Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30.08.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Vabandust vabandust. Igal inimesel on millegi vastu allergia. Kindlasti ei soovita ma süüa inimestel greipi kui nad on selle vastu allergilised. Kui mu sõbral on pähkli vastu allergia siis ma ei ütle talle, et söö pähkleid seal on ikka palju kasulikke rasvu. Alternatiiv - nt. avokaado. Igal inimesel on võimalus valida. Kellele greip ei maitse ärge siis sööge, sööge kurki. Kurk on ka nagu hea. Ei. Mina söön kurki. Kõik mida ma siin blogis kirjutan on minu kohta. Kui ma kasutangi väljendeid sööge, söögem, tehke, olge siis mõtlen ma ennast. Mulle lihtsalt meeldib lennelda oma ideedega. Kui teil on millegi vastu allergia või teile lihtsalt ei maitse siis ei pea kohe kindlasti sööma neid asju, mis teile ei meeldi. On mustmiljon alternatiive igale toidule. Leidke enda jaoks see õige ja ärge elage teiste järgi. Iga inimene on omaette projekt, mida peab siis kas vastavalt iga päev täiendama või seisab see projekt juba aastaid ühe koha peal. Igatahes on see üks lõputa projekt, milleni võib väga lähedale jõuda ning saab ka väga kaugeks jääda. Valik on teie. Vabandan kui panin kellegi greipi sööma vastu tema tahtmist. Ma söön vanaema juurest korjatud õunu ka
  2. 1 point
  3. -1 points
    Taskufilosoof , reläx.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×