Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 13.02.2016 in Postitused

  1. 1 point
    Hey! Annaks väikese ülevaate sündmustest ka enda vaatevinklist! Nii palju tublisid tüdrukuid siin, et tuleb päris palju vaeva näha, et tempos püsida! Korralik treening on käinud pühapäevast saadik! Kristinaga, omaette, grupis ... kardio, HIIT, jõutreening, poksi ... kõike. Pilte pole jõudnud õieti tehagi aga mõni siiski: Tänane päev sai lõpetatud rinna-trenniga, homme saab olema kerge jalatrenn ja ilmselt veeeeel kardiot Aga tuleb ausalt ära öelda - võrreldes Kristina trennidega, on mu jõutreeningud nagu lõõgastavad spa-puhkused Nädalavahetusel püüan võimalikult palju puhata (trennide vahepeal muidugi) ning uuel nädalal juba maksimumiga. Ootan põnevusega ka toitumiskava! Praegu püüan ise võimalikult korralik olla, aga homme ma arvan, et teen vist ühe cheati ja ... söön pruuni riisi asemel ühe korra valget riisi... #yolo. Nädala võib üldiselt kokku võtta niimoodi:
  2. 1 point
    Tervitused kõigile! Olen, nii öelda, "kuueteistkümnes" fme2016. Täna sain mõõdetud, ning tulemuseks - peab tegema päris palju töid! Treeningkava on käes, kuid toitumiskava veel ootel. Aga tänasest alates on mul tervislik toitumine juba alanud, muidu olen suuuuur maiasmokk! Aga teie olete juba nii tublid ja töökad! Soovin meile kõigile saavutada head võistlusvormi ja loomulikult palju jõudu ja edu!
  3. 1 point
    videosid pole minu arvutis näha... peab vist lingid youtubist panema... Aga tänane trenn mul läks hästi. Smit on kõva asi, ei jõudnud kõik ära teha Venitus:
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×