Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 26.06.2013 in Postitused

  1. 3 points
    Mul hea meel , et Raigo näitas keemikutele, et võita võib ju ka puhtalt. Nimelt Ahti oli terve hooaja Raigo seljataga teine.
  2. 2 points
    Kogenud silmaga inimese jaoks pole see mingi pommuudis.
  3. 1 point
  4. 1 point
    Ei usu ,et Ta salati mees on,eelistab vähe kirjumat segu
  5. 1 point
    Ma arvan, et ühe nime võite pärast tänaseid uudiseid küll maha kriipsutada. Üks taldrik kartulisalatit vähem.
  6. 1 point
  7. 1 point
    Toidukordade arv iseenesest ei ole jah väga informatiivne. Mingis analoogses uuringus, kus väideti et negatiivses energiabilansis olles kaotad tihedamate toidukordadega vähem lihaseid viidi läbi rühma poksijate peal, kellele söödeti vastavalt 3x ja 6x päevas vedelat ehk kiirelt imenduvat proteiini. Lihasmassi kaotasid mõlemad, kuid 3x päevas sööv rühm rohkem. Kuid erinevus kadus, kui toita "normaalse" valguallikaga ehk mis suudab aminohapete taset veres hoida stabiilsemana. Lisaks mõjutab reaalelus allavõtmist terve suur hulk teisi tegureid. Mina nõustun pigem selle koolkonnaga, kes ütleb, et (välja arvatud haiguslik) ülekaalu puhul on tegu eelkõige motivatsiooni ja tahtejõu puudusega. Ehk siis võimetusega end ohjeldada. Puhtmatemaatiline toidukordade jagamine kõigile ühtmoodi ei anna võitu, vaid on üks teguritest. PS. Ma ei ole mitte iialgi ise propageerinud kord päevas söömist. Mida ma püüdsin teha oli näidata, et toidukordade sagedus ei oma määravat tähtsust ja igaüks peab leidma endale sobiva sageduse ja jaotused. Ehk, ei maksa sagedust üle tähtsustada, muud tegurid on suurusjärk olulisemad.
  8. 1 point
    Minujaoks jääb arusaamatuks see, et tegelikult on ju olemas alternatiivliiga kus võistleda, ilma et keegi kontrolliks. Selge, et seal saab inimene märgi külge ilma kontrollimatagi, kuid tulla EKFL võistlusele nö "petma", et ehk on sealsed funktsionäärid pimedad, sellest ma aru ei saa. Nagu näete, siis sihik on paigas päris hästi ja patustanute tabamisprotent on väga kõrge. Oleks see vaid teistele õppetunniks, siis oleks see asi asjaette, kuid elu on selle 12 aasta jooskul ,mil kontrolle on tehtud, näidanud, et õppust siin küll väga keegi ei võta. Kurb... (seda kurvem ,et tabatute sportlik tase enamjaolt on olematu - pidades silmas rahvusvahelist taset, ma ei saa aru, miks seda tehakse... )
  9. 1 point
    Njaa... mis ma oskan öelda. Esmapilgul tundub ülekohtune, et kõiki hea arengu/tasemega kulturiste skeptiliselt keemikuteks tembeldatakse, kuid paraku peab see liiga sageli paika. Iseenesest on ju üldjuhul tegu tavaliste normaalsete heade inimestega, kes on lihtsalt valinud tee, mida vähemalt nemad usuvad olevat õige(õiglase) olevat. Raske vastu vaielda kui vaadata, et maailmatasemel on ma ütleks rohkem neid, kes midagi kasutavad, kui puhtaid sportlasi. Ses valguses polekski justkui tegu fair play põhimõtte rikkumisega, vaid hoopis mängureeglite võrdsustamisega. On siis just see spordiala sedavõrd väärastunud või äkki ei olegi terved suusakoondised tegelikult täis astmaatikuid? Kui kõik oleks puhtad sportlased, oleks asi ilus, aga ma ei usu, et minu silmad seda kunagi näevad. Muidugi si*ast saia ei tee ja ka kulturismis võidab samade reeglite puhul ikka andekam sportlane. Keemia ei tee veel kellestki Mr Olympiat, kui selleks eeldusi pole. Nagu ei teeks ka imepill, mis viisi pidama paneb, veel kellestki superlauljat. Noored ei taha aru saada sellest, et keemiat võivad olla läbi aegade kasutanud sajad või tuhanded jõusaalijõmmid, siiski on arvestatava taseme saavutanud vaid kümmekond. Ehk siis on neil ikkagi see miski, mis terasid sõkaldest eristab. Olgu see siis andekus, töövõime, piisav intelligentsus toitumise ja treeningu planeerimisel, järjepidevus... Samas on ikkagi halb kuulda, kuidas üks ja teine eeskuju ikkagi midagi tarvitanud on. Osad neist kahetsevad seda, osad ütlevad, et nii need asjad lihtsalt käivad... Sirvides vastilmunud Eesti kulturismi ajaloo e-raamatut võite kokku lugeda, palju neid puhtaid sportlasi siin alles jääb... Hiljuti rääkisin ühe võrdlemisi noore sportlasega, kes on ka aru saanud, et see tee ei vii kuhugi. Kahjuks õpitakse alles oma vigadest. Kahetsusväärne on, kui noort sportlast satuvad "nõustama" autoriteedid, kes näevad keemias lahendust. Üldjuhul viib see lahendus vaid jämeda jõusaalikolli staatusesse, kuid mitte tiitliteni. On siis kuskil ööklubis keemia raha jaoks töötamine ja "pükste jalast müümine" väärt, et käsi oleks jäme? On see üldse elus oluline? Kauaks see jämedus õnnetunde annab? Mis ma oskan kokkuvõtteks öelda...Keeruline ja mitmetahuline teema... Don' t hate the player, hate the game, sest ala (tippsport üldse) on pe*ses? Olles selles alas piisavalt kaua sees olnud, võiksin öelda, et visaku esimene kivi see...
