Jump to content

Edetabel


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10.03.2013 Kõikidest piirkondadest

  1. 2 points
    Selge, siis ma tean kuhu pöörduda, et parimaks allveekabetajaks saada.
  2. 1 point
  3. 1 point
    Nii... Sõitsime päev varem jelgavasse, et rahulikult võistlusteks valmistuda. Reis sinna oli mõnusalt humoorikas. Tehti korralikult pitstoppe, et Hjalmar ja Vahtramäe saaksid ennast burkside tankida. Ise sõin puhast toitu kuna rämps teeb mu uimaseks ja kuidagi keha on väsinud ja no Välgust ei hakka rääkima...see vend ei saanud midagi süüa, pidi kaalus olema Jõi vett ainult. Kell 22 vajusin mina juba magama ära ja hommikul 7st üles. Kõhulihased täiesti haiged, kuna terve eelnev päev lihtsalt irnusin, hüsteeriliselt irnusin. Enivei parkisime ennast parajalt täis (v.a välk jälle) ja läksime koha peale Välgu kaalumisele. Kaal 58.6 kui ma õigesti mäletan ja tagasi hotelli, et poiss ka süüa saaks 12 paiku hakkas Välgu võistlus pihta ja esimene katse 95kg ebaõnnestus. Ei oska öelda miks. Olin kaalumas kui poissi paika pandi. Teisel katsel panime poisi paika ja kang lendas plärts üles. Ma ei mäleta päris täpselt kuidas see oli, aga välgu konkurent pani vist kolmandaks katseks endale 95kg ja siis panime välgule 97.5, kuna poiss oli raskem konkurendist. Konkurent muutis oma katse 97.5 ja meie muutsime selle kohe 100 peale. Konkurent feilis ja ma lajatasin välgule 105 peale ja sai see ka üles surutud - kuld käes. Järgmisena võistlesin mina, mingi 6h PÄRAST!! Jumal hoidku noh, täiesti küpse juba selleks ajaks. Poh, hakkasin sooja tegema. Ülesandmise lehelt oli näha, et parim koht mis saada on, on 5s, nii et pabistamist ei olnud. Tegin soojenduse ära, esimene katse 165kg, surusin uimaselt ära. Vasakul pool oli julgestahaks mingisugune level Tim vend, kes tõmbas kangi nii enda poole, et käenahk jäi kangi ja talade vahele ja korralikud ribad järgi. (aa enne seda veel naksas hjalmar mind küünetangidega, kui kiled ära võtsime korralik veristamine käib) Vend ajas mind jummala kettasse, aga suutsin sealt ära ikka tulla Läksin "medpunkti" kus puhastati veits ja topiti mingi plaastrilaadne asi peale. Teine katse 175 surusin üles, samuti suht kehva. Plaastrit pidin settima enne katset, kuna see lipendas ja ei tahtnud kangi veriseks teha. Kolmas katse panin 182.5, et uus number enda jaoks teha. Särk tõmmati ilusasti selga viimaseks katseks, kang lendas rinnalt ka laksti minema, aga mees oli nii tühi lihtsalt ja ei jaksanud ära suruda. Särk oli väga supper viimasel katsel. Andis mulle trennide suhtes kõvasti mõtteainet. Paar tundi hiljem sai siis Hjalmar võistlustulle astuda oma algraskusega 210 kilo. Kang lendas täiesti tühja. Teine katse 220kg, tühja. 3ks katseks panime 227.5kg peale ja samasugune nagu eelnevad katsed. Jäi neljandaks, 230kg oleks jöönud teiseks või kolmandaks. Üks vend sai kaks katset 0 230 peal ja surus 3ndal ära ja võttis medali ära ja teine vend surus veel 230. Küsisin ka Hjalmarilt, et äkki paneks ka 230, aga no mees ei olnud ise ka selleks veel valmis, et kang niimoodi lennata võib Täiesit uued raskused mehe jaoks. Järgmine võistleja oli Martin, ke sai lavale pool 10 õhtul (10st hommikul oli spordihoones). Soojenduse ajal mees väitis, et kang on jõle kerge. Okei, esimene katse 172.5kg, et kontroll võtta. Surus ära, aga üks õlg ei olnud vist korralikult sees ja tekkis jõnks. 2:1 võeti vastu (1 väheseid 2:1 katseid kogu võistluse jooksul). Teine katse 182.5, kuna konkurent pani 180. Särk ilusti selga ja plaks üleval. Konkurent pani 187.5, meie panime 190. Konkurent surus ära ja meie kahjuks feilisime, mees oli väsinud. Kokkuvõttes siis Välk 1.koht Mina 5.koht Hjalmar 4.koht Vahtramäe 3.koht Nüüd räägiks põhilisest asjast Võistlus oli paksult keemikuid täis. Täiesti ebareaalne lihtsalt, pole sellist asja veel näinud. Kogu see asi meenutas mingisugust nõukogude aegset keldrijõusaali videot. Asi hakkas pihta alates 74 kg kaalukatist. Vaatsin ringi, et okei kõige hullem polegi, kuivad poisid lihtsalt, aga siis keerati palja kerega selg ja selg oli lihtsalt lilla. Minu kati võitja oli vist vapsje E paugu all, kuna silmad oli nagu tõllarattad ja üldse tundus täiesti kreisi mode's olevat. Osad keemikud olid no nii mõttetud vennad, et paha hakkab. Vesised ja pekised ja üleni kärnas. Arvatavasti toitumisest ei jaga mitte mõhkugi, aga tahavad suured olla ja nii nad siis mädanevad. Ühel suurel poisil oli liibuv valge särk ja särgi alt oli selja peal lihtsalt mingi 20 mügarikku. Ühel vennal oli kaela peal nagu naha all mingisugused pisikesed kasvajad Valge särgiga vennal tulid näost ka mingid liigkehad välja kui pingutas Vahtramäe kategooria teisel kohal oli selg nagu vanaks läinud mannapuder. Ühesõnaga täielik freakshow oli kohale toodud. Põhiline et ise on tüübid juummmmmmala rahul omadega noooo niiii kõvad vennad. Käivad ilma särgita ringi ja ise aru ei saa, et see on lihtsalt rõve. Ja kohati tegid suured vesised keemikud naeruväärseid tulemusi. Üks ligi 120 kilone vend surus pausiga 160kg vms. Kärnas naguuuu...ma ei oskagi võrdlust tuua Et ei tasu võistlema lätti minna kui dopingu kontroll puudub. Ei oskagi praegu esimeste emotsioonide pealt midagi lisada. Välk paneb pärast minu konto alt meie poiste katsetest videod Kell 12 saime spordihoonest minema ja olime sunnitud veel üheks ööks jääma
  4. 1 point
    Eks kõik algab tahtest ja endasse uskumisest, kui 2 kuud tagasi olid endalgi kükid kangiga kogukaalus 7-9kg rasked, siis eile jalatrennis kükkisin 3x12 30kg'ga. Tasa sõuad, kaugele jõuad.
  5. 1 point
    Kui ma paneks euro kõrvale iga kord kui keegi ütleb, et toitumine on korras ja seejärel tuleb välja sellise menüüga... siis oleks ma Siim Kallas.
This leaderboard is set to Tallinn/GMT+03:00
×