Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 17.10.2017 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Viskasin just hetk tagasi asju kohvrisse (jep, jälle pakin) kui äkki meenus, et sätin siin samme järgmisele võistlusele, aga pole veel eelmistki kokku võtnud. Eks põhjuseid on mitmeid- peamiselt siiski kuna on VÄGA kiire olnud- töö ja trenniga koos venivad päevad rohkem kui 12-13-14h pikkusteks ja lihtsalt ei satu pikemalt arvuti taha, et blogi täiendada. Teisalt kindlasti kuna vajasin aega, et asju enda jaoks läbi mõelda ja seedida. Liigume aga siis ajas tagasi üleeelmisesse nädalavahetusse kui toimus Lahtis Ben Weider Legacy Cup. Võistlesin seal eelmine aasta kuni -168cm kategoorias ja sain ülitugevas konkurentsis 5. koha. See aasta oli pikkuse kategooriat veel pikemaks venitatud ja "rinda tuli pista" kuni 169cm reas. Tulemuseks 19. naisest- 7. koht. Olin eelnevalt põgusalt tutvunud nimekirjadega ja teadsin kes sinna tulemas oli. Seega olin juba valmistunud, et suure tõenäosusega jääb parimaks tulemuseks top 6 tagumine ots ja seda ka vaid hea õnne puhul Paraku aga peale 1 aastat ja 10 võistlust koitis ka mulle see hetk, kus finaali uks jäi minu jaoks suletuks. Käisin laval ära 2 ringi ja sellega asi selleks korraks piirdus. Millised on siis need tunded ja emotsioonid? Segased. Püüdsin kohe analüüsida ja mõelda, mis oleks võinud teisiti olla, mida peaks muutma... ja kuna tegemist on nii võrd subjektiivse alaga siis ega kohe ühest ja õiget vastust ei leiagi. Alati on ju ruumi millegi muutmiseks, parandamiseks- selge see. Tagantjärgi oskan vaid öelda, et oli pikk nimekiri ja palju väga häid võistlejaid ja nii lihtsalt on- tuli leppida seekord 7. kohaga. Eks ma tean ka omi nõrgemaid külgi ja töö käib pidevalt aga ega need ei ole midagi sellist mida loetud päevade või nädalatega muudaks... Ka punktitabel annab aimu- kui tasavägine võistlus oli, punkti vahed taga pool minimaalsed ja ilmselt ka kohtunikel oli omajagu tegemist, et naisi reastada. Muidugi oli kohal ka Ukraina sõjaprintsess Oksana (kes pole vist kordagi kullata lavalt maha astunud ) kes just Arnoldidl overall võidu võttis. Expo seekord suuremat muljet ei jätnud, eks enamus oli eelmine aasta nähtud aga võistlus oli hästi korraldatud ja tore oli nädalavahetuseks perega koos kodust välja saada. Nüüd veel loetud päevad ja reedel stardin Rootsi poole- 21. oktoobril toimuvad Põhjamaade Meistrivõistlused. Ka seal ei ole kahjuks minu pikkust ja pean pikematega koos olema- selge on see, et ette ma kaotama ei lähe Aitähh kõigile kes on vahepeal kirjutanud ja kaasa elanud- kaugel need Eestikad ongi- juba järgmine nädalavahetus! Kes motivatsiooniga probleeme soovitan Salmesse kohale tulla, grimmi lõhn ja palju vormis inimesi- annab jõudu juurde küll
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×