Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 19.01.2014 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
  2. 1 point
    Uue liikmena liitus Hendrik Oviir, kes on vana jõutõstja ja nüüd valmistame teda ette juuniorite Physique kategooriaks. Selge, et selles on tal minuarvates suurem potensiaal kui jõutõstmises. No eks me oleme ennegi jõutõstjatelt head materiali ära napsanud.... .
  3. 1 point
    Ma ka pole ammu enda tegemistes teada andnud, trenni teen vaikselt ja tasapisi. Kuid Kaidole vastuseks, siis ta suutis mulle endasi anda oma reisimispisiku Peaaegu olen 2 aastat mööda laia maailma ringi käinud. Hetkel elan ja töötan Armeenias. Pilt tehtud 2013a Juunikus Sahara kõrbes
  4. 1 point
    Tänud vastuste eest.. nüüd arvan, et jään siiski hera80 juurde
  5. 1 point
    Kui joonist annab tõlgendada mitmeti, siis on halb joonis. Kui oleks kirjas töövõime taastumise lõpus, oleks paremini arusaadav, sest peale superkompensatsiooni lõppu hakkavad näitajad uuesti langema.
  6. 1 point
    Tim. Sinu võimalus särada - seleta võhikutele lahti mis ma valesti ütlesin !
  7. 1 point
    Ma olen algaja ja ma ei taju mingistest monosahhariidest , ega polüsahhariididest . Oleks vaja lihtsamini ja lühidalt seletada , mitte mingi füüsika tundi anda siin .
  8. 1 point
  9. 1 point
    Segased vennad. Ma teen 12x50kg korraliku tehnikaga ning tahaks nurka roopi panna.
  10. 1 point
    Viimase video põhjal võiks ju öelda, et svung oleks igakuiseks võistluseks hea? Olgu siis 40, 45 või 50kg kang. 5min järjest seda teha, nii et kangi maha ei pane.
  11. 1 point
    Annan endast ka märku, pole veel päris kaduma läinud, võib lausa öelda, et töö käib viimased nädalad juba väga intensiivselt, sest EMVni on jäänud kõigest 7 nädalat. Kuna võistlused ei ole enam mägede taga, siis juba eelmisel nädalal sai trikoo kapist välja otsitud, et esimesed katsetused ära teha. Sügisene võistlus selle taha pmts läks, et trikoo kätte saamine venis ja harjutada ei saanud, siis nüüd olen juba varakult peale hakanud, et kevadel ikkagi head minekut näidata. Kuna viimasel ajal olen ainult surumisest videosi lisanud ja võib jääda mulje, et ainult surumisega tegelengi, siis täna parandan selle vea ja lisan ka kükist ühe video. Tegin siis pehmete kummidega, aga kasutasin sidemeid ja trikoo põhja. Kuna varem pole nende kummidega teinud, siis kahjuks võrdlusmoment puudub, aga pingutus oli mõnus
  12. 1 point
    Võib ka panna sellise reegli, et kang peab tegema rinnal pausi. Kerge üks sekund. See lihtsustaks ka tunduvalt korduste lugemist, rinna puutumise järgimist, välistaks põrgatuse ning samas muudaks kindlasti harjutuse tehniliselt raskemaks. Mulle vähemalt tundub, et mingi ilge vehkimine polegi nii äge võistlus - aga näha, kuidas meestel lihased põlevad valust, et sellest pausi surnud punktist üles suruda jälle - see üleks äge
  13. 1 point
    Ma nüüd täpselt ei saagi aru, mis toimub. Toimub siis see kangikompleksi võistlus või mitte ? Revalis pidid poisid kõvasti harjutama. Ka mina muutsin enda treeningkava vastavalt antud kompleksile ja olen paika pannud ka esimese reaalse katse kuupäeva. Olen hakanud tegema jalale ja õlale rohkem mahtu. Jala päeva lõpus teen läbi korduvalt kang peakohal kükki+rinnalkükk+turjalkükk. Ma saan aru, et Janar tegi korraliku tulemuse ette ja kordagi kangi maha ei pannud, kuid see ei tähenda, et peaks kohe selle võistluse katki jätma. Ilmselt kükkimise võistlusel poleks pooltki nii palju osalejaid olnud, kui Raus oleks oma video esimesel päeval üles postitanud. Te ei pea teistest paremad olema - pange paika endale aeg ja võidelge et see ära realiseerida. Vabandan juba ette ära, kui minu järgnev jutt solvab kedagi. See suhtumine on väga tüüpiline. Kükkivõistluse eel tekitati eos juba poleemikat, millega kergemad osavõtjad endale kaastunnet otsisid. Hakati hädaldama, et raskematel meestel on seda harjutust kergem teha ja mis iganes. Täpselt nagu praegu - ei suudeta Janarist paremat aega teha, seega pole sellel võistlusel mõtet. Kas te elategi terve enda elu sellise suhtumise järgi ? Kui juba võistluste soovitamise peale läks ( ja arvestada et praegu kergemad poisid on soovitanud keharaskustega harjutusi), siis minu soovitused : Kükk 170 kiloga 3 minuti jooksul Lamades surumine 150 kiloga 3 minuti jooksul Jõutõmme 200 kiloga 3 minuti jooksul Jõudu
  14. 0 points
    Enne trenni polüsahhariide ja peale trenni/trenni ajal monosahhariide. Peale trenni võiks superkompensatsiooni targalt ära kasutada ja valgud ka sisse juua.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×