Jump to content

Uhvo

Kasutajad
  • Sisu loend

    48
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Uhvo postitused

  1. Muusika

    suht lamp
  2. Tehnikakõrgkool

    mate ja füssaga saab hakkama küll, 4a aega teha
  3. Rasvaprotsent - kus mõõta?

    kas vereprooviga saab mõõta? või kuda artsi juures?
  4. rüht

    tatina soovitati mulle ujumist.
  5. Treening-ja toitumiskava. ?

    mul läks 3 päeva, Otilt tellisin.
  6. K-1 GP Riias

    kuda läks?
  7. Vajan abi !

    saad kuu aega puhata. enamvähem normaalselt sööma saad hakata nädala pärast peale opi. toitumist saad ju jälgida.
  8. Toidulisandite doseerimine

    krt siis ma olen vist vähe manustanud korraga. ma panin 2 kuhjaga. vaatasin shakerist ka et 2 lusikat on pool dl-i.
  9. Toidulisandite doseerimine

    miks mõnel pakendil (nt protein nr 1) on märgitud 3-4 supilusikat segada veega, kuid samas me teame et üks supilusikas on 25g?? 2*25=75g teatavasti võetakse proteiini korraga 30-40g.
  10. K-1 GP Riias

    mingit bussi vms pole sinna minemas? roniks ka kaasa.
  11. paar küsimust seeriate kohta

    sellepärast õlad ongi vahel tuimad peale suurt raskust.
  12. paar küsimust seeriate kohta

    aga see et kui ma nt rinnalt surumises annan endast kõik siis õlga näiteks ma enam nii väga ei jaksa teha, kuna eelmises harjutuses end ära väsitand.
  13. kuidas poksikott lakke saada ?

    mis lagi on??
  14. kuidas poksikott lakke saada ?

    kotti lüües, peale selle et harjutad käte seerijaid, harjutad ka põiklemisi ja muid kaitsetehnikat ning ka jalalööke. seega 2m on väga miinimum.
  15. Kava !

    selg? jalad? võta edasijõudnute jaot. kaheks
  16. kuidas poksikott lakke saada ?

    ma sain mingi lambifirma oma 1100 ga, ning on parem kui 2500kr maksev fighteri oma (pehmem lüüa, fihteri kotil mitu korda ühte kohta järjest lüüa siis tekib sinna kohta nagu mingi tühimik, mis teeb haiget)
  17. kuidas poksikott lakke saada ?

    mul on mingi 50kg kott ja ankurkruviga betoonlaes kinni. 2a ja probleeme pole old, vahel ainult vaja natuke mutrit peale keerata. kruvi maksis 110kr.
  18. Jõusaal ja taipoks

    jõusaalis teeks end üldiselt põkimaks, mitte muidugi kulturisti tasemele. poksiga teeks võhma, enesekaitset, rasvapõletust. põkk välja näha ja olla ka samal ajal kiire selliseid vendi on ju poksijate hulgas palju, kes poksivad hästi ja näevad lihaselied välja. muidugi ei saa neid võrrelda kulturistidega.
  19. Jõusaal ja taipoks

    ----enne rauaga rassimise juurde asumist oleks kasulik teha ära mingi lihtsam lihastasakaalutest, et sa niigi pinges lihaseid veel rohkem pingesse ei ,,treeniks,,---- äkki seletaks rohkem lahti
  20. Soovitage toidukava koostajat!

    ei tea mis värk on aga ootan 3-dat päeva Kiivikase käest kava. vbl kiire tal, ei tea.
×