Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 21.10.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    21.oktoober 2017 Ja ongi 1 nädal veel jäänud Eesti meistrivõistlusteni. Vorm ja enesetunne on hea ning kulm ka ei tõuse kui perenaine enne lastele keedukartulit tegi kastme ja tomatisalatiga. Motivatsioon on kõrgem kui mingi seapraad! Eelseisval nädalal on vist iga päev vähemalt 1 rühmatreening + jõusaal. Rühmatreeninguga kaotan alati vähemalt 1 kg higi ja pisaratega. Järgmise nädala reedeks planeerin kaalu -78 kg-le. Kummaline, kuidas võistlustega mitteseotud inimesed ajavad teinekord sellist sousti välja. Istun siis pärast trenni puruväsinuna tühja pilguga riideruumis ja järjekordne, kordan järjekordne asjaarmastaja vms tuleb õndsa näoga ja küsib, et kuidas siis võistlustel läks? Ma juba tean, et kui ma jõuan vastata, et võistlused alles tulevad 28-dal ja siis küsitakse, et kas Tartus ja kas Ott Kiivikas ka võistleb ja pm ühesuguseid küsimusi tuleb järjest täpselt nii nagu eelmise ja üle-eelmise vestlejaga ja siis olen valikute ees, et kas jätan ülbe mulje ja ei suhtle üldse või mis ma siis tegema pean kui need küsimustega pommitajad nagunii võistluseid vaatama ei tule sest Tallinn on ikka liiga kaugel ja tasuta pääsmeid ei ole minu võimuses väljastada ja ega neid ei huvitagi, et ainaüksi võistlusgrimmi, võistlejalitsentsi ja paljude muude võistlustega seotud kulutuste peale kulutab võistleja palju-palju rohkem kui mingi tühine 15 eurot pealtvaatajate pileti eest. Uh, te olete nii head kuulajad, et räägiks veel ja veel ja homme jälle keegi küsib raudselt, et kuidas võistlustel läks... Igal juhul olge siis mõnusad ning pidage vastu!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×