Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01.11.2017 in Postitused

  1. 1 point
    Tere Mulle on antud erakordne võimalus teha fotoreportaaž Fitness5 EM-ist Trondheimis. Väljasõit on 3. november. Võistlus 4.ndal ja 5.ndal koju tagasi. Sellest kõigest annan ma piltide ja lühemate kommentaaridega ülevaate siin foorumis. Ilma järgnevate sitkete mehepoegade ega tütardeta seda reisi ette ei võetaks. Naised -60 kg kategooria: Elerin Vunder, (Eestis 2015 esimene F5 meister ja on oma tiitlit siiamaani kaitsnud. Eestis 2016 I koht, EM I koht) Karin Hallisk Naised +60kg Andra Moistus (Eestis III koht) võistleb +60kg kategoorias Mehed -80kg Margo Kuiv, (Eestis 2016 II, EM III koht ja 2017 Eestis I koht -80 kategoorias) Andrei Post Mehed +80kg Oleg Zumadilov (Eestis 2016 III koht EM II koht ja 2017 Eestis I koht kategoorias) Ivar Mai (Eestis 2017 II koht kategoorias) Kõik on siia jõudmiseks teinud kahtlemata väga tubli tööd. On olnud eneseületamisi, tõususid ja mõõnasid, nagu spordis ikka. Eraldi tähelepanu ma tõmbaksin Margo Kuivale, kes tavapärase pingutuse kõrval on pidanud vähiga võitlema. Eelmise aasta Fit5 teine ja kolmas koht sai tal välja võideldud koos NELJANDA ASTME VÄHIGA. Võistluste eel ta seda ise veel ei teadnud. Tundis küll tavapärasest suuremat väsimust trennides ja oli minestusehetki. Algas ravi. Kiirituse, keemiaravi ja operatsiooniga kaotas palju kaalu ja rammu. Nüüd läheb asi uskumatuks. Hoolimata sellest „pisiasjast“, et käimas on poole aastane keemiaravi ja sool on toodud kõhu peale, mis on kotiga ühendatud, otsustas ta sellel aastal Fit5 kaasa lüüa. Kahe kuuga saavutas ta vajaliku vormi ja tuli Eesti meistriks. Tänaseks on ta treeninud 2,5 kuud ja on elu parimas vormis. Loodetavsti läheb võistlustel kõik hästi. Selle inimese tahtejõud ja eesärkidele orienteeritud fookus on ennenägematu. Toetajad, fännid ja meeskond: https://www.luxgraveer.ee/ https://www.fitlap.ee/ http://www.vormiloojad.ee/ https://mybody.ee/
  2. 1 point
  3. 1 point
    Rõõmu teeb, et asi soikku ei jäänud, erilised tänud Egertile ja Martinile! Võistlejatele parimaid tulemusi ja sportlikku õnne!
  4. 1 point
    Olen ennast nüüd natukene kogunud ja mõtteid klaarinud - aeg analüüsiks. 28.10.2017 EMV fitnessis ja kulturismis Alustasin võistlusdieeti 04.09.2017 ja dieedi pikkuseks kujunes 54 päeva. Kaal oli tol päeval MyFitnesspali andmete järgi nädalavahetuse söömingutest veel üleval ehk 65,9kg. Võistluspäeva hommikul olin 60,5kg. 54 päevaga kaotasin 5,4kg, mille põhjal võiks väita, et kaalulangetustempo oli suisa ideaalne (0,1kg päevas ja 0,7kg nädalas), kuid tegelikult oli kaalulangetus sel korral väga kaootiline ja tekitas minu jaoks palju lisapingeid. Teed nagu kõik õigesti, aga tema ei taha langeda Kaasa ei aidanud ka tihedad seedehädad ja nagu ka eelmise dieedi ajal, on mul kaks korda kuus naiselikud "rõõmud". Kevadel EKV lavale astudes kaalusin 59,9kg ning tundsin end hästi. Sel korral oli kõik risti-vastupidi. Kaal oli küll +0,6kg ja võib eeldada, et jõudsin peale eelmise hooaja lõppu lihast peale korjata, aga enesetunne oli võrreldav algajate võistlusele minekuga. Ma ei ole kaugeltki rahul, tundsin end väga pehmena. Suutsin laval särada ja end peale võistlust tehtud töö eest