Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05.11.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Päeva kokkuvõte ka no mis siin öelda? Ramil oli meil võistlustules ja oli väljas oma parima vormiga, kahjuks sellest täna poolfinaali jõudmiseks ei piisanud ja tase nii selles katis kui ka pikemas oli ühtlaselt tugev. Oli seal piiri peal võis sisse saada ja mitte ja kahjuks läks just nii. Kuid oluline, et sai kogemuse ja esimesel MM osaleda ei saagi kohe mingt finaalikohta eeldada. Oluline, et Ramil on teinud sel kevdel vormi mõttes edasimineku ja see on peamine. Tuleb töötada edasi ja kui oled oma silmaga ka maailma taset näinud, siis saad aru kuhu liikuma peab. Mina sain oma 3 suurvõistlusel täiskasvanutes esmakordselt poolfinaali ja finaali jõudmiseks läks 6 tiitlivõistlust. Enda esinemise kohta oli täna vastakas informatsioon koogu aeg käis mingi tõmblemine -85 kilo on täna ja ei ol, on täna ja ei ole, Telegramm äpp kuhu info pannakse ütleb ühte, kohtunike võistlejate listid teist ja peakohtunik Filleborn kolmandat, seega olin juba poolest päevast peaaegu grimmima hakanud. Siiski lõpuks selgus, et ikka homme esimine kategooria, mis peaks kohe avaparaadi peale minema ja mille LIVE peaks jõudma ifbb.com lehele Eesti aja järgi kell 10.00 midagi siin õigel ajal ei ole hakanud hispaania kohaselt, kuid valmis tuleb ikka olla. Söönud olen korralikult ja nii nüitasid õhtused kaalunumbrid 88,9 kilo so kaalumisega võrreldes +4,8 kilo..... Hommikul liiguvad kodupoole kohe Ramil ja Ergo, nii et meie jääme homme Egertiga siia. Hea, et saab üksteist aidata ja usun ,et lõunaks on pilt selge, kes mis koha sai. Egas midagi ilusat ööd ja homme tuleb kõva lahing!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×