Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09.05.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Hea mõte. Dieedi ajal sai pidevalt katsetatud erinevate toitudega ning üle pika aja üritasin isegi kooke küpsetada. Kõik ikka selleks, et leida mingi maagiline toiduaine või luua eine, mis paremini nälga rahuldaks ja energiat annaks. Ise pähklivõi tegemine peaks suhteliselt lihtne ettevõtmine olema, kui kodus korralik köögikombain olemas. Lihtsalt pähklid sisse ning purustama. Vahelduva eduga mingi 10 minti neid püreestada ja vahepeal kombaini seintelt maha kraapides peaks lõpptulemus päris ilus tulema. Kuna rasvasisaldus on pähklites niivõrd suur, siis peale mõnda minutit peaks asi vaikselt vedelamaks muutuma. Endal mul sellist köögiinventari ei ole, muidu prooviks järgi. Kindlasti peaks proovima selliseid lahendusi, et näiteks lõpptoodangu sisse mõnda valgupulbrit veel lisada. Päris huvitav asi võiks tulla - shokolaadine pähklivõi, mis on äärmiselt valgu ja rasvarikas, kuid praktiliselt süsivesikuvaba. Nice.
  2. 1 point
    Tere! Nädalavahetusel toimunud surumise EMV möödusid väga hästi. Esimesel kaalumisel olin 650g üle. Tegin 15 min kerget sörki + 10 min kuuma dušši ja siis juba kaal 73,9kg. Alla panin 135kg, et 100% kindel olla ja esimene katse kirja saada. See oli väga kerge ja järgmiseks panin 145kg, mis õnnestus tehniliselt kõige paremini. Viimane katse 150kg ja sain ka selle kirja. Enda kaalus 2. koht absoluudi 1. mehe Gunnari järel . Pärast tegin kergelt kohalikus jõusaalis triitsa ja biitsa peale. Esmaspäeval vaatasin, mis seisus hetkel kükk on, kuna järgmine võistlus 16. mai SELL'i mängud ja palju aega katsetamiseks enam ei ole. Vaikselt soojaks ja siis 1x150kg, 155kg (uus rekord), 160kg (veel uuem rekord). Kuna tunnen, et mul küki keskmine osa kõige nõrgem, siis tegin lisaks pausiga pingilt kükki 10x6x115kg. Pärast veel jalasirutused, kõht ja seljasirutaja. Eile proovisin ise teha maapähklivõid. Kuna hind tuleb mitu korda odavam ja siis tead ka, et on tegemist puhta kraamiga ja mingit muud jama pole lisatud. Esialgu proovisin väikse koguse teha ja tuli väga normaalselt välja. 1. Lükkasin pähklid mikrolaineahju 2 minutiks. 2. Puhastasin pähklid pruunikatest kestadest. 3. Valasin pähklid köögikombaini ja lasin 5 minutit käia. 4. Kraapisin kraami kokku ja panin topsi. Alguses oli väheke vedel, aga praeguseks on ilusti ära tahenenud ja seisab külmkapis. Pähklivõid lisan hommikuti pudru sisse ja teinekord õhtuti söön niisama, kui näen, et päevane kaloraaž liiga madalaks jäänud. Tänane 2. söögikord oli piim, keefir, külmutatud maasikad ja laimi-juustukoogi puding. Siiamaani söödud pudingutest on see minu lemmik. Väiksed tükikesed, mis kokku jäid, krõmpsuvad mõnusalt ja meenutavad "Kalevi" küpsise tükikesi. Varsti trenni, kus täna plaanis raske rind, triits, biits ja õlg. Kuulmiseni!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×