastu tatti nii et käriseb!
  8. bodybuilding.com

    Selline küsimus: Kas kellegil on kogemusi kaupade tellimisega Bodybuilding.com veebipoest?Ühel päeval sattusin sinna lehele ning üllatuseks leidsin, et kaupu oli väga palju ja hinnad kohalikest tunduvalt odavamad.Vot nii.Ootan arvamusi ja vastuseid.
  9. Meistrid noorelt

    Tere. Kas keegi oskab soovitada mõnda head lehekülge, kus võiks näha pilte parimatest kulturistidest, kes on tiitleid võitnud, noores eas?Aitähh
  10. Viinamarja suhkur

    Loomulikult tuleb kasuks.Valgusheigi sisse tuleks seda panna.See mängib olulist rolli taastumise ja valgu sünteesi osas. Siin foorumis peaks kindlasti sellest juba juttu olema - proovi ``glükoos`` või ``fruktoos``.
  11. küsimus hr.Kiivikale

    Lihaste vahele läheb vesi, mis jätab mulje et lihased on suuremad.
  12. liigesed

    Liigestega on mul sama probleem.Enne trenni tuleb korralikult soojaks teha, kui tegemist tuleb eriti suurte raskustega, siis tuleb extra palju sooja teha.Naharebendid mul endal ka kaenla all.Ainuke lahendus on osta seda rasedate kreemi mis aitab mõlemate rebendite puhul.
  13. Clenbuterol

    Proovi ka www.steroid.ee
  14. Valgurikas toit

    Üldiselt on väga palju valku igasugu kalades.Ise eelistan näiteks enne magama minekut süüa konservi purustatud tuunikala vees,millest saab u 30 grammi puhast valku.Väga hea peaks veel olema heik ja tursk kui ma ei eksi.Päeval eelistan süüa ``ALMA`` kohupiimamassi rosinatega kus on ka u 30 g valku,piisavalt süsivesikuid ning suht vähe rasvu.Kanafilee on üks maitsmavaid vorme valgu omandamiseks,mida saab väga edukalt serveerida riisiga näiteks,kana peale võib vabalt sulatada mingit väherasvast juustu.Kohutavalt hea on kodujuust.Isegi rasvata kodujuustus on hämmastavalt palju valku.Osad vist teevad kodujuustu-tuunikala salati,ise pole proovinud.Kui kõik põhiained on teada,siis tuleb lihtsalt kasutada oma fantaasiat.
  15. väikesed valgu batoonid

    Olen näinud ajakirjades nagu Flex ja Muscle and Fitness reklaame väikestest batoonidest mis koosnevad enamasti valgust,sisadavad veel süsivesikuid ning vähesest kogusest rasvast.Kas keegi oskaks öelda kas Eestis on neid kuskil müügil ja kui palju need maksta võiksid?Aitähh
  16. Mina olen jõusaalis käinud regulaarselt u 2 aastat,suitsu teen ka,umbes pakk päevas.Massi ja jõudu tuleb juurde, võhma enam vähem jagub.Samas osad tegelased ei joo, ei suitseta ja on nühkinud mitu aastat aga midagi juurde ei tule,ikka samasugused piitsavarred.Loomulikult oleks parem teha ilma suitsuta aga suhteliselt palju oleneb vist inimesest endast ja tema kehatüübist.Osadele lihtsalt tuleb paremini ja midagi pole teha.
  17. dieet!!

    tere.Käin jõusaalis, söön pidevalt valku ja olen teinud 2 kreatiini kuuri - tulemusega olen suht koht rahul.Teen massi arendamise kava ja kilosid ikka vaikselt tilgub juurde, nii lihase kui peki arvelt.Tahaks nüüd hakata jälgima rohkem mida, millal ja kui palju söön sest istudes oma kõhtu vaadates läheb süda pahaks.tean et tuleb kõhtu teha piisavalt ja dieet on väga oluline aga kas see lihase arengule mingit pidurit peale ei tõmba?See ju hakkab lihast ka sööma, kui alla võtad?Mis oleks kõige targem teha ,et kõhu pealt pekki ära saada, samas säilitada lihasmassi?aitähh.
×