Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 31.10.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Mida sa seletad siin? Bikini absoluudis olevad naised, kes on "andetud eesti meistrid" on kõik rahvusvahelisel tasemel saavutanud tiitlivõistlustel finaalikohti. On üks asi, kui Morozov toob kohtunikuna välja puudused, jäädes sealjuures ikkagi heatahtlikuks. Mida sina haugud siin?
  2. 2 points
    Võistluste kohtunikuna pole ma varasemalt peale võistlust oma poolset arvamust avaldanud aga see kord ma seda teen. Esiteks palju õnne kõikidele võitjatele. Nagu kõik teavad ja näevad siis kogu see fitnessi pool kasvatab populaarsust ja areneb üle maailma suurel kiirusel. Kategooriaid ja võistlejaid tuleb aina juurde ning seoses sellega tõuseb ka tase. Kuid kahjuks see ei käi meie, Eesti kohta. Oli tõesti paar võistlejat, kes näitasid arengut aga üldises plaanis on seis ikka üsna halb. Eriti oli seda minu arvates bikiini fitnessi kategoorias. Ma ei saa aru miks tüdrukud ei tegele saalis kõige tähtsama kehaosaga milleks on tuhar. Vabandust, aga enamustel seda polnud või siis rippus. Võib olla ma olen liiga kriitiline aga arvan, et 10 aastat kohtuniku- ja 20 aastat treeneri kogemusega peangi seda olema. Kahjuks on nii, et pole meil Eestis sellist ühtset meeskonna tööd, kuhu kaasatud parimad olemasolevad spetsialistid ja treenerid. Iga võistleja on nii öelda üksi ja peab ise otsustama kelle poole ta pöördub abi saamiseks. Ja nende abistajate tase ning nõuanded on nii seinast seina, mis peegeldub ka üldjuhul laval. Ehk kunagi jõutakse ka Kulturismi ja Fitnessi liidus nii kaugele, et peale igat võistlust analüüsitakse koos kõigi võistlejate vigu ja suunatakse abi saamiseks kelle juurde vaja. Igal juhul soovin kõigile edu järgmisteks võistlusteks.
  3. 1 point
    Tundub et meie jaoks kasulikud uudised kui on võistlejaid rohkem 80 - 85 kilo ja 90 - 95 kilo vahel kui 6 siis tehakse need kategooriad uuesti tagasi juba sel MM -l. Loodame parimat ise mahuksin ilusasti pingutades -85 sisse. Dear President, dear General Secretary, I hope this email finds you in the best of health. Pending of the final decision of the Congress, the IFBB Judges Committee and the IFBB Technical Committee has decided for the next coming Men's World Championships, that will be held in Benidorm, if there are more than 6 athletes who at registration weigh in “Over 80kg-up to/incl 85kg” and “Over 90kg -up to/incl 95kg”, these two classes shall be added to the Running Order . Looking forward to welcoming you in Benidorm the next week. Best regards,
  4. 1 point
    Sellised sapised kommentaarid võiks vähemalt nii palju läbimõeldud olla, et teadvustada endale seda, et wellness fitness on ju edasiminek bikinist lihasmassi osas, Fitmodel samas tagasiminek kuivuse ja lihasmassi osas - seega mida isehakanud spetsialist täpsemalt mõtles?
  5. 1 point
    Viimased võistlused olid selge märk, et hoolimata võistlejate arvust, on mingisugune kvalifikatsioon lavale pääsemiseks vajalik. Ei saa lasta inimesel enda suva järgi võistlema pääseda. Jah, keegi Olesja? Ja Rõigas?
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×