Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07.11.2019 in Postitused

  1. 1 point
    07.november 2019 Tere sõbrad! Kuidas läheb? Mina olen täna seanahka vedanud. Kujutad sa ette- ei olegi veel spordiklubisse jõudnud? Siiski-siiski, õhtul annan ühe bodypumpi ning ehk kannatab natuke ka jõusaalis lammutada. Pidev töö käib. Loodetavasti järgmisest nädalast tuleb ka rühmatrenne juurde ning küllaltki suurele treeningkoormusele lisaks ka vajalikud toidulisandid- testotõstjad, kreatiinikapslid, omega369, vitamiinid-mineraalid ja toidulaual rohkem valku. Ilmselt on ka aeg varsti hakata tegema mingeid põnevaid reeninguvideosid, aga teisi kopeerida ei tahaks ning peab välja mõtlema midagi huvitavamat. Väga pikalt kirjutama ei hakka. Kõigil Tartu atleetidel soovitan kindlasti oma silmaga üle vaadata FitLife spordiklubi pärast niiöedla uuestisündi. Väga hea saal ning mõnus seltskond! Lisan ka ühe huvitava pildi minu elu esimestest kulturismivõistlustest 1997 aastast. Kategooriad ja võistlejate nimed. Sellel ajal kirjutati kõike veel käsitsi ja ka võistlus toimus suures mahus vene keeles. Võistluste ajal ühe võistleja auto ärandati ning toimus terve rida jaburaid asju. Olid ajad. Siinkohal tervitused kõikidele, kes nendest 1997 aasta võistlustest osa võtsid!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×