  10. 1 point
    Väga kahju, et jälle 2 patust juures :/
  11. 1 point
    Booo! Nikolai vanakooli mees mullegi sõnu peale lugenud ja nüüd siis siuke uudis. Võiks ikka noortele eeskujuks olla.
  12. 1 point
    Las olla pealegi. Sellistele asjadele tulebki tähelepanu pöörata. Ausalt öeldes oli uudis šokeeriv. Valus laks kohalikule kulturismile.
  13. 1 point
    Mul on Sigma PC15, päris vana juba ja seda enam ei müüda, aga minu jaoks ta täidab täielikult funktsiooni: näitab kella, pulssi, pulsitsoonide ületamisel on alarm (3 tsooni/ 4 läve). Muudest kelladega kaasnevatest funktsioonidest ma arvan nii, et need on küll huvitavad, aga reaalses maailmas mittevajalikud. Treeningutel peaks nagunii olema plaan, millal, mida, kui kaua ja millise pulsiga jne tuleb teha, ja kell oli vajalik selles plaanis pulsitsoonis püsimiseks. Ja see plaan peaks olema teada juba enne õue minekut. Sigma rihmale mul pole küll mingeid etteheiteid. Pole elus ühtki teist kella kasutanud ka. Vahetasin nii kellal kui rihmal patareid, ise, ühele läks standardne RC2032 ja teisele RC2024, need müüs mulle nii tavaline pood nagu seda on "Pirita Selver".
  14. 1 point
    Mul on endal täitsa tavaline Canyon http://www.canyon-tech.com/archive/sports/watches/CNS-SW5 Mõõdab pulssi, saab sättida alam-ja ülempiirid alarmi jaoks, näitab kella ja võtab aega. Läbitud vahemaa arvutamiseks kasutan google mapsi (seal peal on distance calculator tool) ja patareisid ei ole pidanud vahetama alates ostmisest, st. 2a.? vist.
  15. 1 point
    Kui sul on GPS-iga nutitelefon ja see tolkneb sinuga ka trennis kaasas, siis pole kella GPS enam kuigi oluline. Kellal võiks olla bluetooth ühenduse võimalus hetke pulsi Endomondole (vms logi pidavalt telefoni äppile) edastamiseks.
  16. 1 point
    RCX3'l pole gps kaasas, lisavarustuses on.. selle pead ostma eraldi, kui tahad GPSi. Olen ise kasutanud nii Polarit, Sigma PC 15.11, Garmin Forerunner 110 ja muid ka.. Minu silmis on väga hea Sigma PC15.11(hobispordist ostes), Garmin Forerunneri kohta niipalju, et ei näita nii palju asju nagu Sigma PC15.11 . Kui keegi ostaks mult 150nega Garmin Forerunner 110 (Mida kasutatud healjuhul 7 korda.. ) olen nõus kohe vahetama välja Sigma PC15.11, kuna see lihtsalt hea.. Paljudest tuttavatest kasutab, kuna soovitasin ja nad kiidavad seda takka, kuna nende vana pulsikell läks katki ja see näeb ka stiilsem ja ka on palju funktsioone.
