Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26.08.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    25.august 2013 Täna oli teguderohke pühapäev ja loomulikult käisin ka trennis! Kui mina koos hr Rainer Neemsaluga Fitlife spordiklubi uksest sisse astusin, siis oli pidu juba alanud! Hr Rainer muudkui valetab ja vormi tal ka ei ole, aga ma ei räägi sellest kellelegi. Jõusaalis oli tõeline staaride paraad eesotsas hr Uppini ja Andreasega. Uppinil olid seekord püksid ka jalas. Minu treening kujunes täna jälle selliseks nagu ikka viimasel ajal- soojendus, jalad-sääred, lõuatõmmete-rööbaspuude maraton, lisaks erinevad lihasgruppide harjutused: Selja tõmbed hantliga, surumine-lendamine rinnale, lisaks triceps-biceps. Toitumine on range ning kursist kõrvale astuda ei ole kavatsustki. Kõik toimib ja see on oluline. Rasvapalle söön ilmselt jõulude ajal kui see kedagi huvitab. Lisanditest; PUMP+, SHOCK, BLOCK ja FEED. Õhtul JOINT+ ja PUDDING. Mõned pildid ka tänasest trennist: Selg-biceps-kõht Lailihas eest Team FAST peeglis Triceps Bicepsi tõmbed vastu rinda (bodypumpist) Võtsin sisse ka laialthaardes tõmbed. Hakkan vaikselt numbreid suurendama
  2. 1 point
  3. 1 point
  4. 1 point
  5. 1 point
  6. 1 point
    Let the show begin - finding the perfect mom for little gingers :D
  7. 1 point
    Äkki ka kedagi huvitab... Nagu teada, olen kehv kükkija, surumine küündib peaaegu küki tasemele või vastupidi, seetõttu otsustasin küki kätte võtta ja vaadata kuidas see areneb. Kaks nädalat tagasi jäin veel 90kg-le alla, nüüd kaks nädalat hiljem tegin 10x3 90kg, kang tundus suht kerge õlul, tehnika on ka lihvimist saanud. Suur aitäh ka Raunole, kes viitsis mulle õpetussõnu jagada. Ega see mingi suur number ole kui kõrvutada mind Laura, teiste tugevate naiste või meestega, aga kui nüüd sai ka lõpuks mindud jõutõstmise suuna peale üle (ega see kerge otsus polnud), mitte ei tee kahte erinevat ala korraga nagu eelneval aastal, vaatab kas tulemused ka paremaks lähevad. Endal on olnud peaaegu kuni praeguseni fitnessi ja jõutõstmise kava segamini all, sellest on ka palju seerialist vastupidavust, aga see-eest puudub kõrge maksimum. Nüüd otsustasin end kätte võtta ja paugutama hakata RAW-is, varustus on veel võõras... Aga jah, söön "ilusasti", jalg ikka veel triibutab, samas eelmise sügisega võrreldes omajagu kaalu juures. Laura võtab alla, ma võtan juurde, varsti leiame kuldse kesktee... Omal kohal ikka valgurikas toit, süskari võtan vahel välja, siis kaal kukub kolinal.. ja siis panen tagasi, saab jälle paisutud. Kõik siin eelnevalt on maininud toidulisandeid, ma firmadele reklaami ei hakka tegema. Steroide ei kasuta. Aga jah, kreatiin, beeta-alaniin jne..., eks teate ise ka. Ja naisterahva kohta väike tagasihoidlik kükk ka... https://www.facebook.com/photo.php?v=624503547571936&set=vb.100000368908008&type=2&theater
  8. 1 point
    Tuleks? Enamike jaoks see küll mingi määrava tähtsusega ei ole. Energiavarude kohesel taastamisel on ikkagist siis rohkem mõtet, kui lähiajal peale trenni peaks olema uuesti soov keha kurnata. Aga võib muidugi, kui soovi on. Lihtsalt enamike inimeste jaoks sealt mingit imelist kasutegurit küll ei teki lihaskasvu või rasvapõletuse kummagi jaoks.
  9. 1 point
    Vaadates kuti pilti ja seda, mis aastaga toimunud, ei maksaks küll kellelgi öelda, et midagi valesti/puudu/üle on. Kartul on mõttetu? Üks tasakaalustatumaid süsivesikuallikaid, kapsas, kaun ja klii võib kõrvale ikka käia. Aga kui valida, kas kartul või need 3, siis ise võtaks pigem kartuli. Mitte, et kapsas suvaline asi oleks aga prioriteet oleks niipidi. Üldse ei ole mõistlik anda soovitusi, mis baseeruvad isiklikel väärarusaamadel või 'kogemustel'. Väga korralik muutus!
  10. 1 point
    07.10.2012 03.08.2013 Lisan siis võrdluseks pildid mis muidugi on peaaegu aastase vahega , aga noh vähemalt natukene aru saada, mis muutus toimunud on:).