kiita, kuid sisimas on mul ikkagi halb tunne ja miskipärast ei oska ma hetkel meistritiitlist siirast rõõmu tunda. Võisin vastasest parem olla, kuid kas ma olin endast etem? Tahaksin paremini, tahaksin rohkem, tahaksin kuivemaks... Arvan, et oma osa on ka sellel, et tegemist on teise hooajaga ja esimesel sai märk maha pandud. Ootan teiselt hooajalt rohkem või siis olen lihtsalt niivõrd enesekriitiline. Lohutuseks iseendale - tegemist on hooaja avapauguga ning jõuan veel enne MM ja Riga Pearli mõned kilod maha koorida. Õnneks on rahulolematus motiveeriv tegur ning ärkan igal hommikul eesmärgiga endast just sel päeval 100% anda. Võistluspäeva sujuvuse kohta mul etteheiteid pole. Otsustasin endale sel korral ise soengu ja meigi teha ning jäin tulemusega rahule. Ainult patsipunumisega sain Kalamaja pererahvalt abi (eesotsas Mari-Liisiga). Grimmi tegi mulle taaskord Rain Kuusnõmm ja kolmest tema senimaani tehtud grimmist (EKV, Santa Susanna, EMV) oli see kindlalt kõige parem. Uued bikiinid istusid selga ja tundsin end neis hästi - Bikinis by Freydis juba oskab võistlusbikiine valmistada! Poseerimises tundsin end sel korral natukene ebakindlalt. Ei teagi, kas tegemist oli hooaja esimese võistluse rabistamisega või lõi välja enesekriitika. Mõtlesin (ja punnitasin) mitmes poosis üle. See-eest tundsin end laval vabamalt kui eelmisel korral - suhtlesin publikuga rohkem ja üleminekud/kõnd tulid loomulikumalt. Lava taga oli väga mõnus atmosfäär ja meeleolu, mille lõid nii võistlejad kui ka korraldustiim. Kiidan ka vabatahtlikke, ruumid olid väga hästi ette valmistatud! Mõned Siim Kinnase fotoseina jäädvustused: Treener Peep Reinart Tasakaalustav teine pool <3 Bodyfitness ei ole naiselik? Says who? Järeldused... Ma ei ole mitte kunagi täiesti rahul ning nii palju tööd tahab tegemist. Enne MM-i ja Riga Pearli tõmban toiduga koomale ja lisan natuke kulutust, et üleliigsest lahti saada. Lisaks harjutan poseerimist, et kogu see lavaline olek loomulik ja mugav välja näeks. Sel nädalal rassin jõusaalis nii kuidas torust tuleb, sest nädalavahetuse Armudu lambakarree, kartulid, Gustavi koogid on veel kuskil ladestunud ja annavad energiat. See nädal on ka viimane töönädal, sest järgmisel ja ülejärgmisel võib kasutada terminit "peak-week". Täna olen kaaluga juba laupäevast madalamale jõudnud (60,3kg) ning loodan, et ta liigub sama koostööaltilt edasi. Tahan järelejäänud kahel võistlusel enda selle hooaja parima versiooni lavale tuua, et saaksin südamerahuga teenitud puhkuse välja võtta ja midagi kripeldama ei jääks. Ja siis on jälle aeg ehitama hakata! Uute võistlusteni!
  5. 1 point
    Mida sa seletad siin? Bikini absoluudis olevad naised, kes on "andetud eesti meistrid" on kõik rahvusvahelisel tasemel saavutanud tiitlivõistlustel finaalikohti. On üks asi, kui Morozov toob kohtunikuna välja puudused, jäädes sealjuures ikkagi heatahtlikuks. Mida sina haugud siin?
  6. 1 point
    Kuna praegu on teema kuum, siis soovitan neil, kes oma vormiga rahule ei jäänud lugeda natud artiklit. Paljud võistlejad on aja jooksul sellist lähenemist kasutades tunduvalt kergemalt oma vormi saavutanud. https://fitnesskool.ee/kuidas-voistlusteks-dieeti-pidada/
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×