Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 23.04.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Tulge tehke kohtuniketeste. Mul poleks ausalt öeldes midagi selle vastu, kui eestis näiteks järgmise aasta karikavõistlustel saaks hindama näiteks 9 kohtuniku. MInuarust oleks see veelgi ägedam ja objektiivsem. 9sast hindest 4 kukus maha ja jääks alles tõepoolest see 'keskmine'. Nii et tulge avaldage soovi teha endale kohtunikepaberid ja liigume koos objektiivsema hindamise poole. Ja mis puutub vabakvadesse jms. Ma tahaks öelda, et hästi olete saanud enda kätte kõik materjali. Kas te mingite teiste (näit rahvusvaheliste) võistluste kohta olete saanud sellist ülevaatliku protokolli? Tavaliselt pannakse kohad ja punktide kogusumma ja vsjo. EKFL'is on asi vägagi läbipaistev - tuuakse kõikide kohtunike hinded välja taldriku peal otse kätte ja siis kõik vangutavad päid ja näitavad näpuga, et kuidas ikka nii sai ja vaata mis hinde see pani. Nii et veelkord - tulge tehke paberid ära. Saate ise hinnata ja vabakavasid valida, kohtunikevalik on laiem ja ka tulemus on parem. Onju?
  2. 1 point
  3. 1 point
    Täna oli mul suur au ja rõõm saada osa järjekordsest Reval Sport Powerlifting Teami väitlusklubi kokkusaamisest. Klanitud ülikondades härrasmehed, üle pea kammitud geeliste juustega, võtsid pärast omavahel viisakusavalduste esitamist koha pika valge konveretsilaua taga. Musta Inglise tee ja kreekerite kõrvale diskuteeriti nii EKV hindamise ja üldise sportliku taseme üle kui ka nii banaalsete teemadel nagu Reval Spordi põranda jõutõstekindlus. Minu kõrvu paitasid pikad artikuleeritud monoloogid ja ettekanded, debatte ilmestasid suurepäraselt komponeeritud slaidiesitlused. Nii palju, kui mina oma võhikliku meelega mõistsin, oli arutelu väga produktiivne, tuues rahva ette palju fundamentaalseid probleeme ja innovatiivseid olemuslikke printsiipe. Lisatud videolühikokkuvõte läbi töötanuna on publik oodatud omi kommentaare lisama.
  4. 1 point
    Paraku on jah soov tulla teha kohtuniku proovitesti olematu ,seega härrased kes ei saa aru ,kuidas mingid hinded tulevad, palun avaldage EKFL soovi ,saate juba 12. oktoober tulla testikohtunikeks - thats it! Igaüks saab anda oma panuse sellesse, et meil oleks kohtunike valik - täna paneelis istunud kohtunikud on teinud seejuures ära mitte ainult EKFL kohtunike testi ,vaid ka IFBB rahvusvahelise testi , mis ei ole päris kerge teha, sest tabavus % peab olema 80%. Ma ei tea oma 100 võistluse juures ühtegi võistlust, kus oleks kõik sportlased rahul tulemusega rääkimata saalis publik.
  5. 1 point
    Väga hea kaalulangetusprogramm: Mees helistab kaalulangetus firmasse, ning tellib nende "kaota 10 kilo 5 päevaga" programmi. Järgmine päev koputatakse uksele. Uksetaga seisab suurte rindadega, sportlik 19 aastane beib, kellel on jalas ainult Nike jooksujalatsid, ning silt ümber kaela. Ta tutvustab end kaalulangetus firma töölisena. Sildil on kirjas "kui saad mu kätte, võid mind võtta" Ilma pikalt mõtlematta hakkab mees naist taga ajama. Mõni kilomeeter hiljem peab ta hingeldades alla andma. Sama tüdruk saabub ka järgmised 4 päeva. Ning sama asi kordub. Viimasel päeval mees kaalub end, ning avastab et oligi kaodanud 10 kilo. Helistab mees siis firmasse, ning tellib nende "kaota 20 kilo 5 päevaga" programmi. Järgmisel päeval koputatakse uksele, ning seal seisab ilusaim, seksikaim naine keda mees elusees näinud on. Jalas ainult Reeboki jooksujalatsid, ning silt ümber kaela. Sildil kirjas "Kui saad mu kätte, võid mind võtta". Mees on uksest väljas nagu kuul. Naine on aga täiuslikus vormis, ning oma parima tahtmisegi juures ei suuda mees teda kätte saada. Järgmised neli päeva siis sama rutiin, ning iga päevaga saab mees paremasse vormi. Mees on väga õnnelik kui avastab viimasel päeval, et oli kaodanud 20 kilo nagu lubatud. otsustades pankrotti minna tellib mees lõpuks "kaota 30 kilo 7 päevaga" programmi. "olete kindel?" küsitakse siis teiselt poolt. "See on meie kõige rangem programm." "Kindel." vastab mees, "Ma pole end juba aastaid nii hästi tundnud." Järgmisel päeval koputatakse uksele, ning kui mees selle avab avastab ta, et uksetaga on suur musklites mees kellel ainult roosad jooksujalatsid, ning silt ümber kaela. Sildil kirjas "Kui ma su kätte saan, on sinu ###### minu." Ta kaotas 42 kilo sel nädalal.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×