Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02.04.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 3 points
    Täna sai tehtud kontrollvõistlus AF võistluse jaoks. Järgi sai proovitud kõik võistlusosad ja eelnev lihase pumpamine. See võibolla kõige paremini veel välja ei tulnud, sest trennis olen kindlasti käed ja selja paremini täis saanud. Poseerimisel üllatas kui raske oli poosi hoida ja pidevalt end laiana ja suurena esitleda. Külje ja seljapoosidega olen viimastel nädalatel edasi arenenud, aga tänased vabaseisud eest jätsid soovida. Lõuatõmbed ja rööbaspuul surumise tulemused kinnitasid lootust, et võistlustel loetakse ära vähemalt 20 lõuga ja 40 rööbaspuul surumist. Sõudmine läks plaanitust kehvemini, aga kui arvesse võtta, et all olid väga korralikud jala ja lõigutrennid, siis ilmselt nendest ära taastudes on aeg juba palju parem.
  2. 1 point
    Maria Rebane ,algajad,naiste bikiini fitness - Mäksa Spordiklubi Erkko Ilves juuniorid ,edasijõudnud, kulturism +75kg - Mäksa Spordiklubi Rauno Karro algajad,athletic fitness,-175cm - Mäksa Spordiklubi
  3. 1 point
    Palju õnne Krissukas, oled saanud Kultuuriministeeriumilt 6 kuulise stipendiumi kokku 840 € järgnevaks pooleks aastaks, lisaks sulle ka Mikk Raudsepp ja jõutõstjatest Alex Edward Raus.
  4. 1 point
    Martin Absalon. Mehed. Klassikaline kulturism. +175cm. Algajad. TÜ ASK Athletic Fitness. +175cm. Algajad.
  5. 1 point
    Kork on just nõrkadele, tugevad mehed tõmbavad korgi keermed sirgeks Sellega tuli just üks hiljutine reklaam meelde, selle nõrkadele mõeldud asjadega
  6. 1 point
    Kiire värskendus: Näen, et inimesed on blogis diskuteerinud külmetushaiguste üle. Loomulikult alati kõige kindlam variant on end välja puhata. Samas endal subjektiivselt tunnen, et vahel just selliste kergete külmetusnähtuste puhul kerge trenn hoopiski aitab lihtsamini haigusest üle saada. Loomulikult see on täiesti subjektiivne N=1 mõte. Olen saanud kaalu stabiilselt alla 73, mis ongi väikese eesmärgi ületamine märtsi lõpuks. Keskmine on kuskil 72.5 kandis. Nüüd selle nädala lõpuks loodan näha stabiilselt juba alla 72 olevaid numbreid ja siis vaatab kuidas läheb. Nädal enne võistlust 71 olla tähendaks juba päris kerget viimast nädalat ja see 71 on ka see number, mille loodan 24 tunniga võistlusteks tagasi saada. Selles mõttes dieediga on läinud hästi ja just ajudele on see kord olnud väga leebe. Isegi mõtlen selle peale, et võibolla pärast võistluseid ei vii kaalu üles, et vahepeal teha mõned maasvõitlusvõistlused kergemas kaalus kui viimasel ajal. Näiteks möödunud neljapäeval reedel võis mu menüüst isegi leida McDonaldsi wrapi, itaalia jäätist, mitu päeva järjest sõin üldse ühe toidukorra kodust väljas jne. Eile õhtul jõin lahjat naturaalset pirnisiidrit (2,5%) ja see oli imehea vaheldus:) IIFYM töötab (If It Fits Your Macros). Ja see ei tähenda seda, et ma näpuga ajaksin kalorites järge, kaaluksin, mõõdaksin. Oh ei. Ilmselt olen selles suhtes tunnetuse paika saanud ja suur abi on ka abikaasast, kellega saab vahel koos toidukordi läbi planeerida ja arutada (ja lisaks loomulikult see, et ta oskab väga hästi ja dieediplaanis samas sobivalt süüa teha:) Trennide mõttes on jäänud veel loodetavasti intensiivsed kaks nädalat, sest viimased kaks nädalat ei olnud kindlasti nii intensiivsed kui oleks võinud olla. Ott Tõnissaar on Raju majandamisega nii hõivatud, et tema peale ei saa loota, aga VÕIMLA amatöörid, kes Rajuks valmistuvad ja teised treenerid aitavad hädast välja. Ahjaa - kift uudis on see, et tegemisse on antud minu fännipluusid. Andke teada, mis disainist arvate ja kas ka siin on huvilisi, kes sellist särki võibolla kanda tahaks Muide! Täna on viimane päev kõige soodsama hinnaga osta Eesti suurima MMA (sportliku vabavõitluse) SLT Raju 11 pileteid. Kiirelt kiirelt kõik Piletilevisse! 20. aprill Saku Suurhall, päevane amatöörüritus tasuta, õhtul profiklassi matšid (sh minu oma). Tulge põnevat sporti nautima!
  7. 1 point
    Täna täpselt 16 aastat tagasi alustasin treeninguid Tallinnas spordiklubis Reval - Sport, muideks Reval sai täna ise 23 aastaseks. . See klubi on mulle olnud treeningpaigaks ja ka toetajaks pikkade aastate vältel ja mis juhtus sellest klubi muutusest ja tulekust Tallinna, kohe kui sain Hr. Otsuse käe alla - kuu enne võistlusi (olin ise enda arvates veel võistlusvormis kui saabusin), Otsuse - Taat võttis kõhupealt oma ravaprotsendi mõõtja ehk kaliibriga, milleks on tal sõrmed kinni ja ütles, et -3 kilo.... . Ma olin šokis, võtsin muidugi siis maha ja aprilli lõpus tulin Eesti juuniorite absoluutseks karikavõitjaks, tuuseldades seekord esmakordselt laval olnud Imre Vähi... . Klubi maksu olen maksnud 16 aasta jooksul 1 kuu - arvutage kokku palju säästnud olen... . Klubi ise tundus mega -suur (praegu ongi), kuid siis oli ta samas ruumis kus praegu on laste peotuba (300m2). Tahan siinkohal tänada Aldurit - Revali juhti, kes need pikad aasta on olnud spordimehi salliv ja alati toetanud võistlusspordi arengut selles klubis! Mäletan trennipäevikusse esimest sissekannet kui trenn oli tehtud - kui ma siin ka kasvama ei hakka, siis peab mehes viga olemas... Ja nii ka läks nagu tagasivaadates võib öelda, seega kes võistlustel tahab kuhugi jõuda, see vajab ikka head keskkonda (on näiteid ka teistsuguseid, Janar - kuid selliseid fänne on ka 1 miljonist) seega keskkond kindlasti soosib arengut, eriti kui on konkurendid kohe samas saalis.... . Mis muud kui tulge Revali trenni!!!
  8. 1 point
    Nojah, ... ma usun et võtan tavalise vöö kaasa ja seon tugeva nööriga kinni, teeb sama välja
  9. 1 point
    Pehme üle on hea meel, tegi lõpuks ühe ilusa võistluse.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×