Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.10.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    No niinonii 2 nädalat on möödas ja saab vähe rõõmsamate nootidega alustada- Põhjamaade Meistrivõistlused, -169cm- hõbemedal Põhjamaade meistrivõistlused toimuvad Rootsi väikelinnas- Alingsas. Arvasin, et tegemist on järjekordse depresiivse väikelinnaga aga võta näpust- nii armas ja lummav linnake! Reisi alustasin juba reede varahommikul kus praktiliselt tühja lennukiga sain otselennu ja 1h20 min Göteburgi. Põhjanaabritele kohaselt on seal ühistranspordiga liiklemine väga lihtne- lennujaama ukse eest väljus buss mis viis 30 minutiga bussiterminali. Sealt maja teisest otsast väljus rong mis viis järgmise 30 minutiga Alingsa linnakesse. Astusin rongi pealt maha, jõudsin juba google mapsi hotelli nime sisestada ja pilku tõstes nägin, et hotell asus otse minu ees- rautejaamast järgmine maja. Selle kõrval oli teine hoone- võistluspaik. Võib öelda, et kõik oli seal VÄGA kompaktne Enne 10 hommikul olin juba kohal ja kohe lasti tuppa ka- Hotell on väga korralik 4tärni ja etteruttavalt võin öelda, et väga hea hommikusöögiga Viskasin jalad seinale ja sain arvutis tööd teha. Kuna planeerisin seekord üksi reisida, kasutasin üle pika aja ka jälle spray-grimmi teenust. Esimene kiht lasti peale reede õhtul ja minu üllatuseks oli seekord kogu protseduur palju kiirem, 3 min peale ja 10 min kuivamist, polnud isegi külm Eelmine aasta Poolas tehti mul vist Pro Taniga ja see kuivas kordades kauem. Kokkuvõttes jäin grimmi täisteenusega väga rahule, kui midagi nuriseda siis järgmine kord laseksin sutsu vähem õli panna, õnneks olime laval kõik ühtsaselt õlised Täisteenus maksis ette makstes 125EUR ja sisaldas 2 kihti ja õlitamist, parandamist ja isegi küüneplaadid tehti svammiga puhtaks Võistlus oli hästi korraldatud ja jooksis kiirelt, bikiine oli 3 kategooriat ja mina olin keskmises- kuni 169 cm. Kella 16-17 ajal oli kõik läbi ja minul hõbemedal kaelas. Jäin kahe Rootslase vahele ja esimest korda näen protokoolis et olen 2. voorus vähem punkte saanud. Tavaliselt on mul keerukam 1. voorus, kus rohkem naisi laval- natsa kehvem skoor ja finaalis tõusen. Natukene paneb kukalt kratsima sest peale 11. võistlust tundisn, et esimest korda oli finaal ja i-walk täpselt selline, et poleks midagi millimeetritki ka mitte muutnud Igaljuhul lõppes võistlus minujaoks positiivse noodiga ja siit on väga mõnus edasi töötada. Sobivalt oli linnakeses parasjagu ka tänavatoidu festival ja õhtu lõpetasimegi food-truckide juures. Meil oli supper mõnus seltkond (aitähh kõigile kes end ära tunnevad!) ja sinna võistlusele võiksin tagasi minna küll! Nüüd jäänud vaid loetud päevad Eesti Meistrivõistlusteni- kohtume juba sellel nädalavahetusel Salmes Seekord ka Eestis vaid 3 bikiini klassi- kuni 164cm, kuni 169cm ja kõik pikemad. Võrdlusi top 3-st Lõppu veel video mis tehtud reede õhtul enne esimest grimmi:
  2. 1 point
    Huvitav kas stsenaarium on ka juba teada või tuleb üles lähipäevil ,oleks selgem pilt kes, mis blokis võistleb, lihtsustab lavatagust ettevalmistust. Naistel eriti, sest sellle järgi saab sättida grimmi, soegu, make jne.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×