Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12.11.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Eks peagi lähiaastatel saad kindlasti ka eismesed traumad ja vigastused jõusaalis. Enamik lõhub alaselja ära, kas siis jõutõmbe või kükkimise käigus, või ka jalapressil, või muul viisil. Paljud saavad õlavigastuse. Eks need vigastused tulevad kindlasti, selleks on aga füsioterapeudid, ja spordiarstid. Võib juba varakult hakata jälgima internetis füsioterapeudide suhtlust, et valida omale välja sobiv terapeut.
  2. 2 points
    Tellisin toitumiskava kasutajalt Sarge.
  3. 1 point
    Ma nüüd ei ütleks, et ma ise üliaktiivne seltskonnategelane oleksin kunagi olnud, ööklubidessegi olen oma 32-eluaasta jooksul vaid loetud korrad sattunud, sedagi mõne ürituse raames... Alkoholi ma ei tarbi, suitsu pole kunagi proovinudki ja korralikku ööund hindan väga, nii et ma pigem olen eelistanud kodus magada pidutsemise asemel Ma ei ole ka eriline suur sõbrannataja, seda enam hindan neid kordi, kui olen saanud näiteks oma parima sõbrannaga kusagi vanalinna shokolaadikohviku sisehoovis mõnusa tassikese latte ja hea muusika saatel natuke lobiseda. Kvaliteet loeb! Üldiselt eelistan siiski oma kodus perekeskis toimetada, aja maha võtta, tegeleda kõige sellega, millega trennipäevadel ei jõua.
  4. 1 point
    Mhmh, see on jubeee veidrik, jah, tahab keset ööd süüa... ööklubid ju ei paku.. Aga need, kes öö läbi juua tahavad, neid ei pea keegi napakaks.
  5. 1 point
  6. 1 point
    Kindlasti aitab ka ainult toitumise korda seadmine. Kuid samas on treeningu mõju lõpptulemusele ikka väga suur. Ainult kaalukadu võib küll vähendada ümbermõõte, aga nö. "lodevus" ei kao üldjuhul kuskile. Treeningu puhul pole palju vaja. Algaja jaoks on kodus kasvõi 4x15 minti trenni käepäraste vahendite ning enda kehaakaluga ja piisava koormusega maa ja ilm. Kelle käest kava tellida on suuresti sinu valik. Siit lehe kaudu peaks enamike käest päris asjalikku nõu saama. Ise võin soovitada minu signatuuris olevat kaalustalla programmi. Vähese ajaga algajale treenijale on just sobivad programmid loodud.
  7. 0 points
    Mõtekas valik. Tema puhul on ka treeneri-rollile vastav intelligentsus-nivoo heal tasemel, näiteks ei ärritu, ei ropenda, võtab optimistlikult, lisaks abistab, aktiivne oma valdkonnas. Kirp näiteks siiski kaldub aeg-ajalt negativismi, Archandel ropendab ja mõni treener teeb muid trikke.
  8. -1 points
    Kanepivalgu pulber: http://www.tervitus.ee/epood/Kanepivalgu-pulber-300-g--BIO/ Spirulina valgupulber: http://matepood.ee/index.php?product_id=275&page=shop.product_details&category_id=27&flypage=flypage.tpl&option=com_virtuemart&Itemid=71&vmcchk=1&Itemid=71 Aga kui olid ilma pulbrita ja halbade söökideta tänaseni edukas, siis milleks seda pulbrit vaja on? Pulber on surnud toit, see sobib vaid kosmoses söömiseks, kuna kosmoses pole elu. Maapealses elus on mõtekas ikka päris toitu süüa. Muidu ma ise ei söö liha ka eriti, olen laktoositalumatu, ja verenäitajad head- ma ei sooviks pulbritega verd rikkuda, ega soovita ka sulle.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×