Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 24.11.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Eesti meistrivõistlused lamades surumises 2017 Aimar mainis,et 19.nov sellised võistlused kavas,siis sai mõeldud,et miks mitte osa võtta.Kaalu olen enamvähem terve suve madalamana hoidnu kui tavaliselt st 80kg+ olnud.Tegin oma tavalist trenni edasi,aegajalt proovisin mõnda raskust ning üldse sillaga surumise tehnikat jne.Üldiselt surun ma jalad pingil ja põidlad sõrmedega ühel pool kangi.Kuna aga tehnikat oli vaja lihvida,sai paar korda harjutatud.Aga nagu võistlus näitas,vaja ikka rohkem valmistuda,et teha korralik tulemus.Aga see ei olnudki minu eesmärk.Minu valmistumine on suunatud siiski kevadiseks euroopa meistrivõistlusteks klassikalises kulturismis.Et trennis igav ei hakkaks,otustasin selle EMV kaasa teha. Minu kategoorias teadsin,et lihtne olema ei saa.Just seetõttu,et A.Koplik oli samuti registreerunud.Ei teadnud,mis vormis ta oli,ning kaalumisel selgus,et alustame sama algraskusega.Siis pidin olema temast veidi kergem,et saada eelis.Seda just seetõttu,et vajadusel saaksin samu raskuseid tema järgi kopeerida.Algul olingi kaalumisel 74.04 ehk 40 grammi üle.Siis teadsin,palju on maha vaja võtta,et see eelis saada.Lõpuks 73.88kg Algraskuseks siis 140,mis trennis oli suhteliselt kerge.Aga vast ei olnud minu päev.Kuna ausalt,oli isegi algraskuse ära surumisega probleeme.Aga sain kirja katse ning panin järgmiseks katseks 145kg.surusin sellegi ära aga tagumik veidi kerkis ning katse ei lugenud,kuigi kang oli kätel kergem kui 140kg.Seejärel otsustasid tagantulijad minu algraskust rünnata ja kergema kehakaalu korral minult koht ära võtta,see ka neil õnnestus.Minu plaan oli tegelikult Andrei 147.5 kg rünnata aga oli vaja kindlapeale 145 kirja saada,et hõbe medal võtta.Kuid jõud oli otsas,ei jaksanud.Trennis surusin peale pikka tööpäeva 150kg ka ilma probleemideta,aga seekord siis sedasi. Kindlasti andis see veel rohkem motivatsiooni pingutada ja mõnel järgneval korral uuesti proovida.Kuna nagu näha siis madalama kehakaalu korral on jõunäitajad head,siis järelikult olen õigesti toimetanud. Lisaks peale võistlust sain minna ka dopinguproovi-polnud ju ammu võistelnud ning ikkagi kulturist :D?Ei olnud seegi esimene kord mul kontrollis käia. Kokkuvõttes kolmas koht kehakaalus -74kg ja sparta meeskonnale tugev teine koht võistkondlikus arvestuses. video 145kg https://www.instagram.com/p/BbtojkIhHk-/
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×