Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 20.12.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Ava post siis minu poolt. Tegin ka kerge katsetuse - 83 korda. Videost tundub, et kipub kohati kükk kõrgeks jääma siiski peaks paraleel vähemalt käes olema, püksid kohati petavad. Üldiselt ma üle 5 korduse seerias ei tee ja hiljem oli päris tükk tegemist söögi sees hoidmisega Vaatasin, et jäi põhimõtteliselt 10 sekundit varu ja kui vast eelmise päeva sumo deadliftist jalad hellad poleks olnud siis vast 100x oleks reaalne. Seda vast ei ole mõtet üritama minna, aeroobne treening on ilmselgelt puudulik. Kiitus algatajale! Tore challenge
  2. 1 point
    Algajal võib olla ebatavalisest koormusest tulenevat lihasvalu ning potentsiaalsetest vigastustest pärinevat valu raske eristada. Ma soovitaks alguses pigem kergemalt võtta. Kiiret pole ju tegelikult sul kuhugi. Treening võiks olla siiski meeldiv tegevus, mitte läbi valu rassimine. Olgugi, et kerge lihasvalu pole enamasti probleem, ei näe ma mõtet tugevama valu puhul end sundida. Ajapikku su keha harjub ning sellised lihasvalud võivad täiesti kaduda. Ise pole juba aastaid neid tundnud.
  3. 1 point
    Sinu pildi jrgi võiks jalg just tiba suurem olla
  4. 1 point
    Tubli, Watson! Nüüd uuri veel välja, mis võistlused olid tulemas ja saadki teada, kes kasutas.
  5. 1 point
    Tšekid on juuni, juuli väljastatud ja üks septembris. Ma ise eeldaks, et need pigem siis off-seasoni ajal ostetud ehk järeldades, et talisportlastele.
  6. 1 point
    Tänane tulemus - 102 kükki... Tundub, et teen liiga korralikud ja sügavad kükid , päris tõsiselt, sellise sügavusega hetke 102 kükki ületada on väga raske. Olid hetkelised seisakud, aga siiski, töö käis taas suhteliselt 5 minutit jutti. 105 oleks olnud ka sellise sügavusega reaalne, aga, kuna mul läks lugemine suhteliselt alguses sassi siis hea, et see ükski üle tuli. Palusin poisil iga minuti tagant aega öelda, ta ütleski, kuid mina keset saali olles esimest minutit ei kuulnud ja siis läks kogu arvepidamine päris varakult sassi ja "ladusin" umbes. Viimasel katsetusel proovin ka poolkükki, nagu enamus teeb, loodan sealt korralikku korduste varu.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×