Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 31.03.2017 in Postitused

  1. 1 point
    Kallid võistlejad! Panen siia võistleja ankeedi, palun lae alla, täida ära ning võta homme registreerumisele (kell 10-11) kaasa! Kohapeal ka ankeedid täitmiseks olemas AGA tee nii enda kui korraldaja elu lihtsamaks Nii saame hommikul registreerumisel kiiremini asjad aetud! voistlejaankeet.pdf Homseni!
  2. 1 point
    MyBody.ee super pakkumised laupäevasel expo'l!
  3. 1 point
    Tere, sõbrad. Pole ammu kirjutanud. Kirjutan enda trennidest ja võistlusplaanidest ka, aga hiljem. Praegu on põhiteema muidugi kevadine võistlushooaeg. Minu juhendatavatest jõuab lõpuks lavale 4 sportlast. Treeneri raskest elust võib ka pikalt kirjutada, aga eks mõni teine kord. Kõigi jaoks on tegu esimeste võistlustega. Enda kohta on kõik tublit tööd teinud. Juba lavale jõudmine on ju suur saavutus... Mul poleks muidugi treenerimedalite vastu midagi. Vahepeal suutsin ka ise hasarti minna, et "sellele sportlasele/treeneri sportlasele võiks küll ära teha". Enda esimese võistluse vormi vaadates pole ilmselt mõtet sportlastele nii suurt survet panna. Tänapäeval tahavad kõik kõike kiiresti ja lihtsalt. Sotsiaalmeedia loob võimatuid standardeid kui mõni geneetiline ime suudab 1 aastaga EMil kaasa rääkida jne... EKV 2006 Cäroly võistleb juunioride bikiinifitnessis. Nagu näha on ta suure töö ära teinud. Vanust on alles 21 ja põhiline ongi suur tahe. Pärnus saame esimese kogemuse ja kindlasti parandame veel vormi EKVks. Silja on teinud samuti ära suure töö. Võistleb bikiinifitness +166cm. Ta on mind oma aastase tööga ausalt üllatanud. Kuna paljud tahavad võistelda, aga lavale jõuab ca 10%, olen alati alguses skeptiline. Silja tõestas, et sihikindlus viib eesmärgini. Maria võistleb "ülipopulaarses" naiste bodyfitnessis. Tema tuli minu juurde aasta tagasi võistlusplaanideta. Areng on aga olnud väga hea ja seega otsustasime aasta alguses võistelda. Muidugi saaks seda teemanti veel lihvida, aga küll jõuab järgmiseks korraks. Kõigepealt üldse vaatame, kuidas see võistlemise asi meeldima hakkab. Rasvaprotsent on tal väga hea. Ajab kadedaks. Minu rõõmuks õnnestub lavale juurde tuua ka üks klassikaline kulturist. Kui Michael küsis, et kas peaks võistlema rannafitnessis või klassikas, siis ma ütlesin muidugi, et klassikas. Lihasmass on tal olemas, rasvaprotsent on ka paigas. Ainult poseerimise ja vabakavaga peab jätkuvalt tööd tegema. Olgu, praeguseks kõik, tööle tagasi. Näeme juba laupäeval Pärnus!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×