  11. 1 point
    Täna sai käidud koos Lauraga rasvaprotsenti mõõtmas Minu tulemused nii head polnud. Eks omajagu läks kevadel tarkusehammaste väljatõmbamisega ( 1,5 kuu vältel iga kahe nädala tagant tõmmati hammas, mille järel mitu päeva korralikult süüa ei saanud ) ja teine osa läks peale Jaanipäeva, kui hakkasin taimetoitlaseks. Sügisega võrreldes olen kaotanud 5,3kg liha ja 8,3kg pekki. Kokku tuleb 13,6kg ( tegelik on pea 15kg ) Kaalunumbrites veidi kahtlen, kuna kodus, EJTL ja Revali kaalud näitavad üht ja sama numbrit. Regionaalhaigla oma aga 200g rohkem ning skanneerimise tulemus lausa 500g rohkem. Aga suht hea pildi sai ikkagi ette. Liha kadus jalgades 2,3kg ( see oli pigem hea uudis, kuna kolmevõistlust ma nagunii ei tee ja põdrajalgadeni on veel pikk tee ), kätele tuli juurde 300g ( see oli täielik üllatus, kuna käe ümbermõõt on kahanenud 2,5cm ja kuna käel on rasvaprotsent ka tõusnud, siis usun, et viga tekib aparaadil kehaosadeks jaotamisel ) ja ülejäänud tuli siis torsost jne ( seda jään tagaigatsema ) Võibolla mõnel tekib küsimus jõutõstja ja taimetoitlus, siis vastaks nii. Peale hammaste eemaldamist tundsin, kuidas "juhe on koos", manustatud antibiootikumid ja valuvaigistid. Tundsin, et nüüd on vaja puhastust. Valisin selleks taimetoitluse. Plaanisin olla taimedel vaid ühe nädala, aga hakkas meeldima, just see heaolutunne. Isegi nahk reageeris sellele, näiteks kuivanud küünarnukid on nüüd ilusad ja pehmed, nagu värskelt kreemitatud Lisaks avastasin, et võib julgelt kooki süüa ilma, et see mõjuks järgmisel päeval kaalule ja ma ei pea silmas pisikest koogitükki tiku otsas vaid ikka suurt taldrikutäit. Sünnipäeval sai söödud ca 1kg Charlotte kooki, õhtul väike aeroobne otsa ja hommikul olin 100g kergem kui eelmisel päeval Paari nädala pärast hakkasin lisama piimatooteid ( kodujuustu ja kohupiima ning peale trenni vadakut ). Lihast, eriti sealihast, hoian kaugele eemale, korra või kaks nädalas söön kanaliha. Enamuse lihast saadud kalorid asendasin marjadega. Marjad aitasid ka loobuda lihast, olid nagu lohutus valitud teele ( esimesed kaks päev oli jube raske olla, kõht koguaeg tühi ). Valku üritan saada piimatoodetega 1,5-2g iga keha kilogrammi kohta. Peale uute toitumisharjumustega kohanemist, maitseb toit vähe teisiti ning tunnen rohkem, mis annab ja mis võtab energiat. Näiteks värske kartul, mahekaup on neutraalne, aga imporditud kaup tekitab peale söömist energia vaakumi, sama efekti tekitab saia või siis nisu söömine. Siiani pole veel kaalu langemise pärast pingutanud, see langeb hetkel ise. Kaal muutus aktuaalseks peale teist nädalat, las ta siis läheb kui soovib Järgmise kaalumise teen, kui näen numbreid alla 95, siis saab korralikumad järeldused teha.
  12. 1 point
    Kus on blogi :D:D? Täna juba 9 juuli !
  13. 1 point
    Ütleme nii, et superlux Usun, et paljud naised on kadedad, sest jumal on Sulle andnud ilusa naiseliku raami. Argo
  14. 1 point
    Kui Sa pildistad lähedalt, siis tundubki suur.Mina arvan, et täitsa püss Ühesõnaga kuulud kategooriasse "Ära kujuta ette!" Argo
  15. 1 point
    Niiet kui Kiivikas hakkaks maratoonariks, siis tal lihased väiksemaks ei läheks? Teadmiseks niipalju, et lihaskuid on võimelised ka oma tüüpi muutma (kiirest aeglaseks, järelikult ka erineva mahuga): Vastavalt suurenenud lihase koormamisele muudetakse ka raku talitlust. Erinevates lihaskiududes on erinevad valkude isovormid. Valkude isovormide muutus lihaskius kutsub esile ka lihaskiu ning kogu lihase fenotüübi muutuse. Need muutused reguleeritakse transkriptsiooni tasandil, mis kutsub esile vastavate valkude isovormide RNA sünteesi, millest omakorda sünteesitakse vastav valgumolekul.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×