Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09.04.2014 in Postitused

  1. 1 point
    http://www.fitness.ee/artikkel/1548/miks-ma-joon-iga-paev-tooreid-munakollaseid * Munakollased on suurepärane letsitiini allikas. Letsitiin on oluline meie maksale, ajule ja nahale. Unustage sojast saadav letsitiin, mis on põhimõtteliselt tööstuslik jääkprodukt ja rahuldage selle asemel oma letsitiini vajadus munakollastest tuleneva letsitiiniga.
  2. 1 point
  3. 1 point
    Ma ei aja seda teemat põhjendamatult suureks, vaid olen sellel teemal arutlenud viimase 24 tunni jooksul paljude kulturismisõpradega ning leidsin, et see teema on huvitav ja vajalik. Igal juhul tulen ilmselt ikka Eesti KV-l välja, aga viimase otsuse langetan viimasel registreerimispäeval. Iga asi on millekski hea ning selle arutelu tulemusena võidab ju ainult Eesti kulturism! Peace!
  4. 1 point
    Annan endast vahepeal märku. Eks ma vaikselt mustade silmaalustega tiksun, teen oma trenne, annan trenne, mõtlen kogu ärkvelolekuaja söögist, unes õnneks sööki näinud veel ei ole Vahepeal on tunne ikka päris kehv, mitte isegi nii, et kõht tühi oleks, eiei, kõht brokolit ja asju täis ilusti, lihtsalt jõuetus ja energiapuudus on. Selge see, et trenne on palju, mida anda ka, kuid see on mu töö ning seda teen ma südamega, ei huvita, kannatan ära. Kusjuures dieet paneb unerežiimi paika. Ärkan alati vara ning tahan süüa ning sellest tulenevalt jõuan ka magama normaalsel ajal. Kui ikka õhtuti kõhu täis pargiks, siis hommikuti naljalt ei viitsiks üles ajada ennast. Õnneks algavad päevad mul vara ning see tuleb hetkel kasuks. Vorm hakkab vaikselt juba täitsa tulema, ei ütleks, et oleksin kunagi parem välja nainud, kui juba praegu, muidugi selgub see alles laval ning enda suhtes olen ma alati kriitiline ning pean end pehmeks, samas on näha, et vaskulaarsust ja separatsiooni tublisti juurde tulnud ning seda kõike veel ka suurema kaalu juures. Hetkel olen suutnud ilusti oma -700g nädalas tempost kinni pidada. Kui L/P pidin olema 93,3, siis täna K olingi juba täpselt 93,0. Loomulikult võib kaal kohati teha ulmekõikumisi, kuid üldjoontes siiski ilusti grammipealt graafikus. Jätkan seda tempot kuni karikani ning sealt veel edasi vastavalt vajadusele. Teen esimeseks võistluseks karika, kuna vahevõistlustega kaasneb alati kerge lõdvaltvõtmine pärast ja juba ongi kuulda, kuidas mõni härra end vigaseks pugis vahepeal Kasutan seda järelejäänud aega maksimaalselt rasvapõletuseks ära, sest olgugi, et EM-ile sõit, on siiski karikale tugevaid vastaseid oodata ning endast vaja sellegi poolest maksimum anda, saab mis saab. Täna idee poolest nö "puhkepäev" ehk siis, kui ütlen puhkepäev, tähendab see jõusaalivaba päeva. Kaks pumpi vaja sellegi poolest teha. 100% lebopäeva pole olnudki kordagi. Toit maitseb juba imehästi, maitsestamata kohupiim hapukoorega on tõelise magustoidu eest, mille Rücki repertuaarist laenasin päeva viimaseks toidukorraks Lisandeid tarbin niipalju, et hommikuti pudru sisse hera80, maitseid vahetan mitme vahel koguaeg, jõusaali ja pumpide ajal BCAA ning sinna juurde veel kreatiini. Päeva peale palju-palju kohvi
  5. 1 point
  6. 1 point
    Tervitused! Väheke huumorit eilsest trennis: NB! Jälgige Peebu kiirust
  7. 1 point
    Täna tegin käsi trennis. Kitsalt surumisel oli vaja raskust lisada - 105kg kangil ja kenasti tuli 4x5 ära . Üldse jäi igas harjutuses tohutu varu millegi pärast. Täna võtsin oma menüüsse lisanditest ka Workout Shocki ja ei teagi, kas nüüd selle pärast. Platseebo ei saa olla, sest ma trennis ei mäletanudki, et võtsin seda enne trenni . Aga jah.. järgmine trenn peaksin raskusi lisama mõne harjutuse puhul. Kindlasti mitte kõigi, sest muidu on liiga järsk koormuse tõus. 5kg ühe harjutuse puhul tuleb kokku juba umbes 200kg rohkem. Hetkel menüüs siis: Workout shock - enne treeningut. Workout Intra - trenni ajal. Whey3 - pärast treeningut ja ka päeval valguvajaduse katmiseks. Kuna Fasti putkast batoonid, smoothied ja pudding läksid nagu soojad saiad, siis uutele võistlejatele teadmiseks, et kõik IFBB võistlejad saavad FitShopist 20% allahindlust!
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×