Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 22.11.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Minu teine võistlushooaeg on ametlikult lõppenud! Riiast tulin tagasi 4. kohaga, mis oli rivistust vaadates mulle endale ootuspärane. Riia võistlus ise suurem asi ei olnud... Või siis ootasin ma sellest hoopis midagi muud. Olin eelnevalt väga elevil, sest kohale pidi tulema mitmete riikide sportlasi ja kuna tegemist oli open kategooriaga, seisid rivis nii juuniorid, naised kui ka mastersid. Lõppkokkuvõttes olin natuke pettunud, sest väga paljud eelregistreerunud sportlased tegelikult kohale ei tulnud. Nii võistles minu kategoorias ainult 6 võistlejat, kellest 5 olid eestlased. Nagu oleks jälle eestikatel! Minu päev algas 8.00 eneseküürimise ja hotelli hommikusöögiga. Kuigi olin kaerahelbed ja šokolaadi kaasa võtnud, läksime mehega ikkagi piiluma, mis meie Hanza hotel meile pakub. Kuna seal oli puder, mesi ja kuivatatud puuviljad ilusasti laual olemas, siis ei hakanud toas eraldi toitu meisterdama. Peale seda meik, soeng, kaks kihti grimmi, kuivamine, pakkimine ning 13 paiku liikusime Studio69-sse. Võistluste algus venis kuskil 30 minutit, kuid kuna rannafitnessistide kategooriad lükati kokku ja õhtusesse ossa, siis saime enam-vähem plaanile vastavalt 15 paiku lavale. I-walk, pöörded, autasustamise ootamine, autasustamine... Ja läbi see päev oligi! Tunne jäi pisut kahtlane. Ei teagi, kas see oli tingitud vähesest osavõtust, kesisest pealtvaatajate huvist või võistluspaigast (kasiino ja klubi/stuudio, mille nimi on 69?). Peale võistlust tegime ka kohustuslikud pildid ning lasime jalga, et tähistama minna. Hooaja lõpp ja meestepäev siiski , Tähistamiseks suundusime sellisesse toredasse kohta nagu Street Burgers, kus valisime mõlemad topeltburgeri, mille kõrvale pakuti friikartuleid ja coleslaw salatit. Lisaks muidugi ka kauaoodatud õlu! Kui olime end pisut "kergemaks" jalutanud, astusime sisse Street Fries Kitchenisse ja võtsime kahepeale Belgia vahvli vanillijäätise, Nutella ja kirssidega. Kuna ooteajaks lubati ligi 30 minutit, siis tuli ootamise ajaks muidugi ka uued õlled võtta Eile võtsime ka veel mõnuga - sõime hommikul hotellis kõhu täis, lõunaks paar õhinapõhist retrosaiakest (ostsin kaneelirulli ja moonisaia) ning õhtul kodulinna jõudes sõitsime Uulitsasse, et kanawrapid tellida. Hiljem veel poest üks Magnumi jäätis Täna olen juba tagasi töölainel ja tavalise toitumise juures. Hakkan tasapisi kaloraaži tõstma ehk siis tagurpidi dieeti pidama. Eesmärk on võimalikult vähe esialgu kaalu juurde lasta ning leida endas jälle motivatsioon ja tahtmine tugevat trenni teha. Sel nädalal olen vabagraafikuga ehk siis teen täpselt nii palju trenni kui tahan. Süüa annan endale praegu 1700 ja natuke peale, sealjuures olen valkude osakaalu tõstnud. Aitäh kõigile mutritele ja poltidele, kes mu masinavärki sel hooajal koos on hoidnud! Eriti suured tänud treener Peep Reinartile ning mu elukaaslasele ja perele! Olete imelised! <3 Järgmises postituses annan teile ülevaate oma edasistest plaanidest Jällenägemiseni!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×