  17. 1 point
    Kle see tundub päris hea. Tundub, et GPS kaasas, sisetingimuste jalaanduri peab vist eraldi ostma kui tahad. RCX5 muidugi uhkem
  18. 1 point
    GPSiga Nike - http://nikeplus.nike.com/plus/products/sport_watch/ Mul on selline valge+hõbe tutikana pakkuda. Ilus ja hea kell, ent miinuseks see, et pulsivöö tuleb paraku juurde osta (nt - http://www.ebay.com/itm/Polar-WearLink-Nike-Heart-Rate-Sensor-Transmitter-Medium-2XL-/380655411814?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58a0d4a266 )
  19. 1 point
    Mul on Sigma tippmudel PC 25.10, mitu aastat probleemideta vastu pidanud. http://www.sigmasport.com/en/produkte/pulscomputer/onyx/pc_2510/ Kasutan rattasoidul ja jooksmisel.
  20. 1 point
    Olen endine Sigma PC9 kasutaja ja nüüd hiljuti vahetasin Suunto M5 vastu välja. Sigma on tõesti odav ning vaatamata sellele üsna vastupidav. Kui sul pole just oluline, et saaksid oma trenne arvutis arhiveerida, vaid tahad jooksvalt teada saada vaid näiteks pulssi + keskmist kalorikulu, siis on Sigma okei. Kui sa aga oled nõudlikum kasutaja, siis peaksid tõesti Polari või Suunto poole vaatama. Üks asi on kindlasti Suuntol parem - pulsivöö! Sigma puhul kadus mul vahepeal teatud harjutusi tehes pulss ära, sest plastmassist vöö lihtsalt ei liigu piisavalt keha järgi.
  21. 1 point
    Vanasõna ütleb küll, et kaks ilma kolmandata ei jää, kuid loodan, et sinupuhul see paika ei pea! Õnne ja pikka kooselu soovides ja mis peamine - üksteise mõistmist ja lugupidamist, ilma nende iseloomuomadusteta elus hakkama koos ei saa!
  22. 1 point
    Selline viisakas sporditüdruk
  23. 1 point
    Kui puur on vaba siis miks mitte, suht mugav koht ju.
  24. 1 point
    Iseenda arvel huumorit seekord Spartas on uues osas rinnarenažöör, mis mulle meeldib. Teen soojendusseeria ära, panen raskuseid juurde. Mõnusalt raske aga ootuspäraselt teen kordused ära. Siis panen veel juurde ja see peaks juba pingutus olema. Surun ja mõtlen, et täna läheb ikka eriti hästi. Kusagil viienda juures hakkab veider tunduma. Teen seeria lõpuni ja vaatan, et olen lisaraskused pannud valede pulkade otsa Aga krdi hea tunne oli kui rinnalt nii kergelt läks
  25. -1 points
    nibud hakkavad joostes veritsema ?
  26. -1 points
    Nojah särk hõõrub. Peaks mainima et kasutan jooksusärki ja igati mõõtudes. Ennem ka poolikuteks treeninud ja seda probleemi pole esinenud. Korra oli ka aga siis ma jooksin vihmaga ja kasutasin vihmajakki ka, oli ka spets jooksjatele mõeldud aga ma higistasin ikkagi meeletult. Eestis treenides pole jakki kasutanud. Jooksusärk on Head DRI-FIT.
  27. -1 points
    Aga tead, pole need spets spordiriided nii head midagi kui arvatakse. Proovi ükskord joosta ka tavalise puuvillase maika või t-särgiga, pead selle jah hiljem sõna otseses mõttes välja väänama, aga nahale võib sõbralikum küll olla. Nende spets riietega oli mul alles paar päeva tagasi halb kogemus, õigemini mitte mul vaid mu noormehel, kelle Nike jooksusärgi krae sees olev silikonriba konkreetselt talle kaelale sulas.
  28. -1 points
    Selge ma proovin. Kas sa oskad öelda kust kohast saaks osta Transpore Medical Tape 3M-i või midagi sarnast. Internetis kõik kiidavad seda aga niipalju kui ma loen siis see on aint online staff. Kui võimalik siis ostaks Eestist ja Tartust.
  29. -1 points
    Ma võin sulle kinesioteibijupi prooviks anda
  30. -1 points
    Mure algas kui tegin oma 15 km pikkajooksu( lühikestega pole probleemi). Asi ole kohe nii hull, et värvisin natsa särki. Muidugi siis oli ka maru palav ilm. Eelmine kord tehes 17 km pikkajooksu õnneks verd lahti ei saanud aga nibud olid ikka hellad küll. Peaks veel mainima et ennem pole sellist probleemi esinenud, igakord olen kasutanud ka vaseliini. Ei teagi kas tegu on selle KRT. Eesti kliimaga või millega. Valmistun Keila poolikuks mis toimub 27 juulil ja see peaks olema Eesti kõige soojem kuu kui asi on higistamises siis olen kindel et seal hakkab veri lahmama. Seega igasugune abi oleks oodatud. Tänud.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×