Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 25.08.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 1 point
    Kui kuri peab olema, et sobilikuks osutub?
  2. 1 point
    No tegelt söögikava kui niisugust pole sest mul on olnud üks reegel mille järgi ma toitund olen-söön rusikasuuruse portsu iga toidukord.Söön 5 korda päevas.Joon klaas vett enne igat toidukorda ja söön palju rohelist.
  3. 1 point
    Väike vahe kokkuvõte trennidest, kõik trennid on peaaegu saanud tehtud, va 2 trenni , kui sai väike soome trip tehtud. Vormil suve kohta pole viga, tõmbes on tulnud uus isiklik rekord 220 kg, kükkisin uue isikliku 185 kg jne. Esmaspäeval siis tegin rinnalt kükki, max raskuseks jähi 135 kg ning otsa hack tõmme kus suutsin 180 kg 4 kordust. Surumise vorm oli ka vahepeal üllatavalt hea, 165 kg suutsin 4 kordust suruda aga hetkel nagu oleks mingi vormi langus toimunud kuna kang kätel nii raske kuid siiski 3 selt pakult surusin 205 kg 2 kordust(ilma surumisesärgita) ja neljaselt pakult 215kg 1 kordus. Nüüdsest siis jälle ketid ja kiiruslikud trennid , sest kohe ju võistlused tulemas. Keha kaal püsib endiselt seal 73 jurues ( hommikuti) toidu lisanditest ikka fast creatine ning budding( vahepalana) ja muscle plus. Pühapäeval plaanis siis kiiruslik surumine kettide ja kummidega. Kohtume trennis...
  4. 1 point
    Kükk on vaieldamatult minu lemmik harjutus, nii kangiga kui ilma. Olen alati oma jalarutiini seda kaasanud ja kui ära jätan, tunnen kohe, et miskit on puudu:D
  5. -1 points
    Naljatilk. Mul on enamus teoorijaid ära põhjendatud ja tõestatud.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+02:00
×