Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 19.02.2018 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Nädal on möödund sama kiirelt nagu 1 päev ja aeg teha uus sissekanne. Peab tunnistama, et nädala sisse mahtus erinevaid tegevusi ja üritusi seinast - seina. Proovin mingisuguse loogika need siin blogipostituses ära tuua ja loodetavasti annab lugejatele - mida statistika põhjal on päris palju, hea ülevaate minu tegemistest. Selge, et kes on kas instagrammi ja eriti story jälgijad, siis nemad saavad minu tegemistest suht LIVE ülekande..... Kuid kõik ei vaata ka ja seepärast on hea siia ka kokkuvõte teha. Alustaksin sellest, et esmakordselt olin palutud Veteranid Spordiliidu spordiaasta lõpetamisele ja see oli ikka omajagu huvitav kogemus. Üritus ise toimus Õpetajate majas ja oli väga soliidne - kuid sisse minnes ikka ehmatas ära...., keskmine vanus seal julgelt 60+....mõtleisn isekeskis, et kas tõesti....on aeg nii ruttu läinud. Istusin veel ühte lauda kunagise Viljandi Maakonna spordijuhi Ilmar Kütiga, nemad tulid +60 vanuserühmas korvpallis maailmameistriteks (kes mäletab näiteks Rašid Abeljanovit, siis tema kunagise Kalevi põhitegijana oli selles võidukas meeskonnas). Tore oli saada tagasisidet nii mõneltki spordiveteranilt, et nad on lugenud minu elulooraamatut ja jälgivad ja elvad minu tegemistele kaasa....Siian arvasin ,et see läheb pigem omaealistele ja natuke noorematele korda, kuid hea oli kuulda, et ka eakamad spordiinimesed kuuluvad minu jälgijate sekka. Anti kätte ilus autasu, mis küll peab tunnistama, et kubises kirjavigadest, kuid mis seal ikka - juhtub, eriti kui neid tänuplaate oli seal liialdamata sadu - sest veteranid on väga agarad sportima. Tore oli näha nii reipaid ja elurõõmust pakatavaid pensionäre, kes tegelevad oma hobidega. Lubasin, sellel üritusel hakata ka tihedamini käima..... Ega nooremaks ju ei jää ja külll neid medalied eriti mastersis veel tulema hakkab. Team Kiivikas sai vahepeal jälle täiendust ja teamiga liitus noor 15 aastane noormees Hans -Märten. Vaatamata noorele eale, on päris hea treenitus, lamades surub 90 kilo (sama palju kui mina sama vanuselt) ja proportisoon on ka hästi paigas. Noormees tegutseb muidu TÜ Akadeemilises SK, kuid käib siis aeg - ajalt minu juures ülevaatustel ja koostasin talle plaanid. Usun, et kuuleme temast õige pea noorte võistlustel. Selge, et otsast pudeneb ka liikmeid teamist ära, erinevatel põhjustel - kuid selline looduslik rotatsioon, võimaldabki aeg - ajalt võtta uusi õpilasi. Mis puudutab treenimist, siis minu poole aeg - ajalt pöördutakse ikka sooviga saada kas personaaltrenne või nõustamisi (sedsa viimast teen ka nö laua taga - tihti on vaja toitumisi või trenne paika panna ja siis kohtun inimestega). Üha levivaks trendiks on ka nö "elamuskingituse" tegemine, just see toimuski Spartas sel laupäeval kui noormehele tehti sünnipäevaks kink "tšempioni" juhendamisel ja kaasa võttis veel 4 sõpra, tegin neile väljaõppe ja koos tegime läbi ka ringtrenni. Tundus ,et tänapäeva maailmas, kus noortel on olemas enam - vähem kõik materiaalsed asjad, on sedasorti elamuskingitus vaata, et suurema väärtusega.... Seega kui keegi kunagi soovib oma sõpradele või lähedastele kingitust teha võib minuga ühendust võtta. Kingituse sees ka autogrmmiga raamitud pilt ja lisaks koos ühispilt koos osalejatega. Kui läks juba koolitamise jutuks, siis reedel tegin lisaks veel Arsemali Keskuses tervisealase koolituse - see oli osalejatele tasuta. Ma pean tunnistama, et see Põhja - Tallinnas Kopli poole sõites asuv keskus on minu liikmuistrajektoorist jäänud varem kõrvale ja esmamulje oli päris hea. Vanasse hoonesse on modernsel kujul puhutud sisse uus hingamine. Poodidega ei olnud mahti tutvuda, kuid võtan selle mingi hetk ette. Pole saladus, et aja jooksul on toidulettidele ilmunud erinevaid minu näopildiga tooteid. Nüüd jõudsid ja jõuavad poelettidele uued pähkli ja puuviljasegud. See koostööprojekt sai alguse eelmisel aastal ,kuid tooted jõuavad muudetud pakendites turule nüüd ja on saadaval eirnevates jaekettides. Esimese hoooga on "Oti" tootesarjas 4 toodet: "Proteinmix" "Energymix" "Hommiksöögi mix" "korintrosina ja goij marja segu". Kõigil on erinev koostis ja makrote vahekord, kuid ise kasutan neid põhiliselt, kas pudru peal, lisan kohupiimale peale või pannkookide juures kaunistuseks. Rosinad ja Goij marjad lisan keetmise aeg pudru sisse. Esmakordselt sain neid tooteid proovida eelmise aasta Fitcamp laagris ja ka seal osutusid need tooted väga populaarseks ja paljud inimesed ei olnud osanud neid varem poelettidelt leida. Kindlasti on plaanis seda tootesarja edasi arendada. Meelelahutusliku poole täitsin nädalavahetusel Kuimetsas, kus käisin külas oma heal sõbral Juhan Laansool - kellega koos organiseerime Honda Spordikuulsuste jõuluturniiri. Juhanil on seal garaaz tehnikat täis ja nii sai sõita nii ATV kui selle järel olnud saaniga. Pean tunnistama, et ATV -ga oli erit mõnus samas oleval krossirajal sõita. Ohutuse mõttes proovisin, nö mitte üle panna ja lasin suht konservatiivselt - sest olen kuulnud paljudest õnnetustest ja seda kindlasti ei ole vaja ise esile kutsuda.Peale seda sõitsime veel tema tiigi peal uiskudega - Juhan ise +60, kuid uisutab paremini kui noored....võistleda, temaga selle ala peal polnud mõtet. Õhtu lõpetuseks saun ja lume sisse hüpped..... Trennid ja ettevalmistus on täeis hoos - iga nädal teen 6 trenni, so 1 vaba päev. Kaal langeb soovitud suunas ja tundub, et pilt läheb ka tasapisi teravamaks. Kaloreid ei ole pidanud hetkel oluliselt kärpima, pigem nö liigun rohkem. Väikesed vigastused, mis vahepeal tunda andsid õlg ja põlv on ka tasapisi taandunud ja olen saanud kasutada ka natuke suuremiad raskusi. Taastumist kiirendan jätkuvalt harjumuspärase toidulisandite komboga: Muscle+, Vitargo, Kreatiin ja Gelenk - liigestele.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×